Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Jest skinienie głową :) Tak jak by ukłon. Oczywiście prócz harlejowcow... Żaden mi jeszcze nie odkiwną :P 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 5 tygodni później...

Nie wiem czy jakaś część kolegów jest świadoma co mamy w łodzi.. :)
Blisko  1kNm momentu :whip:

 

Nie chcę tu robić reklamy, ale znam Panów od ponad dekady i jeśli chodzi o porządny tunning (nie mówię o czipie do tdi) to lepszych w okolicy nie ma.
:Dimage.png.cf2fbd1a12817ef4f3bdc62d358a7077.png  :D

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

i stoją takie stare k***y i mówią że jechały po maulutku ... i nic, stary k***s nie czai że powinien odstawić prawo jazdy na półkę ... "a bo wyście hamowali za szybko", a auto pewnie przegląd u kolegi z wioski. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Filmik i przesłanie fajne - rzeczywiście - kto jest bez winy (i nigdy nie "przydzidował"), niech pierwszy rzuci kamieniem...

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
 
Jeśli jeździsz troszkę dalej niż wokół przysłowiowego komina, to ten film jest dla Ciebie. Opiszemy w nim nasz moto-podróżniczy niezbędnik i dobór rzeczy w taki sposób żeby nic Cię nie zaskoczyło.
Pomógł mi w tym Mateusz, który trochę kilometrów nakulał poza granice naszej pięknej cebulandii.
Więcej na Bednar Moto
Zachęcam jednoczesnie do sharowania filmu!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Siemka.
Na gwiazdkę dostałem DVD z tym filmem. Nie jest tak głęboki jak "O górach, drodze w chmurach i o kłopocie w błocie". Ale daje radę! Na pewno warto obejrzeć.
Wklejam trajler a dvd jest tylko na zamówienie (tak popularny jest ten film :P )
Ps. Nie mam pojęcia na jakim forum moja dziewczyna zapytuje o prezenty dla mnie, ale jakby coś, możecie jej w końcu doradzić np Bilety na TT lub MotoGP!!! Lub jakiś track day? A nie, dvd przynosi do domu... Co następne, jeszcze mi jakąś książkę kupi i nie daj Boże, będę musiał czytać :P:P😜 :P 

 

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moto-Lupa lub jak to woli Motocyklowy Zakup Kontrolowany.
Wybraliśmy się z MUChA155pf i Mateusz Girek zobaczyć tą piękną Hondę CBR 954 w srebrno-białym malowaniu "Repsol" które robiły nasze piękne chińczyki.

Całe oględziny nagrane ukrytą kamerą, która to zarejestrowała.
Zmarnowaliśmy swój czas, żebyś Ty widzu nie musiał. A jak się motocykl z aukcji do tego co zobaczyliśmy na miejscu? Rozsiądź się wygodnie i przekonaj się sam.

https://www.youtube.com/watch?v=ERB_nvOO5sU

🎬

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, B3DNAR napisał:

Moto-Lupa lub jak to woli Motocyklowy Zakup Kontrolowany.

Spoko opcja. Co ze swojej strony dodam jako poradę dla Ciebie to:
-Dźwięk nagrania. Chyba kwestia sprzętu.
-Jak relacjonujesz jakiś produkt/prezentację/cokolwiek to mów o tym czego się dowiedziałeś. Nie mów o tym czego się nie dowiedziałeś, ponieważ automatycznie podważasz swoją robotę mówiąc, że nie wiesz tego czy tamtego. Wyobraź sobie dziennikarza motoryzacyjnego, który mówi o motocyklu, że wygląda dobrze, jedzie dobrze, ale nie wie jak hamuje :D
Lepiej pominąć ten element i powiedzieć:
-Jeździ i wygląd dobrze ,polecam/nie polecam.

Wiadomo wszytko kwestia wprawy a mój post nie ma na celu hejtowania a raczej wskazania możliwości podniesienia poziomu Twojej pracy :)

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 27.01.2019 o 18:47, robert73 napisał:

Na zimową nudę (samotna wyprawa Białorusina do Mongolii w 48 dni 24 000 km ) .

 

Andrej twardy gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2019 o 17:25, Piuriel napisał:

Spoko opcja. Co ze swojej strony dodam jako poradę dla Ciebie to:
-Dźwięk nagrania. Chyba kwestia sprzętu.
-Jak relacjonujesz jakiś produkt/prezentację/cokolwiek to mów o tym czego się dowiedziałeś. Nie mów o tym czego się nie dowiedziałeś, ponieważ automatycznie podważasz swoją robotę mówiąc, że nie wiesz tego czy tamtego. Wyobraź sobie dziennikarza motoryzacyjnego, który mówi o motocyklu, że wygląda dobrze, jedzie dobrze, ale nie wie jak hamuje :D
Lepiej pominąć ten element i powiedzieć:
-Jeździ i wygląd dobrze ,polecam/nie polecam.

Wiadomo wszytko kwestia wprawy a mój post nie ma na celu hejtowania a raczej wskazania możliwości podniesienia poziomu Twojej pracy :)

 

Poprawiłem uchybienia. 

MOTO-LUPA autorski projekt na platformie Youtube. Przeglądamy ogłoszenia i jeździmy po Polsce weryfikując maszyny, ich stan a także jak ma się rzeczywistość do pięknych słów w ogłoszeniu. Wszystko w ukrytej kamerze, fachowo, rzetelnie. Zapraszam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem. Chyba Pan naspawany był jak przyjechaliście :D

Jest gitarka.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nieco z innej beczki ale nadal motoryzacyjnie. I pomyśleć, że dałem się nabrać na Motula, który w niczym nie jest lepszy od WD-40 i oba mają w nosie gumowe uszczelki :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...