Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Jak straż miejska nabija kasę do budżetu gminy:

Śmierdzi podpuchą. Fotoradar na prywatnej posesji z krzaczorami w polu widzenia obiektywu? A sam "obiektyw" ukryć pod siatką na stojaku też umiem. Nie przekonuje mnie to ;)

Edytowane przez Logan (wyświetl historię edycji)

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***isty ten parking... no ale w Polsce za 1000 lat. Czyżby @jaquzie brał udział jako motonita z filmu? :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem,że są takie w Hiszpanii i Włoszech
firma ma przedstawicieli w PL wiec może kiedyś
jak prezydentem miasta zostanie motocyklista ;)

thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyrk motocyklowy? Jazda synchroniczna? Tak czy inaczej skill jest :smile:

 

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

 

o kufaaaa

Masakra... chyba bym drugiego pampersa wyrzucił a trzeciego zakładał... jak wtedy z psem :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z koleżeńskiego forum - o motocyklistach   - zejabiaszczy pomysł, mozę kiedyś u nas podobny?   ;)

 

 

:biggrin:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łiiiiiiii  :riding:  :moto:

 

 

ps. pewnie wszyscy zaraz będą oglądać, bo na stop klatce powyżej są cycki :biggrin:

a na serio, fajna muza i dobry filmik ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwesel łoponę :laugh2:
Hipnotyzuj kierowców :dance:
 


Chyba sobie zrobię coś takiego Edytowane przez Wojtas (wyświetl historię edycji)

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

SPIDERMAN też jest motocyklista  :biggrin:

 

niestety pojawiło się :

 

Ten film jest już niedostępny z powodu roszczenia dotyczącego praw autorskich zgłoszonego przez użytkownika ViralHog LLC.

POST DO USUNIĘCIA

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/video.php?v=584981158278865&fref=nf

Mamy zdarzenie, którego geneza i post-akcja są tak absurdalne, że nawet nie mam pojęcia, jak się do tego odnieść, poza trwałym zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych dla kierownika Cadillaca.

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nerwy ze stali ale gościu podnosi ciśnienie, a w obronie własnej czy tutaj tym bardziej dziecka powinni go dojechać.

Widzę trzy rozwiązania :

 

1 Wyprostować gościa siłowo - kamerę trzeba by wyłączyć  :biggrin:  - no i on tez ma świadka - ale satysfakcja gwarantowana

2 Ponieważ gość jest agresywny dokonać obywatelskiego zatrzymania i czeka na glebie na przyjazd policji - proceduralnie ale trochę by się przygasił 

3 Tak jak zrobili zachować defensywną postawę i udokumentować jego agresję - w sądzie wszystko się zdarzyć może ale powinno być gładko - na satysfakcję trzeba poczekać do ogłoszenia wyroku

 

chyba dobrze, że w Polsce jest utrudniony powszechny dostęp do broni :biggrin:  

 

BTW - chyba chciał swojej niuni zaimponować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nerwy ze stali ale gościu podnosi ciśnienie, a w obronie własnej czy tutaj tym bardziej dziecka powinni go dojechać.

Widzę trzy rozwiązania :

 

1 Wyprostować gościa siłowo - kamerę trzeba by wyłączyć  :biggrin:  - no i on tez ma świadka - ale satysfakcja gwarantowana

2 Ponieważ gość jest agresywny dokonać obywatelskiego zatrzymania i czeka na glebie na przyjazd policji - proceduralnie ale trochę by się przygasił 

3 Tak jak zrobili zachować defensywną postawę i udokumentować jego agresję - w sądzie wszystko się zdarzyć może ale powinno być gładko - na satysfakcję trzeba poczekać do ogłoszenia wyroku

 

chyba dobrze, że w Polsce jest utrudniony powszechny dostęp do broni :biggrin:  

 

BTW - chyba chciał swojej niuni zaimponować

Z góry przepraszam za OT, ale bardzo mnie ciekawi:

@PIT, jak myślisz- gdyby był powszechny dostęp do broni, to wiedząc że każdy z motocyklistów może ją mieć, kierowca Cadillaca zdecydowałby się na takie zachowanie?

Konfucjusz: Po­wiedz mi, a za­pomnę. Po­każ mi, a za­pamiętam. Pozwól mi zro­bić, a zro­zumiem.

2010-2012: BMW F650 '95 48KM; 2014-2018: Suzuki GSF Bandit S 600 '96 78KM "Smokey"; 2017-: AJP PR3 240 Supermoto '17 23KM "Rowerek"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...