Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

@PIT, jak myślisz- gdyby był powszechny dostęp do broni, to wiedząc że każdy z motocyklistów może ją mieć, kierowca Cadillaca zdecydowałby się na takie zachowanie?

Dobra to schematycznie bo faktycznie OT (pozdro dla Wielkiego Brata  :biggrin: )

 

Myślę, że tak i co więcej pierwszy wyciągnął by broń. Dlaczego?

Nie widać dokładnie co działo się na początku z przodu ale zakładając, że relacja motocyklistów jest prawdziwa to:

 

Facet jako pierwszy zareagował agresywnie i zaryzykował życie/zdrowie motocyklisty i dziecka zajeżdżając im drogę i spychając na pobocze.

(zaryzykował przecież mógł ich w ten sposób zabić albo przeciwnie trafić na ekipę, która skopała by mu puszkę obrywając lusterka)

 

Potem posuwał się dalej zatarasował drogę zajeżdżając drogę wszystkim motocyklistą i wysiadł do nich.

(nie wiedział z kim zadziera, a ich było więcej).

 

Kolejnym krokiem był wulgarny agresywny język i postawa wobec motocyklistów

(ryzykował bo wśród takiej grupy istnieje szansa, że znajdzie się równie narowisty gość i od razu mu przyłoży)  

 

Kiedy zorientował się, że motocykliści nie mają ochoty go poturbować i zasadniczo to rozsądni ludzie przekroczył kolejną granicę przewracając motocykl.

(w takiej sytuacji na pewno liczył się z tym, że dojdzie do bójki, a może własnie miał taką nadzieję )

 

Reasumując furiat od początku nie liczył się z reakcją ze strony przeciwników mimo ich przewagi, systematycznie i konsekwentnie napierał i gdyby miał broń to na pewno by ją wyjął nie zważając na to czy przeciwnicy dysponują podobnymi czy też silniejszymi argumentami. W tak napiętej sytuacji gdyby wszyscy mieli broń to mogło by być gorąco wtedy jak na dzikim zachodzie kto strzeli/trafi pierwszy ten żyje. 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Trolle błoto-leśne! Coś dla Was! :smile:

 


no ja się popłakałem  :riding:

 

  

Do tego kawałka idealnie pasuje kawałek grupy Mech "Twój morderca" :smile:

 

To amerykańckie darcie ryja już takie oklepane :P

 

Musiałem się wyżalić, dziś jestem sfrustrowany :laugh2:  :laugh2:  :laugh2:

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...


Edytowane przez JaRoD (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japońska szkoła policyjna dla brygady pościgowej na moto:

http://www.youtube.com/watch?v=ajOQOPe5Bxs&feature=related

Arcy mistrz ten policjant, to jak panuje nad maszyna powalilo mnie na glebe

To jest ułamek sekundy, nie masz czasu na reakcje. Widzisz własną śmierć. Warto obejrzeć i zapamiętać...

 

https://www.youtube.com/watch?v=xq2xStb0R-c

Ogladalem ten film kilkanascie razy i dal mi bardzo do myslenia. Mocna spot....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezłe hardcory !!!

Edytowane przez kosmaty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zimno Wam? No to paczta

Na starość bóle stawów, zwłaszcza kolan i krzyża będą niemiłosierne. No ale co kto lubi :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.youtube.com/user/HondaVideo

Edytowane przez Wojtas (wyświetl historię edycji)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś jeszcze nie widział to niech obejrzy. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Ja osobiście jak mam zwątpienie w to czy dalej powinienem jeździć na moto to zapodaje sobie taki filmik i od razu wiem za co kochamy motocykle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...