Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

że albo zachował zimną krew i specjalnie położył maszynę

no tak, to jest znany fakt że najlepsze hamowanie i kontrolę nad torem poruszania ma się jadąc na d*pie a nie siedząc na moto - dlatego każdy doświadczony przed wypadkiem kontrolowanie kładzie motocykl.

 

P.S. To był sakrazm oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatycznie teraz na PC sobie zobaczyłem ,że koleś przeleciał przez kierownicę ,a raczej wystrzelił jak z rakiety. Według mnie to i tak plus dla typa ,bo może i spanikował , dał hebel w opór -ale nie zafiksował i nie wjechał czołowo ,bo myślę że takiego przebiegu wydarzeń mógłby nie przeżyć. Co do komentarza powyżej to mogę gdybać ,ale mój mały kolega - chłopski rozum mówi ,że w tej sytuacji ominięcie pojazdu było nie możliwe lub miałoby gorsze skutki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"rynną" oberwał, nie przednim błotnikiem. nawet napisał oświadczenie w tej sprawie, porażka.. szczęśliwie skończyło się na potluczeniach tylko :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego nie trzeba mieć jaj.......

Do tego trzeba mieć dwie stalowe kule zamiast nich....

Jak oglądam filmy z wyścigów z pokładu maszyny to mam niemal pełne gacie, a przecież tylko siedzę przed monitorem.

Drugi taki temat, w którym trzeba mieć odwagę dla mnie jest to:

Ale tu nie czuć tak prędkości jak na moto choć na warunki jest przecież ogromna...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

j**ana ciota. Czekam na takiego :smile:

Materiał złośliwie podesłać na psy i za czerwone plus niestosowanie się do oznaczeń poziomych, pionowych i całej reszty. Uzbiera się :smile: Zwłaszcza za przejście dla pieszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem twojej wypowiedzi "Na marne wasze zgłoszenia"  To znaczy,że co? Mamy tolerować takie zachowanie na drodze? Facet kipiał agresją. Nie jestem za tym żeby Polacy byli konfidentami i przy okazji wyręczali Policję, ale takie zachowanie to totalna chuliganeria. Po takim zachowaniu powinien mieć zatrzymane prawo jazdy i przymusowo zostać wysłanym na badania.

Nie wiem który z kolegów  @Piuriel czy @Lucass  dostarczył materiał video do "stopwariatomdrogowym" ale, tak czy owak popieram!!!! BRAWO

Edytowane przez malyanio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Na marne wasze zgłoszenia" 

To znaczy ze juz dawno jest po sprawie :P

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...