Skocz do zawartości

Piątkowy Grill 10.05.2013 (Uroczysko Lublinek)


Bulba

Rekomendowane odpowiedzi

Mi praca szykuje się do nocy ale postaram się zajrzeć na chwilę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekaj teraz uważaj, bo już z 10 sępów szuka podwózki więc pewnie zaraz do Ciebie zaczną pisać ;)

 

Proszę państwa... ja załatwiłem 1 małego grilla, a że ludzi robi się sporo to może przydałby się jeszcze jeden. Jeśli macie to przytargajcie ze sobą, bo inaczej będziemy na tą kiełbasę czekać po godzinie :biggrin:

10 powiadasz...??? Bagażnik sprzątnę to się miejsce znajdzie :smile: Będą takie "plecaki" samochodowe hahahaha :smile:)

 

68aa2ab043a92cdeaa055712524d65bd.jpg

 

to trzeba podjechać na chwilę ;)

Czyli grilla bierzesz?? :smile:) jak to mówią: potrzeba matką wynalazku :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam dwa krótkie ogłoszenia :smile:

 

po pierwsze primo - jako że współpracuję z pewną firmą z branży mięsnej ( nie tej od koni i zdechlizny ) z uwagi na forumowego grilla pobrałem z magazynu jakieś trzy kilo karczku i ze trzy kilo kiełby ( tyle tylko weszło mi do plecaka bo byłem moto ) 0 oficjalnie złoże na ręce organizatora czyt. Aidekka - celem wspólnego wykorzystania - więc jak ktoś nie zdąży zakupić - to padliny nie braknie,

 

po drugie primo ;) z żalem stwierdzam że jadę puszką więc dwa wolne miejsca posiadam - chętnie więc kogoś zabiorę - jak co czekam na privie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

pobrałem z magazynu jakieś trzy kilo karczku i ze trzy kilo kiełby ( tyle tylko weszło mi do plecaka bo byłem moto ) 0 oficjalnie złoże na ręce organizatora czyt. Aidekka - celem wspólnego wykorzystania

Właśnie miałem jechać do Lidla po karkóweczkę, ale tak się zastanawiam nad tym kolektywnym dobrem...

 

Tak czy inaczej na pewno zostanie ono dobrze wykorzystane :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolezanka malzonka nie chce wspolpracowac i z tego powodu jade sam.

Mogę kogos zabrać z Dabrowy.

 

Ps. Aidek będę u Ciebie mniej więcej za godzinke.

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ps. Aidek będę u Ciebie mniej więcej za godzinke.

Aidekk będzie w trasie już zapewne, więc dzwoń, pisz, tęsknij :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milo bylo poznac niektorych z Was,lecz musialem sie szybko zawinac przed 20-ta mam nadzieje ze impreza sie udala.

Sorry ze sie nie pozegnalem ale troche Was bylo :smile: pozdro dla mistrza od grila kielba spoko :smile:

Edytowane przez renpa1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie małe co nie co

Kto nie był niech zaluje

 

 

 

I jeszcze filmik o którym rozmawialiśmy na grillu :biggrin:

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bulba filmik z grilla za je fajny a ten z niemiec jeszcze fajniejszy. Wieczorek spędzony fajnie miło było z wami wszystkimi przebywać do następnego spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie wieczór wspaniały :smile: Udało się poznać nowe osoby :smile:
Bulba filmik dobry, nawet ja sie załapałem  :biggrin:  dzięki  :P 
​Do następnego  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grill super 

 

szkoda że komarów było tyle że jutro muszę jechać do szpitala by mi trochę krwi wpompowali :smile:

 

czy Renpa i Profesor byli pieszo/podwiezieni że tak się wyrażę? bo patrząc na zdjęcia awatarów i modele to z zielonych kaw widziałem tylko moją i Lansa...

 

Lubiany obowiązkowo musi zostać mistrzem kuchni... nawet na filmiku widać jak zabiera grilla :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy Renpa i Profesor byli pieszo/podwiezieni że tak się wyrażę? bo patrząc na zdjęcia awatarów i modele to z zielonych kaw widziałem tylko moją i Lansa...

 

 

 

Ja moge powiedzieć, ze trafiłem w dobre ręce :smile: Ale nie powiem w czyje, bo nie wiem czy mogę tak publicznie :smile:  :P 

​W każdym razie dziękuje tej osobie :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill rewelacja,super atmosfera,jak najwięcej takich spotkań,w takim towarzystwie człowiek zapomina o problemach z dnia codziennego.pozdrawiam wszystkich obecnych na spotkaniu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frekwencja zaskakująca :smile: W szoku bylem jak zobaczyłem tyle osób, w szczególności że połowa nowych ludzi :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...