Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 12.03.2019 o 18:30, gary napisał:

Nieco z innej beczki ale nadal motoryzacyjnie. I pomyśleć, że dałem się nabrać na Motula, który w niczym nie jest lepszy od WD-40 i oba mają w nosie gumowe uszczelki :(

Ej, bez kitu, super materiał. Zawsze używałem motula i jakoś tak w nowym moto, od momentu zakupu, stosuje muc-off i to chyba dobry wybór...
Ile zawsze było wyzwisk jak tylko ktoś wspominał, żeby na łańcuch lać WD-40, no debil ludzie mówili a tu proszę, motulem też można "penetrować" oringi 😛

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyzwiska nie padały z tytułu lania wd w celu czyszczenia a lania wd w celu smarowania łańcucha, chodzi o to że nie ma odpowiedniej lepkości, owszem do penetracji jest ok ale do smarowania gdzie ma się utrzymać w ciężkich warunkach, dużej sile odśrodkowej i nie spłynąć to jest shit. Poza tym zawsze używam tylko i wyłącznie zwykłej nafty świetlnej która ma świetne właściwości myjące i brak działania na gumę, szkoda że tego nie przetestował.

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kosmaty napisał:

działania na gumę, szkoda że tego nie przetestował.

Przetestował, ma w butelce z napisem Kerosene.
https://en.wikipedia.org/wiki/Kerosene

i to samo pojęcie w języku PL
https://pl.wikipedia.org/wiki/Nafta

Edytowane przez gary (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz mieć nowy motocykl mimo, że twój jest z 1998...nic bardziej prostego. Wystarczy założyć plastiki od modelu z 2008 roku. A Ja razem z KrisBiker pokażemy na konkretnym przypadku jak tego nie robić.🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽🔽
Zapraszam na CZWARTY ODCINEK MOTO-LUPY
Autorski projekt na platformie Youtube. Przeglądamy ogłoszenia i jeździmy po Polsce weryfikując maszyny, ich stan a także jak ma się rzeczywistość do pięknych słów w ogłoszeniu. Wszystko w ukrytej kamerze, fachowo, rzetelnie. Zapraszam

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Chłopaki od zabawki jaką jest Ariel Atom zrobili też motocykl. Ubernakeda z dosyć ciekawym silnikiem. Angielski się przyda.

 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Alberto Naska ma spoko kanał. Przyjemnie się słucha i dobrze gada. :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ej, tu zawsze było tyle filmików. Lubię tak nie wchodzić do tego tematu przez jakieś pół roku a następnie w jakiś piąteczek wieczór oglądać je przez połowę wieczoru. A teraz lipa, pół strony od lipca 2019! Gdzie się wszyscy podziali?

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, dobra. To ja wam zrobię mindfuck. Wiedziałem, że handlarze podpicowywuja auta, kręcą przebiegi ale to co tu usłyszałem zniszczyło mnie. Dlatego w Polsce nigdy nie kupię nic od handlarza. Czy to moto czy samochód. Wiem, że jest kilku tutaj na forum co handlują, ale sorry, sami sobie psujecie rynek. 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 metrów pod ziemią generalnie to bzdury same. Nie wierz we wszystko co widzisz w internecie. Tytuł clickbaitowy i lecimy.

Nawet gdzieś widziałem jak testują po tym miód w skrzyni i inne trociny w silniku. Śmiech i tego nikt nigdy nie robił. W ten sposób robię wywiad z moim kolegą, który siedzi tyłem do kamery i podaje się za byłego pracownika Policji i mówi to o co go poproszę :D Kto zweryfikuje czy to było prawdą lub mój kolega jest policjantem?

 

 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze @Piuriel. Temat handlarzy to temat pokroju co było 1sze: jajko czy kura. Jedni kupują od handlarzy i są zadowoleni, inni przeciwnie - ale to temat na inny wątek ;)

Wracając do tematu, @Rogalma rację, faktycznie coś mniej filmòw ostatnio tutaj - mimo, że kamer wszędzie więcej ;)

Fajny kanał kolegi:

 

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chyba nie było. Więc wrzucam filmik Pana, którzy przefrunął rondo :P No i drugi filmik z komentarzem i opisem sytuacji pewnego policjanta. 

 

 

bagieta mem.jpg

Edytowane przez Rogal (wyświetl historię edycji)

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Myślałem, że nagrody same w sobie są wyższe.
Oglądać tak jak wstawione.
Jeżeli ktoś zainteresowany resztą to sobie przewinie :)
 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Kurde on to robi od przynajmniej 14 lat na youtube.
 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...