Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Nawet najlepsi robią błędy i potrafią przecenić swoje umiejętności. Zawsze jest margines błędu i Tomek niestety na niego trafił.

 

 

Aidekk Tomek sam tego błędu nie popełnił. Kierowca auta bardzo wydatnie mu pomógł tylko ładnie sprawę wyciszono bo to był synalek jakieś komendanta http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezły filmik Cyp

 

A ja pociągnę temat elektryków...

 

nowy model Brammo - electric superbike na torze:

 

 

A tutaj jego drogowa wersja + specyfikacja:

 

100% Electric Motorcycle : Brammo Empulse and Enertia Home

 

54 KM mocy, prędkość ok. 170 km/h i prawie 200 km (niestety przy 30 km/h :biggrin:) zasięgu w trybie miejskim robią wrażenie jak na elektryka. Niestety zasięg podczas piłowania drastycznie spada przy normalniej prędkości do 113 km przy 110-120 km/h. Tak czy inaczej technika idzie naprzód i czekam co będzie za rok...

 

I całkiem niezła bateria - 1500 ładowań licząc średnio po 120 km to 180 tys km przebiegu na 1 baterii z gwarancją, że pojemność nie spadnie poniżej 80%.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za bardzo chyba bym nie wierzył w tę baterię ;)

co do dźwięku, to... chyba nawet nie trzeba komentować. rozumiem, że do zestawu dają megafon i nagranie na taśmie z pracą jakiegoś fajnego motorka ? :biggrin:

 

żeby nie było offtopu, z filmów lubię:

1. filmik znajomka

2. dziewczynki i 2oo

3. motorynka mnie urzekła

4. uliczne starcie (chyba już tutaj było) http://www.youtube.com/watch?v=ssWRbwYRv2I

 

;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wo

za bardzo chyba bym nie wierzył w tę baterię ;)

co do dźwięku, to... chyba nawet nie trzeba komentować. rozumiem, że do zestawu dają megafon i nagranie na taśmie z pracą jakiegoś fajnego motorka ? :biggrin:

 

żeby nie było offtopu, z filmów lubię:

1. filmik znajomka

2. dziewczynki i 2oo

3. motorynka mnie urzekła

4. uliczne starcie (chyba już tutaj było) www.youtube.com/watch?v=TE-EaRNwauY&feature

 

;)

 

co to za muzyczka w tle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WRZUTA - Kito & Reija Lee - Sweet Talk (Original Mix)

fajna nie ? ;)

jak podkręcam swój zestaw głośnikowy w buferze na max, szyby mi latają :smile:

 

jaqu - jak ja lubię te filmiki co wrzucasz hehehe :smile:

 

ah ty babiarzu :biggrin:

 

ps. czekam aż nasi admini zorganizują taki zlot jak na filmie numero 2 :smile:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie... czemu nie:D

 

ale ja dobrze rozumiem ze to forumowiczki przychodzą w takich strojach?:smile:

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ --PIĘKNO W CZYSTEJ I DZIKIEJ POSTACI hehe

 

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No lalki troche zapier... ;) Chyba by nas trochę objechały ;P

 

PIĘKNO W CZYSTEJ I DZIKIEJ POSTACI hehe

Hmmm nie mogłem się na torze skoncentrować ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.joemonste...historii_MotoGP

 

3 okrążenia, nie do zapomnienia ;)

 

What the f*ck -powinni mieć☻ slidery na łokciach dodatkowo - woooooooooooooow Całkiem jak ja z haserem hehe

 

No lalki troche zapier... ;) Chyba by nas trochę objechały ;P

 

 

Hmmm nie mogłem się na torze skoncentrować ;)

 

Hehe Rid - mnie to na pewno by pojechała no a ciebie?? hmm - pod warunkiem, że żonka by ci moto dała - hihi

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze klimaty :smile:

 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze klimaty :smile:

 

 

 

 

 

pracuję z bratem młodego i właśnie dzięki niemu zaraziłem się pasją

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod warunkiem, że żonka by ci moto dała - hihi

Może się kiedyś dorobię swojej ;)

 

 

http://www.youtube.com/watch?feature=iv&v=-RGc1r9M2I8&annotation_id=annotation_773174&src_vid=76lWR4sTc_k

 

Ale ten mi się bardziej podoba ;)

 

http://www.youtube.com/watch?v=76lWR4sTc_k

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rid - ale mnie chodziło o samice a ty samców wklejasz hehe

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie... czemu nie:D

 

ale ja dobrze rozumiem ze to forumowiczki przychodzą w takich strojach? :smile:

 

To jest dopiero pomysł !!! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rid - ale mnie chodziło o samice a ty samców wklejasz hehe

Przepraszam :sad2:

 

 

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIC DODAĆ NIC UJĄĆ --PIĘKNO W CZYSTEJ I DZIKIEJ POSTACI hehe

 

 

nic nie widać na ekranie, bo jakiś wieloryb (czyt. d*pa na pół ekranu) zasłania obraz http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

mogli jej bardziej włożyć tę kamerę w tyłek, mielibyśmy przejazd na torze nocą hehe... eh. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie widać na ekranie, bo jakiś wieloryb (czyt. d*pa na pół ekranu) zasłania obraz http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

mogli jej bardziej włożyć tę kamerę w tyłek, mielibyśmy przejazd na torze nocą hehe... eh. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

 

Ty to zawsze się czepisz hahaha, przecież o to właśnie chodziło a kamera ustawiona w najbardziej optymalnym ujęciu hehe, nie zrozumiałeś przesłania :biggrin:

 

Acha Ridrick - widzę poprawę - ZDECYYYDOWANIE hehe

 

A tutaj coś co motywuje do treningu z Haserem

 

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...