Skocz do zawartości

Kawka_Ninja


Gość Kawka_Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

a Ty nie wiesz co się tam robi ? Pije wino i molestuje małe dzieci  :pope:

może powstrzymaj się od wyznawania swoich poglądów w ten sposób nie w temacie. Może obrażasz czyjeś uczucia religijne? BTW to nie jest temat o tym i tak..... :whistling:

Edytowane przez kamaras (wyświetl historię edycji)

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może powstrzymaj się od wyznawania swoich poglądów w ten sposób nie w temacie. Może obrażasz czyjeś uczucia religijne?

 

Aż wtrące. Ja tu obrazy religii nie widze. Widzę żart, odoszący się do ludzi, nie do Boga ;) Koniec off topa.

Cześć, powodzenia na egzaminie i zawsze niezawodnego sprzęta ;D czytaj jak chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a Ty nie wiesz co się tam robi ? Pije wino i molestuje małe dzieci :pope:

 

 

może powstrzymaj się od wyznawania swoich poglądów w ten sposób nie w temacie. Może obrażasz czyjeś uczucia religijne? BTW to nie jest temat o tym i tak..... :whistling:

 

fakt faktem, że pedofilia jest jednym z głównych problemów kościoła, co nie znaczy, że każdy ksiądz taki jest...

Bardziej bym to określił, że księża mają większe tendencje do takich zboczeń poprzez izolację od kontaktów fizycznych z kobietami...

Facet to facet i swoje potrzeby ma...

 

Rooland raczej nie miał na celu obrazę kogoś :smile: , a wszystkich słów nie ma co brać na poważnie ;).

 

A tak z ciekawości Kawka, to jak to się stało, że tam trafiłaś? Jak wyglądał Twój przeciętny dzień :P ? I czemu już tam nie jesteś ;) ?

Opowiadaj :wink:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A tak z ciekawości Kawka, to jak to się stało, że tam trafiłaś? Jak wyglądał Twój przeciętny dzień ? I czemu już tam nie jesteś ? Opowiadaj
Fred doczytaj  ten temat dokładnie  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :smile: powodzenia na egzaminie i wspaniałej przygody z jednośladami :smile: LwG

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kawka_Ninja

Hej....Fred gdzie nie jestem??? Jeżeli chodzi o moto zawsze było moim marzeniem niestety nie miałam stycznosci iz nikt mnie tym nie potrafil zarazic jednoczesnie przekazac doswiadczenia....tym bardziej ze w rodzinie nikt nie smiga.....a ze moja pasja byla zawsze motoryzacja lubie szybkie auta a tym bardzij scigi dlatego postanowilam sie spelnic i zaczac latac .......zeby bylo to moim zyciem:) poniewaz sama jestem postanowilam poswiecic zycie na pasje i radowoac sie chwila :smile: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A pomyliło mi się ;)

 

Masz bardzo dobre podejście do życia ;) to jest TO ;)

Choć lepszym rozwiązaniem byłoby współdzielenie tej pasji z kimś bliskim :P

 

Mamy tu nawet taki temat :P ANONSE :P tylko, że wypowiedzi mało nawiązują do głównego celu :hihi:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kawka_Ninja

Ja raczej nie skorzystam z tego tematu :smile: w chwili obecnej moim towarzyszem mam nadzieje że zostanie jednoślad teraz o tym mysle :smile: fakt sama jestem ale nic na siłe :smile: Bede dzielic pasje z przyjaciolka ktora rowniez podziela to co ja :smile: tylko ja pasjonuja czoperki :smile: ja niestety wole sportowy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kasiu. Powodzenia na egzaminie, trzymam kciuki mocniutko!! ;) A tak przy okazji, że się zapytam, bo jeszcze nikt się nie pytał, kiedy masz egzamin dokładnie, to może podjedziemy większą grupą, to egzaminatora troszkę "nastraszymy" :biggrin:  :decayed:  :whip:  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romba ty to masz czym straszyć  :biggrin:  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzesiu ma rację :smile: 

Witam w naszym gronie .

Wystarczy, że nowa kobitka przyłączy się i od razu wszyscy jęzory do pasa i 10000 postów w temacie, jednak nasz gatunek męski jest słaby ....

 

Myślałaś jaką maszynkę kupisz na pierwsze moto ? 

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jak będziesz ogarniać maszyny i jaki styl jazdy sobie wybierzesz ;)

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CBR 600 d*py nie urywa, ale dla laika może być wyzwaniem, w każdym razie powodzenia! 

 

Aidekk: lajka to masz na facebooku, chodziło Ci chyba o laika :biggrin:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...