Skocz do zawartości

Piątkowy Grill 10.05.2013 (Uroczysko Lublinek)


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Grill rewelacja,super atmosfera,jak najwięcej takich spotkań,w takim towarzystwie człowiek zapomina o problemach z dnia codziennego.pozdrawiam wszystkich obecnych na spotkaniu:-)

 

podpisuję się pod tym całkowicie:)

 

dzięki wielkie, impreza super

 

mistrzów grilla już mamy

 

a dzięki Wam wrócił mi uśmiech i życiowy optymizm

 

do szybkiego zobaczenia :biggrin:

 

pozdrawia już uśmiechnięta The :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda że komarów było tyle że jutro muszę jechać do szpitala by mi trochę krwi wpompowali

Co wy cały czas o tych komarach... nie mam ani 1 bąbla po ukąszeniu. Trzeba się było psiknąć czymś na komary - mieliśmy przecie i nawet użyczaliśmy. Ewentualnie stanie w grillu pomagało, trochę dymu skutecznie odstraszało komary :smile:

 

 

 

 

Frekwencja zaskakująca W szoku bylem jak zobaczyłem tyle osób, w szczególności że połowa nowych ludzi

Bo jak Aidekk robi imprezę to nie ma ch**a we wsi! Musi być frekwencja tak jak ostatnio w PRL :biggrin:

 

 

Wielkie podziękowania dla Bambrysa za przyniesienie ekstra wyżerki i Chylona za dużego grilla. No i oczywiście dla naszego forumowego McGyvera - Bulby. Przy nim i jego wynalazkach pomysłowy nawet pomysłowy Dobromir zawstydzony poszedłby do łopaty  :laugh2:

 

I tak jak Aidekk obiecał nie padało! Deszcz minął nas bokiem i spadło raptem ze 100 kropelek :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak organizatorzy impres to Aidekk Kwaśna frekwencja gwarantowana plus dobra zabawa obstawa grilla Chylon Bulba zaopatrzenie Bambrys i jeszcze ktoś do na lewaka i impra udana na 100 fajerów . A tak serio jesteście wszyscy za***istymi osobami każdy coś innego wnosi i tak trzymać oby więcej takich wypadów pozdrawiam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill super. Nawet dzięki mojemu 5-cio latkowi i cioci Anitce kaczki swoja porcje chleba dostały :biggrin: Oby więcej takich spotkań. No i Master Cheff Chylon...:biggrin: Kto próbował Jego sałatki wie o czym mowa...Gonia: pozazdrościć takiego kucharza w domu ;) a i kierowca z niego wyśmienity :biggrin: No generalnie impreza rewelacja :smile::biggrin::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe co nie co

Kto nie był niech zaluje

 

 

 

I jeszcze filmik o którym rozmawialiśmy na grillu :biggrin:

Super filmiki z drugiego się popłakałem jest niemożliwy ha ha :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no Grill super, ludzie super, tylko mój permanentny zakaz picia alkoholu wczoraj był wadą  :laugh2: Co prawda zjadłem tylko jedną kiełbę, ale Chylona sałatka mistrz  :cheers:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super! wielkie dzięki dla Aiddeka za organizację, dla Was wszystkich za atmosferę. Aiddek kiedy powtórka??? byle szybko bo cosik się głodny robię ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza super! wielkie dzięki dla Aiddeka za organizację, dla Was wszystkich za atmosferę. Aiddek kiedy powtórka??? byle szybko bo cosik się głodny robię ...

 

tylko jakieś inne miejsce... najlepiej bez komarów i z dostępem do wody (takiej do kąpieli) :biggrin:

motorcycle.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jakieś inne miejsce... najlepiej bez komarów i z dostępem do wody (takiej do kąpieli)

 

Podpisuje się pod tym co wcześniej Aidekk pisał - jakie kur.. komary  :hihi: Byłem w krótkich gatkach jak Maciek i zero problemów, a dwa dni wcześniej byłem w podobnym miejscu i tam to była katorga! Ja mam Suchą krew, więc mam największą 'podaż'   B)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra bo my tu pitu pitu, wzajemne zlocenie batona

a ja się grzecznie pytam gdzie sa k..... foty ?!?!?! :biggrin:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też już dziś zadałam to pytanie :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill super. Nawet dzięki mojemu 5-cio latkowi i cioci Anitce kaczki swoja porcje chleba dostały :biggrin: Oby więcej takich spotkań. No i Master Cheff Chylon... :biggrin: Kto próbował Jego sałatki wie o czym mowa...Gonia: pozazdrościć takiego kucharza w domu ;) a i kierowca z niego wyśmienity :biggrin: No generalnie impreza rewelacja :smile::biggrin::biggrin:

Ciocia poleca się na przyszłość.Chciałabym na żywo zobaczyć tego "pająka krzyżyka" :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill super. Nawet dzięki mojemu 5-cio latkowi i cioci Anitce kaczki swoja porcje chleba dostały :biggrin: Oby więcej takich spotkań. No i Master Cheff Chylon... :biggrin: Kto próbował Jego sałatki wie o czym mowa...Gonia: pozazdrościć takiego kucharza w domu ;) a i kierowca z niego wyśmienity :biggrin: No generalnie impreza rewelacja :smile::biggrin::biggrin:

Asia ty się nie nabijaj ze mnie bo inaczej pogadamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny grill jak znajdzie się jakaś seksowna forumowiczka, która charytatywnie odtańczy na golasa taniec anty-deszczu żeby lać przestało :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było super.  nic nie pamiętam. 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Następny grill jak znajdzie się jakaś seksowna forumowiczka, która charytatywnie odtańczy na golasa taniec anty-deszczu żeby lać przestało :biggrin:

Hmmm już coś w tym stylu kiedyś było. Mozna by powtórzyć :P a z drugiej strony niepowtarzalne imprezy zostają na całe życie 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm pewnie da się to załatwić z młodzieżą ale skoro jest równouprawnienie chętnie też obejrzymy taniec seksownego forumowicza , myślę ,że dziewczyny będą podzielą moje zdanie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmm pewnie da się to załatwić z młodzieżą ale skoro jest równouprawnienie chętnie też obejrzymy taniec seksownego forumowicza , myślę ,że dziewczyny będą podzielą moje zdanie

Chcesz żeby Polska zamieniła się w porę deszczową jak w UK? Ochłoń niewiasto! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Hmm pewnie da się to załatwić z młodzieżą ale skoro jest równouprawnienie chętnie też obejrzymy taniec seksownego forumowicza , myślę ,że dziewczyny będą podzielą moje zdanie :decayed:

To trzeba zorganizować  beach party z dużą ilością alkoholu ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...