Skocz do zawartości

Piątek Udany.... Niedzielna Propozycja Czyli Mcdonald's W Kutnie


Konrad85

Rekomendowane odpowiedzi

zawsze możemy tą trasę zrobić za dnia np. w przyszły weekend... ja od 19 do 20 będą czekał na parkingu w Castoramie... potem pomyślimy co dalej... przecież równie dobrze możemy jechać na DELL-a o 20:00...trasa jak i mapa to propozycja... ja dostosuje się do większości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za :smile: dostosuje się do reszty :smile: marecki -> widzimy się o 19:00 na parkingu i czekamy na Pati i Czarną :)JAKUBKO -> dojedź do nas i pomyślimy co dalej... jak na DELL to namów Byka :Dxj600 -> też dojedź do nas na 19:00 i potem ruszymy się na miasto bądź prosto na DELL-ato może te 160km w sobotę zrobimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byku my spotykamy się o 19:00 na parkingu Castoramy ruszamy o 20:00 więc jeśli do 20:00 byś się nie wyrobił i do nas nie przyjechał to o 20:30 czy 21:00 na DELL-u się zobaczymy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pati -> ile kucy ma jego Corsa? zero! :P wczoraj ciągle stała :Dco do ilości osób, które się wczoraj deklarowały że będą to no comment :)na parkingu Castoramy zjawiły się 3 motocykle... na szczęście dużo więcej z naszego forum zjawiło się na Dell-u i zrobiło się sympatyczniej.Jeszcze gdyby policja się nie zjawiła tak szybko to byłoby idealnie. Wieczorna shaorma też była spoko :biggrin: nowe a może dla niektórych już stałe miejsce na Piotrkowskiej uważam za za***isty punkt spotkań :)Czarna żałuj że cie nie było bo były frytki :PNie wiem jak wy ale może tą trasę do Kutna, która była planowana na wczoraj zrobimy za dnia np w sobotę albo w niedzielę? co wy na to? może za dnia będzie więcej osób i więcej chętnych... mamy tydzień... dajcie znać czy jesteście chętni to założę nowy temat a fotki z wczoraj wrzucę jak będę miał chwile czasupozdroulica Dąbrowskiegohttp://motocykle-lodz.pl/uploads/imgs/flm_1317667827__imag0156.jpghttp://motocykle-lodz.pl/uploads/imgs/flm_1317667928__imag0157.jpgwieczorna shaormahttp://motocykle-lodz.pl/uploads/imgs/flm_1317667962__imag0158.jpgCzarna były frytki :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no wszystko ok ale powinien być podział w zależności pojemności i prędkości przelotowej ja rozumiem że nie jeden to max 100 poleci ale niech leci z podobnymi do siebie ja osobiście nie po to mam litra żeby 70-100 jechać może stwórzmy selekcje i jak ktoś się chce dołączyć do takiej grupy to musi się dopasować a nie jak my ostatnio ktoś 1 pojechał a ci co na końcu to się zgubili to jest temat do przemyślenia

poddaję się dobrowolnie selekcji, wrzucam się do pierwszego worka... z tymi z pobocza

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się dopasuję moim rometem 50tką.... jak trzeba to polecę 300 km - jak mnie ktoś weżmie na hol :)ja proponuję zrobić jeszcze selekcję kto w jakich majtach jeździ i do tego dodać kolor motocykla.... bo przecież jak czerwony może śmigać z białym, i jak gacie z hugo bossa mogą konkurować z gaciami od armaniego... przecież wiadomo, że hugo polecą szybciej ;).... a tak poważnie, to wiadomo, że jak mam 250tkę to nie polecę z litrem więc następuje 'selekcja naturalna'. Bo jak w 250 mógłbym schować tego litra? musiałbym wypić na miejscu bo schowka brak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem o co en cały pocisk na Jakubko(a?) Wydaje mi sie, że żadnego problemu by nie było, gdyby przed rozpoczęciem trasy każdy znał jej przebieg i miejsce docelowe, to raz. (Jeśli ktoś potrafi się zgubić na własnym osiedlu to niech przyinwestuje w busolę, kompas albo ten nowy fikuśny gadżet zwany GPS i to niezależnie od tego, czy jeździ Hayabusą czy Wigry3) Jeśli już mimo wszystko nie każdy zna trasę którą ma się zrobić to warto (wspominając na zasady jazdy w grupie) rozsadzić te zorientowane osoby na początku, w środku i na końcu stawki, żeby obyło się bez płaczu, zgrzytu i foszków.Sam nie czuję się na siłach, żeby gonić tych, co lubią (i mogą) mocniej odkręcić, ale nie jest to chyba powód, żeby ich za to karcić? Wystarczy podział grupy na szybką i mniej szybką, i jak się w pewnym momencie grupy rozdzielą, to nie ma problemu - następne spotkanie na postoju, albo w punkcie docelowym. (Trochę zrozumienia dla nadgarstków kolegów!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam od razu pocisk... takie tam rozwazania czy hugo ma wygar...

[...] warto (wspominając na zasady jazdy w grupie) rozsadzić te zorientowane osoby na początku, w środku i na końcu stawki, żeby obyło się bez płaczu, zgrzytu i foszków.

Kiedy zorientowana jest tylko jedna osoba :smile:

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy zorientowana jest tylko jedna osoba :smile:

Więc może lepiej spróbować rozwiązać ten problem (co chyba przyniosłoby obopólną korzyść) zamiast strofować tych, którzy lubią czasem mocniej odkręcić na trasie? Po co się konfliktować?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xj600 a jakim autem byłeś może skojarzymy bo ja dzisiaj też autem byłem takim ...starym oplem

ja CIe wpdzialem ale jak juz wyjezdzales a ja bylem takim granatowym golfem 4 cabrio z czarnymi szybami
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc może lepiej spróbować rozwiązać ten problem (co chyba przyniosłoby obopólną korzyść) zamiast strofować tych, którzy lubią czasem mocniej odkręcić na trasie? Po co się konfliktować?

Myslę, ze powinnismy dotkliwie karać tych co maja własne ścieżki np ten co lata najszybciej zalewa bak temu co dojchał ostatni:Di tempo bedzie równe...

zwątpisz - nie ma Cię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja już to pisałem i potwierdzam to co Koper napisał... punkty kontrolne, postojowe czy jak je tam nazwać na trasie i tyle... i grupa będzie się jednoczyć w tych punktach i jazda dalej... każdy też może wtedy jechać taką prędkością jaką chce...ten temat proponuje już zamknąć bo otworzyłem nowy na niedzielę więc zapisujecie i rozpisujcie się już tampozdro :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...