Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa litry, dwa wałki, kumaty kierowca i kredens lata jak wściekły truteń :smile:

 

Grupa B- prawdziwe potwory. To co wyprawiali kierowcy w tych autach nie mieści się w głowie. Nie mieści się też w głowie kwestia bezpieczeństwa kibica tamtych czasów. Masakra

Tu filmik grupy b z fajnym podkładem:

 

A tu start audi s1 quattro. Koniecznie z dźwiękiem. Jak to odpaliłem w słuchawkach miałem niezły bajzel w głowie :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podziw za opanowanie dla motocyklisty, to jeden.

 

i też pytanie - co motocyklista w tym wypadku zrobił źle, że ten burak wysiadł ? nie pozwolił mu wcisnąć się przed siebie ? może ktoś mi rozjaśni sytuację ;)

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam oj tam 200 kilometrów na godzinę Takich filmów jest cała masa

Mnie tylko zastanawia, dlaczego policjant pozwala mu tak jechać? Czemu nie włączył sygnału jak miał 95-100 km/h? A jak nawet chodzi o kasę to czemu nie przy 130 km/h? Kto dał mu rozwinąć 200 i po co? Przecież przekroczenie powyżej 50 km/h to i tak taki sam mandat 400-500zł i 10 pkt. Policjanci widocznie też chcieli sobie pozapierdalać i dlatego nie zatrzymali go od razu. Niestety przykro mówić, ale ograniczenia na 3-4 pasmowych przelotówkach, gdzie każde pasy są zabezpieczone sygnalizacją świetlną, są tylko po to, żeby nas łupić. Jeśli są światła i nie ma pasów bez świateł, nie ma szkół, przedszkoli to czemu nie miałoby tam być ograniczenie np do 100 czy 110 km/h? Bo to miasto? To nie jest to samo, co wąska uliczka w centrum, to jest trasa przelotowa. Oczywiście 200 to jest mega przegięcie nawet na takiej trasie, ale mimo tego uważam, że drogówka i ograniczenia 60 czy 80 na takich trasach jak przy dworcu kaliskim z estakady są tylko po to by nas łupić z kasy.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się odpowiem kolego, policja podejmując pościg za motocyklistą musisz zachować szczególną ostrożność

przecież kolczatki przed nim nie rozciągnął.

Nie chodzi o to żeby tylko za kimś pozapierdalać

co oni mogą? jak oni mogą zatrzymać?

mogą jedynie jechać za nim.

Nie broniąc policji. Ale oni nie ustawiają znaków ograniczenia.

Każą to jadą

Znam dużo policjantów i powyższe moje zdanie potwierdza się.

CGLasNM.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie mogą, to prawda. w takich stanach to jak się nie zatrzyma do kontroli - mają prawo nawet strzelać, zatrzymują w każdy sposób, potem na glebe i przed sędziego od razu.. a u nas? boją się nawet auto zarysować, bo zaraz będą mieli problemy.

 

jedyne, co mogli zrobić lepiej, to, jak napisał Aidekk - włączyć bomby od razu przy przekroczeniu o 50 km/h - mandat ten sam, a może by nie rozwinął tych ponad 200 km/h. :smile:


żeby nie było

 

:rolleyes:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy: Filmik już się tu pojawiał chyba z 10 razy...

 

OK usunąłem, żeby nie zaśmiecać.

Nie sposób przejrzeć wszystkie filmiki i czasem pewnie się powtórzy. 

PIT

 

Edytowane przez PIT (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

podziw za opanowanie dla motocyklisty, to jeden.

 

i też pytanie - co motocyklista w tym wypadku zrobił źle, że ten burak wysiadł ? nie pozwolił mu wcisnąć się przed siebie ? może ktoś mi rozjaśni sytuację ;)

Burak jeszcze nie spotkał równego sobie :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PIT - zapomniałeś napisać jednej drobnej rzeczy. CBR jest w wersji limitowanej do 34 KM :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

moim skromnym zdaniem w pewnym wieku powinno się poddawać kierowcę testom...

 

co chwilę czytam "77-letni taksówkarz nie spojrzał w lusterko" "75-letni kierowca nie zauważył" "70-latek nie ustąpił pierwszeństwa"...

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O!!! Mam!!! Co prawda nie ja.

Ale jest górka. Deko mniejsza.  Jest Afryka. I jaaaaki wjazd :P:laugh2:

ale bardziej identyfikujesz się z Afryka czy z wjazdem ;)

tu to masz wjazd jak na taras...

thumb_flm_1400674132__kofi.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...