Skocz do zawartości

Yamaha Yzf-R1 Rn 12 Limited Edition


BykuOCW

Rekomendowane odpowiedzi

Tak to byłem ja:) Szczerze mówiąc, do polatania taka pogoda mi nie przeszkadza, przyczepność jest, a że zimno to mi szczególnie nie przeszkadza...Potem będzie śnieg i będę stękać i żałować, że tak mało jeździłem... Trzeba korzystać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za, do roboty mam 18km i jestem z jakieś 15min do przodu niż wózkiem, za łatwo nie dam się wystraszyć pogodą. Będzie przyczepność, będę na drodze, jak się będzie robić niebezpiecznie, z żalem wsiądę do puszki:( Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły wynik, nawet nie będę go próbował pobić, pomimo, że mam do firmy o cały kilometr bliżej:) Mam sporo słabszy motorek i jeżdze dopiero pierwszy sezon, także dopiero uczę się dobrego panowania nad tą ciężką maszyną. Mam dużo pokory, jeżdżę krótko a już trzy razy mnie sprawdzali na drodze nasi wspaniali zmotoryzowani w puszkach wymuszając pierwszeństwo:( Jakoś się udało wyjść cało, ale daje do myślenia. Codziennie 36km po naszym wspaniałym mieście i na siłę nie szukam dodatkowych emocji:) Choć jak jest pogoda i nie jadę z rodzinką zawsze wybieram motocykl:) Przez trzy miesiące puszką w robocie byłem dwa razy:) Wpadłem po uszy, choć pewnie nie ja sam:) Pozddrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie tez tak bylo ja wywalilem 2 oryginalne tlumiki i zrobilem kolektory 4-2-1 i na koncu przelot BLUFLAME spalanie z 6 litrow wzroslo do 9:D:D i pozrobieniu gaznikow spadlo na 7:) ale roznica w mocy jest :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dawno nie odświeżałem tematy R1, więc najwyższy czas zamieścić kilka zdjęć :P

Zdjęcia z Wystawy Motocykli - Galeria Łódźka


Dołączona grafika


Dołączona grafika



Dołączona grafika



Dołączona grafika

Film z Galerii:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=ddTTsps3kU4




MotoMikołaje 2011



Dołączona grafika

A tu Mikołaj z R1 :P

Dołączona grafika

Rysunek Patrycji :smile:


Dołączona grafika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgrabna i powabna :biggrin: :DCudna prezencja, oryginalna, niepowtarzalna R1 :biggrin: :D :Dprzyjemnie się tuli, zasuwa skubana jak szalona a prędkości nie czuć, wygodna hmm pojęcie względne przynajmniej jak na moje malutkie doświadczenie ;)ale mojej CBR na R1 nie zamienię Byku ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wiem czemu ale jakos przeoczylem temat z Twoja maszyna i dopiero teraz ja zobaczylem, wiec musze to napisac, bo sam choruje na r1 i gsxr1000. Ale jesli chodzi o r1 to Twoja jest cudowna :biggrin: przepieknie wyglada w tym kolorze! Jak dla mnie bez porownania z poprzednim kolorem. Napewno kazdemu na ulicy w oko wpada. R1 najbardziej pasuje biala albo czarna szata. Mam nadzieje ze niebawem zobacze ja na wlasne oczy :biggrin: Super sprzecik, gratuluje i zazdroszcze :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się spotkamy i to mam nadzieje, ze niedługo:) Na Della mam kilkaset metrów :)Młody, jeżeli Ci chodzi o ksyralik to tak:Plansl, dziękuję, w moją R1 zostało włożono napawdę sporo pracy :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajne tylko czemu byku ma biały strój z lateksu szyty różową nicią http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif a i to nie r1 tylko r6 :whistling:

byku nie łam się dawaj w sobote pod tesco http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

a i byku pomyśl nad zmianą nicku z byku na ciele http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

 

007.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że się spotkamy i to mam nadzieje, ze niedługo:) Na Della mam kilkaset metrów :)Młody, jeżeli Ci chodzi o ksyralik to tak:Plansl, dziękuję, w moją R1 zostało włożono napawdę sporo pracy :smile:

O no to fajnio;D bo też będę mieć taką pierłe m;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Hahaha, a Ty Kuba pomyśl nad zmianą nicku na Kupuś_Full_Serivce

Jeżeli ja mam R6, to Ty nawet nie masz ZX400 :P

A właściwie to znalazłem prawdziwe zdjęcie Twojego Kawasaki...

Oto one:

Dołączona grafika


A tutaj zdjęcie R1 z niedzielnego spaceru po lesie :smile:

Dołączona grafika





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...