Skocz do zawartości

Harley-Davidson The Legend On Tour 05-06.07.2013


xanton

Rekomendowane odpowiedzi

Tutaj rezerwujemy : http://www.harley-davidson-lodz.pl/the-legend-on-tour-2013

 

W ubiegłym roku byłem, super sprawa dla osób, które planują zakup lub też chcą pośmigać na zupełnie odmiennych motocyklach niż własne :smile:

 

Skorzystałbym znowu, ale wyjazd jest do Sielpi.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też się pojawię.wybrałem 3 sztuki:XL 883R Sportster® 883RFLSTC Heritage Softail® ClassicVRSCDX Night Rod® , już mi krew w żyłach szybciej krąży

Edytowane przez Grzesiu (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisałem, wysłałem mejla ale nikt się ze mną nie skontaktował :sad2: Może za późno bo 3 lipca. Szkoda.

 

Wczoraj dzwoniłem, kazali wysłać maila z godziną, odpowiedzi nie dostałem.

Dzisiaj zadzwoniłem i zapraszają, także potwierdzeń chyba nie wysyłają.

 

Albo chcą zrobić spęd :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno potwierdzenia wysyłali.... Ja wysłałem swoje zgłoszenie 29 czerwca. Też nie otrzymałem potwierdzenia żadnego potwierdzenia. Wczoraj zadzwoniłem i p. Paweł Goras odpowiedzialny za akcję z ramienia Liberty Motors wielce zdziwiony stwierdził, że powinienem dostać potwierdzenia. Miałem wysłać smsem swoje dane i na czym chcę jeździć.

No to jaki k%$a sens robienia tych zgłoszeń jak nikt tego nie czyta i wychodzi na to, że potwierdzenia są czymś mitycznym? Jak zapytałem wczoraj czy można przyjechać i po prostu bez zapisywania wskoczyć na coś to padło stwierdzeni, że jest 150 chętnych i nie da rady. W ubiegłbym roku przychodziły potwierdzenia i był porządek, poza tym tłoku nie było i zamiast jednej zrobiłem trzy rundki. 

... tydzień wcześniej podobno nie dotarło moje zgłoszenie na testówkę.

 

Edyta: Dostałem info, że można przyjeżdżać.

Edytowane przez xanton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się zapisałem, wysłałem mejla ale nikt się ze mną nie skontaktował :sad2: Może za późno bo 3 lipca. Szkoda.

zapisałem się 3 lipca o godzinie 21:50 i dostałem odpowiedź na maila ( zapisałem się na stronie, a wcześniej napisałem maila z ulotki "potwierdź swój udział itd")

Kazali podać dane, kontakt, dzien w ktorym chcesz jeździć pt albo sobota, i w  jakich godzinach (jedna jazda trwa 30 minut także kazał mi więcej zagospodarować) i wybrać 3 motocykle do testowania ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi mejl nie doszedł ale dostałem wczoraj po południu sms :smile: Dziś rano podjechałem się zapisać i o 14 robię rundkę :smile: Fajnie że się udało :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Szczerze uważam że panuje totalny b....l , miałem zaklepane jazdy od 10 do 13 na trzech modelach . Stawiłem się i co , okazało się że gówno , cała wcześniejsza korespondencja i rozmowy telefoniczne to jakaś ściema i modele które rezerwowałem dostali inni . Pewnie przerasta ich organizacja takich imprez . Proponuję handel marchewką na rynku.      Szkoda czasu dla i zdrowia ludzi którzy mają gdzieś  czas i nerwy innych ludzi .Mam tylko nadzieję że w przyszłym roku organizować to będą inni bardziej kompetentni  ludzie a nie szczyle .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjawiłem się właściwie przypadkiem na pokazie w piątek jadąc rowerem po odbiór samochodu. Panie z informacji zapraszały na jazdy, ale nie miałem odpowiedniego okrycia. 

Rezerwacje netowe chyba nie działały, bo  wpisywano chętnych na miejscu. A formularze jazd wyglądały na puste. Może im baza się wysrała.

A koleś od H-D w Liberty to jakaś porażka. Jakiś taki obrażony, że musi pracować i dłubie ordynarnie w nosie. Dwa razy przechodził przez salon i on tym paluchem dalej kopał. 

Wpadłem do serwisu, aby się dowiedzieć o części do mojego to serwisant mnie namawiał na jazdy. 

Edytowane przez Toschie (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zjawiłem się właściwie przypadkiem na pokazie w piątek jadąc rowerem po odbiór samochdu. Panie z informacji zapraszały na jazdy, ale nie miałem odpowiedniego okrycia. 

Rezerwacje netowe chyba nie działały, bo  wpisywano chętnych na miejscu. A formularze jazd wyglądały na puste. Może im baza się wysrała.

A koleś od H-D w Liberty to jakaś porażka. Jakiś taki obrażony, że musi pracować i dłubie ordynarnie w nosie. Dwa razy przechodził przez salon i on tym paluchem dalej kopał. 

Wpadłem do serwisu, aby się dowiedzieć o części do mojego to serwisant mnie namawiał na jazdy. 

 

Jazdę miałem umówioną na 11.

Na miejscu tak jak mówisz- stwierdzenie, że baza się wysypała i umawiają od nowa.

Wstyd, bo na taki event wystarczy baza w excellu, uważam, że ściemniali z tym.

Umówiłem się na 15. i przejechałem się Ironem 883 i Forty-Eightem :smile:

 

883 wcale mi nie podszedł, za to Forty-Eight bardzo :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj jechałem w deszczu Fat Boyem ale jazda została przerwana. Dziś dosiadałem Road Kinga i jak na tak dużą maszynę fajnie się tym jechało. 150km/h bez szybki w kasku rewelacja. Nawet spowalniacze działały :smile: Fajna zabawa a to że coś tam się komuś wysypało, zdarza się. A która inna firma daje motocykle po 100 tyś bez kaucji i daję nimi pojeździć za totalną darmochę? Czekam na przyszły rok żeby znów :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma jest super bo H-D mam już kolejne od 89r. tylko ludzie do bani . A kolo który za to odpowiada powinien robić to za friko bo dał ciała po całości . Jeśli Liberty ma takich wszystkich  pracowników to współczuję . Rynek mały a konkurencja duża ja na pewno zakupy będę robił gdzie indziej a szczerze to u profesjonalistów . Szkoda tylko zmarnowanego dnia bo pogoda była super . Ale tak już jest jak człowiek ufa osobie nie kompetentnej ale w V-Force już się pewnie z tego cieszą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajechałem dziś kilka minut po 10 licząc, że uda mi się zapisać na jakąś jazdę. Na miejscu okazało się, że na 11 mam do wyboru FLHTCU Ultra Classic Electra Glide albo nic w związku z czym wybrałem największe co mieli, na 12 wybór ciut większy był ale, że bez obrazków poglądowych moja znajomość H-D jest żadna brałem w ciemno i padło na FLD Switchback. O samych motocyklach się nie będę wypowiadał. Raz do roku przejechanie na H-D mi wystarcza :smile: - doświadczenie bardzo ciekawe; natomiast co do organizacji:

- nikt, z osób z którymi rozmawiałem nie dostał maila z potwierdzeniem godzin - jak dla mnie kompromitacja dla organizatora. Przez to osoby, które były pewne, że są zapisane nie miały na czym jeździć a kto przybył przed 10 mógł sobie powybierać. Mam nadzieję, że w przyszłym roku się uda bezproblemowo zapisać przez e-mail. Kto przyjechał o 12 miał szansę na jazdę o 16.

- plusem była możliwość przejechania się swobodnie na Dellu przez kilkanaście minut. Sprawdzenia jak H-D zachowują się na rondach i w jeździe dowolnej,

- przejazd wydaje się, że był krótszy czasowo niż w ubiegłym roku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...