Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Idiotyczne zachowanie "motocyklisty"

Typowy pies ogrodnika. 

Gdyby u nas byłą  kultura jazdy na zamek, bez cwaniakowania (czyli jedzie chmara  drajwerów lewym i wciskają się na końcu, w efekcie czego wszystko stoi) takiego blokowania by nie było.

Sam tak robiłem przez parę lat i uwierzcie że ruch był o wiele spokojniejszy i przede wszystkim płynny.

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotyczne zachowanie "motocyklisty"

Typowy pies ogrodnika. 

Gdyby u nas byłą  kultura jazdy na zamek, bez cwaniakowania (czyli jedzie chmara  drajwerów lewym i wciskają się na końcu, w efekcie czego wszystko stoi) takiego blokowania by nie było.

Sam tak robiłem przez parę lat i uwierzcie że ruch był o wiele spokojniejszy i przede wszystkim płynny.

?????????????

pies ogrodnika?????????? to że pokazał kmiotowi z TiRa że blokowanie pasa nie popłaca i zawsze może spotkać go to samo? to koleś z tira chciał na zamek? to troche duzo miejsca sobie zostawił... z jakieś 500-600m?

Kij w oko takim cwaniaczkom jak ten w Trirze jest dokłądnie takim samym ćwokiem jak ci którzy tną do końca i na chama się wciskają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisałem że koleś z "tira" na zamek chciał??? Zrób z 500 tys naszymi drogami to wtedy zrozumiesz o co mi chodziło. Koniec z mojej strony. 

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja pisałem że koleś z "tira" na zamek chciał??? Zrób z 500 tys naszymi drogami to wtedy zrozumiesz o co mi chodziło. Koniec z mojej strony. 

zabawny jesteś - robie miesięcznie 5,5 do 7tys. I nie zachowuje się jak burak z TiRa robiący 500 rocznie

I to co słyszę przez CB nie świadczy najlepiej o TiRach - dfo proszenia są pierwsi a to o marginesik, a to o wpuszczenie,a to o przepuszczenie przy wyjeżdziwe aler też są pierwsi do blokowania w absurdalnych sytuacjach.

Na marginesie - kiedy należy zjechać na prawy pas? 100 m, 300, 500; 1,5km 3 km? 10 km? przed zwężeniem żeby burak z TiR cię nie blokował?

I takich "kmiotów samozwańczych szeryfów" misiaki powinni jechać równo z tymi co przekraczają prędkość o 10 km"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ale to widać że reżyserka a nie real

Też mi się tak wydaje bo jakoś go głaskał ... ja w takiej sytuacji bym mu tak szybko nie odpuścił jeśli to prawdziwe wydarzenie :whip:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...