Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej nieodpowiedzialny debil, już kiedyś pisałem, równie dobrze, ktoś taki może wziąć karabin do ręki, zacząć strzelać w centrum miasta... może kogoś zabije, a może nie ale wysoce prawdopodobne... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gary nie wiem czy wyłapałeś sarkazm w mojej wypowiedzi :smile:

Nie uznałem gościa za bohatera w żaden sposób. Fimik już usunął widzę :biggrin: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaszczomb ubiegłeś mnie! Przyznać się który to!
http://www.dzienniklodzki.pl/na-sygnale/a/brawurowa-jazda-motocyklem-w-centrum-lodzi-przez-cale-miasto-w-8-minut-wideo,10581710/

Bo jest lepszy ode mnie o 40 sek :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swoją drogą dziwny to człowiek, ryzykował życiem (nie tylko swoim) żeby stać się sławnym w internetach, a jak mu się udało to się posrał w gacie, youtuba usunął, fb też zablokował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli policjanci znajdą autora nagrania filmu umieszczonego w kilku mediach społecznościowych, z pewnością straci prawo jazdy na dłużej. Chociaż to też może nie być dla niego problemem, gdyż na swoim profilu facebookowym sugerował, że"nielegalnie" również jeździł na motorze.

 

Ma ktoś link do profilu na facebooku? :decayed: A tak na poważnie to ciekawe kiedy go znajdą, bo jak wrzucił film na youtube oraz na facebooka to policja prędzej czy później go znajdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nic nadzwyczajnego. Owszem przegial z prędkością ale poza tym...nie róbmy gównoburzy bo w-z niejeden ciśnie

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nic nadzwyczajnego. Owszem przegial z prędkością ale poza tym...nie róbmy gównoburzy bo w-z niejeden ciśnie

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

nie no jasne - wszyscy lecimy 180 przez zebre na Wyszyńskiego

 

PS. Pomijając kretynizm takiej jazdy, facet jakby nie było odkrył prędkość dla jakiej jest ustawiona zielona fala na tej trasie :blink:

Edytowane przez jaszczomb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no jasne - wszyscy lecimy 180 przez zebre na Wyszyńskiego

 

PS. Pomijając kretynizm takiej jazdy, facet jakby nie było odkrył prędkość dla jakiej jest ustawiona zielona fala na tej trasie :blink:

Żeby nie było że popieram ale też nie róbmy bóg wie jakiego oprawcy. Z resztą nie jest osiągnięciem odkręcić na prostej

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

ale też nie róbmy bóg wie jakiego oprawcy.

pewnie, bo przecież "nic się nie stało"... Ile razy ja to słyszę od puszkarzy, którzy odwalili mi coś na drodzie...

Oprawca - (jeszcze nie) bo udało się nikogo nie zabić, a jak się stanie to dopiero będzie biadolenie, a na normalnych motonitach będą psy wieszać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegiął grubo ale nie lubię jak inni piszą tak jakby byli świeci. No to w sumie tyle co miałem do powiedzenia w sprawie. Może chłopak trochę się ogarnie.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jesteśmy święci, ale nie jesteśmy też takimi debilami by wrzucać w internet takie nagrania. co do 8 minut nie jest to mega wyczyn, od dw łódź kaliska do tego miejsca co on 10 minut autem 1.6 się da, i to nie przeginając tak jak on :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To racja. Po prostu może za dużo komentarzy się naczytałem pod artykułem i taki człowiek nabuzowany. Fakt wyczyn żaden

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...