Skocz do zawartości

Kawka_Ninja


Gość Kawka_Ninja

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

niz zdyszany facet hahaha :blink::decayed: żartuje po częsci :riding:

Uuu to sami ze złą kondycją byli. Trzeba dbać o formę ;)

 

Witaj

Jak jesteś w trakcie kursu to jeszcze w tym sezonie powinnaś  dołączyć.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i na początek adekwatny kawał:

 

Pyt: Dlaczego faceci tak bardzo kochają motocykle?

Odp: Bo wciąż mogą mieć silnik między nogami :biggrin:

 

Pozdrawiam i do zobaczenia na moto!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hey :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz znów będzie 20 zakładek :P hehe ;)

 

Powitać śmiałą koleżankę i powodzenia na egzaminie i szczęścia podczas zakupu ;)

 

LwG :riding:

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Kawka_Ninja :smile:

 

---

o, i tak oto przy jednym napomknięciu niewieścim o radościach cielesności ludzkiej w mgnieniu oka pomnażać się będą stronice chóralnego powitania męskiego  :hihi:

...a niejednen z witających na drodze rzeczowej dysputy orzekać będzie o wyższośc jednych przyjemności nad drugimi :decayed:

dziubaski nasze

Edytowane przez Jorima (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

o, i tak oto przy jednym napomknięciu niewieścim o radościach cielesności ludzkiej w mgnieniu oka pomnażać się będą stronice chóralnego powitania męskiego 

 

 

poczułem się jak milion lat temu gdy kiedyś przypadkowo wszedłem do kościoła i jakiś czarny mag mówił coś bardzo podobnego, bardzo podobnym językiem  :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczułem się jak milion lat temu gdy kiedyś przypadkowo wszedłem do kościoła i jakiś czarny mag mówił coś bardzo podobnego, bardzo podobnym językiem   :biggrin:

ano bo ja w klasztorze byłam i mam dwuletni pilotaż teologiczny poczyniony Złociutki Mój :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ano bo ja w klasztorze byłam i mam dwuletni pilotaż teologiczny poczyniony Złociutki Mój :biggrin:

 

że aż zapytam, CO TY TAM ROBIŁAŚ??? :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Kasiuńka jako jestem pierwszy więc skrobne pytanie przed jednym delikfentem...

zapodaj foto  :biggrin:  :biggrin:

 

ogarnij się! :biggrin: od "jednego delikwenta" mnie zwać :biggrin:

 

o, i tak oto przy jednym napomknięciu niewieścim o radościach cielesności ludzkiej w mgnieniu oka pomnażać się będą stronice chóralnego powitania męskiego  :hihi:

...a niejednen z witających na drodze rzeczowej dysputy orzekać będzie o wyższośc jednych przyjemności nad drugimi :decayed:

dziubaski nasze

 

ba! rzekłbym nawet - DZIBUACHY Wasze :biggrin:

 

ano bo ja w klasztorze byłam i mam dwuletni pilotaż teologiczny poczyniony Złociutki Mój :biggrin:

 

chyba klasztorze Shaolin :biggrin:

 

cześć Kacha,

Większe foto by się zdało dla Dziubachów Waszych ;)

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...