Skocz do zawartości

Niecodzienny Pomysł Z Drag`iem W Roli Głównej


CORONER

Rekomendowane odpowiedzi

...witam ponownie Wszystkich. Przygoda z moim Drag Star`em zaczęła się od jego zakupu...

post-2440-0-24341200-1372713673_thumb.jpg

 

Polatałem  jeden sezon i postanowiłem troszkę go przerobić...

post-2440-0-18760000-1372713708_thumb.jpg

...dodałem jeszcze jedno koło... :smile:

post-2440-0-88096300-1372713901_thumb.jpg

 

Potem wyjeliśmy serducho i zaczęła się przymiarka do modelowania tyłu... (zabrakło miejsca na zdjęcie:))


...post-2440-0-18729900-1372713033_thumb.jpg...

Potem malowanie ramy, nowa kiera,lampa, opony...

post-2440-0-60666400-1372713223_thumb.jpg

...i tak powoli powstawał...

post-2440-0-96650700-1372713294_thumb.jpg

Nie jestem ani krasomówcą ani nie mam lekkiego pióra... :smile: ale zwieńczeniem naszej pracy (dwóch kumpli)...


Nie zabardzo wiem co dalej zrobić gdyż miejsca nie mam na dalsze fotki... Nie śmiejcie się ale nigdy nie korzystałem z żadnego forum...I co teraz?

Edytowane przez CORONER (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj następny post, aaaalbo wrzuć zdjęcia na jakiś serwer i wrzuć link tutaj ;)

Nie wiem jak to zrobić...poległem

P.S. Proszę się nie śmiać... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... witam ponownie Wszystkich. Nie będzię mnie teraz parę dni bo jadę w góry po bzyka... Zrobię więc to hard core`owo... Koniec historii z Drag`iem znajdziecie na FACEBOOK`u - konto POGRZEBY MOTOCYKLOWE. Mam małą prośbę, napiszcie szczerze o moim pomyśle... Proszę. Pozdrawiam Wszystkich i mam nadzieję,że niebawem polatamy wspólnie (spotkanie pod CENTRALEM:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... może dlatego, że napisałeś o koncie "pogrzeby motocyklowe", a z tym mało kto z nas chciałby mieć wspólnego :sad2: - moje zdanie.

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..... może dlatego, że napisałeś o koncie "pogrzeby motocyklowe", a z tym mało kto z nas chciałby mieć wspólnego :sad2: - moje zdanie.

...zgadzam się z Tobą, jednak o wszystkim trzeba umieć rozmawiać. Co jak co pytałem w końcu o motocykl...a do czego słuzy to juz zupełnie inny temat...Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również się z Tobą zgadzam....... jak i z tym, że palenie jest niezdrowe, a robię to pisząc w tym momencie :smile:

Pozdr. 

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy, na pewno oryginalny.

Na pewno nie wzbudza we mnie negatywnych odczuć, natomiast ciężko mi się określić, czy ostatnią drogę chciałbym pokonać w taki, czy bardziej konwencjonalny sposób. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na pewno nie wzbudza we mnie negatywnych odczuć, natomiast ciężko mi się określić, czy ostatnią drogę chciałbym pokonać w taki, czy bardziej konwencjonalny sposób. 

Mnie w ostatnią drogę możecie skremować i rozsypać z powietrza nad plażą pełną półnagich lasek... to sobie ostatni raz pooglądam :biggrin:

 

Co do pomysłu Coronera - całkiem ciekawa opcja, tylko dlatego jego rejestracja na tym forum wygląda mi czysto i przejrzyście na cel zarobkowania i promocji siebie i swojego draga w celach wynajmu...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ostatnią drogę możecie skremować i rozsypać z powietrza nad plażą pełną półnagich lasek... to sobie ostatni raz pooglądam :biggrin:

 

Co do pomysłu Coronera - całkiem ciekawa opcja, tylko dlatego jego rejestracja na tym forum wygląda mi czysto i przejrzyście na cel zarobkowania i promocji siebie i swojego draga w celach wynajmu...

Dzięki za szczerą opinię jednak nie jestem tutaj w tym celu... Mam nadzieję,że kiedyś będziemy mieli okazję wspólnie polatać i poznasz mnie osobiście... Tak czy inaczej w końcu ktoś z Was znalazłby mnie na Facebooku i byłoby wszystko jasne... 

Dzięki za szczerą opinię jednak nie jestem tutaj w tym celu... Mam nadzieję,że kiedyś będziemy mieli okazję wspólnie polatać i poznasz mnie osobiście... Tak czy inaczej w końcu ktoś z Was znalazłby mnie na Facebooku i byłoby wszystko jasne... 

Dodam jeszcze , że reklamę zrobiłem w necie (facebook, stronka internetowa, itd. ...) a tu pytałem o motocykl a nie o to kto by kiedyś chciał...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...