Skocz do zawartości

Czwartkowe Spotkania Fłm


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Zaproś kolegów tak z 20 mongów i już nic nie będą mówić ha ha

 

popieram :P 

 

moi sąsiedzi po najeździe 60 motocykli nie mają już żadnych zastrzeżeń i w ogóle tacy jacyś grzeczni się zrobili itd :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.... tamm....

Nie urzadzisz, za mientki jestes :biggrin:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee.... tamm....

Nie urzadzisz, za mientki jestes :biggrin:

 

Trza być twardym , a nie miękkim , najwyżej znienawidzą mnie do reszty albo zrozumieją , że zawsze może być tych motorów warczących więcej :riding:

Zrobię niech tylko pogoda się zrobi aby wieczorem było cieplej :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUBIANY ja jak będę robił z rana,mogę podjeżdżać codziennie do Ciebie na podwórko o 03:30 strzelić kilka razy i zapytać sąsiadów "HALLO Grześ to już pojechał do pracy??"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUBIANY ja jak będę robił z rana,mogę podjeżdżać codziennie do Ciebie na podwórko o 03:30 strzelić kilka razy i zapytać sąsiadów "HALLO Grześ to już pojechał do pracy??"

 

Sebol musisz tak koniecznie zrobić , będzie niezły ubaw. Ty to masz człowieku dobre pomysły :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sebol musisz tak koniecznie zrobić , będzie niezły ubaw. Ty to masz człowieku dobre pomysły :hihi:

są tam małe dzieci? bo ostatnio na pasach z Marcinem żeśmy dziecko zamiast do radości to do płaczu doprowadzili :wacko: jedyny kto się cieszył jak dziecko to jego tatuś :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

są tam małe dzieci? bo ostatnio na pasach z Marcinem żeśmy dziecko zamiast do radości to do płaczu doprowadzili :wacko: jedyny kto się cieszył jak dziecko to jego tatuś :laugh2:

Wszyscy sąsiedzi są pełnoletni nie ma żadnych dzieci , najwyżej mohery :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jak zawsze zajefajne.Pomyśl Łukasz o zrobieniu w czwartki zdjęć grupowych tzn dana marką motocykli.Mógłby wyjść fajny albumik :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotki jak zawsze zajefajne.Pomyśl Łukasz o zrobieniu w czwartki zdjęć grupowych tzn dana marką motocykli.Mógłby wyjść fajny albumik :biggrin:

 

To jest bardzo dobry pomysł :smile:   Kawasaki na początek? :smile: 

Edytowane przez Smooth (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kawasaki to dobry pomysł.Oczywiście gdzie tam mojemu GPZtowi do tych pięknych maszyn kolegów.Jestem za albumem! Potem przyjemnie będzie popatrzeć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...