Skocz do zawartości

Wymiana Rozrządu - Kawasaki Zx7R


kosmaty

Rekomendowane odpowiedzi

z raqcji tego że szukam nowego sprzętu chciałem sie dopytać czy wiecie może jaki jest koszt wymiany rozrząd

u w np. zx7r http://tablica.pl/oferta/kawasaki-zx7r-1999r-CID5-ID2Pont.html  coś takiego

Edytowane przez Suchy-wolk
tytuł (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

z raqcji tego że szukam nowego sprzętu

Tomek, w nowym nie będziesz musiał go wymieniać przez kilkadziesiąt tys. kilometrów, więc nie martw się kosztami... :P

koszt wymiany rozrząd

a w takim to nie prościej wziąć słuchawę i wydzwonić jakiś moto-serwis? ...odpowiedź uzyskasz w jakieś półtorej minuty... :smile:

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak..
Łańcuch ok 120 zł + ewentualne klika stówek za ślizgi, napinacz, uszczelki itp bo zawsze coś wyjdzie :smile: 

Robota 0 zł jak poświecisz parę h:) (oczywiście pod warunkiem, że masz narzędzia podstawowe do tego + manual) a jak nie to tak jak Bart napisał :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na jednym z for wyczytałem taki post co to wymiany łańcuszka rozrządu w Kawasaki ZX7R : Nie trzeba rozpoławiać śilnika . Trzeba poluźnić napinacz , zdjąć pokrywę zaworów , rozpiąć stary łańcuch , podpiąć nowy do starego i przeciągnąć kręcąc wałem . Ale uwaga na znaki !!! Trzeba tez się zaopatrzyć w przyrząd do zakuwania łańcucha . Jak masz pojęcie o mechanice to zrobisz sam , moja rada , oddaj moto komuś kto to robił . A dlaczego chcesz go wymienić? Stuka na zimnym przy wolnych ? To norma . Jak go słyszysz przy wyższych obrotach to możesz wymienić . Koszt w serwisie 700zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. Ale ta kawa ma brzydką czaszę, proszę nie kupuj tego

 

Haha Zyygy to mu powiedziałeś .Ale szczerze ta czasza jest taka jakaś "zezowata" nie to ,że ubliżam temu motocyklowi bo mi się podoba i jakbym miał kupować ,kase,wiek i prawko to zadbany egzemplarz bym kupił z chęcią :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

więc jeśli chodzi koszta to robocizna 300 + łańcuszek ok 100-120 no i nie wiem czy tam jeszcze coś by wymyślili, a kawa jest śliczna, klasyczny muskularny superbike :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

 klasyczny muskularny superbike :P

no :smile: muskularny jest... zalany coś ponad 230kg :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...