Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

 

Pytanko: Co sądzicie o sytuacji z 40 min i 23 sek ??

Ale co tu myśleć? Delikwent jadący prosto wyprzedzał na skrzyżowaniu. Poza tym z jakiegoś powodu te auta czekały. Nie widać tam żadnej sygnalizacji ale mimo wszystko typ przeciskając się powinien dojechać do skrzyżowania i stanąć. Mylę się?

 

Nie wiem czy wrzucenie tego filmu do ulubionych filmów motoryzacyjnych to dobry pomysł. To smutna rzeczywistość, która w zasadzie warto by czasem przedyskutować a nie tylko obejrzeć.

JA zdecydowanie wrzuciłbym go do ulubionych. Lepiej uczyć się na cudzej tragedii niż na swojej a takie "zimne kubełko" się przyda.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mylę się?

To kwestia opinii a nie mylenia się. W zasadzie to się zgadzam. Stali bo był korek ;)

 

 

JA zdecydowanie wrzuciłbym go do ulubionych. Lepiej uczyć się na cudzej tragedii niż na swojej a takie "zimne kubełko" się przyda.

Dlatego uważam że taki kubeł zasługuje na oddzielny wątek w którym możemy sobie o nim pogadać ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 śmiem przypuszczać że większość z nich to trójsezonowi "profesjonaliści" którym 500 nie jedzie 

Jak byś miała kamerke na moto, też byś była na tym filmiku i to chyba 3 razy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak byś miała kamerke na moto, też byś była na tym filmiku i to chyba 3 razy :biggrin:

 

Jak już w tą stronę idziemy to:

ja miałem kamerkę ale moja gleba była mało widowiskowa bo w zasadzie już stałem, więc sobie darowałem zapodanie na forum  dla potomnych :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz moje gleby jakoś 

 

Jak byś miała kamerke na moto, też byś była na tym filmiku i to chyba 3 razy :biggrin:

 

nie no aż tak ciekawie to u mnie nie było :smile: i jakoś nigdy mnie do posiadania kamerki na moto nie ciągnęło, zdecydowanie wolę nie mieć okazji do nagrywania gleb ani moich ani tych jadących przed mną

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to mówią kamerka przyciąga wypadek :crash: a co do filmu pobudza wyobraźnie szczególnie sytuacje gdzie gościu zap... i nagle coś mu wyrasta przed kierą (np sytuacja z przejściem dla pieszych nie pamiętam która minuta coś koło 50)... albo niedostosowanie prędkości i jazda na wprost w krzaki... Oczywiście bardzo duża część wypadków z winy kierowców puszek..

 

PS. Życzę wszystkim, aby nie mieli żadnej nie miłej sytuacji na drodze ani żadnego wypadku, tyle samo wyjazdów co powrotów. LwG  :riding:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym posiadał kamerkę od początku, to miałbym na koncie chyba 8 takich filmów ze swoim udziałem. Każdy się uczy i uważam, że zmontowanie takiego klipu na przestrogę to dobra rzecz. A że ktoś się z nas pośmieje, trudno :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak tylko jazda na torze to zupełnie coś innego co jazda na ulicy, poza tym powyższy film ukazuje "profesjonalistów" w śród motocyklistów. Co do tematu

śmiem przypuszczać że większość z nich to trójsezonowi "profesjonaliści" którym 500 nie jedzie

zgadzam się że większość ukazanych motocykli rozbijających się wygląda na porządne sprzęty. Najwidoczniej tak jest że sporo osób zaczyna od 1000 ccm lub więcej a potem są takie przypadki. Wiem pewnie zaraz ktoś napisze że i na 500 są takie przypadki, ale moim zdaniem jak się uczyć to na mniejszej pojemności i w miarę czasu zwiększać pojemność.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to było kręcone kamerką podczepioną pod jakiś helikopterek? ;)

 

nice movie.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

to było kręcone kamerką podczepioną pod jakiś helikopterek?

 

Wystarczyło zerknąć na opis :biggrin: 

"Realizujemy zlecenia filmowania i zdjęć z powietrza za pomocą latającej platformy i kamery Full HD bądź aparatu cyfrowego."

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, nie zauważyłem ;)

 

ciekawe jakby zrobić coś takiego zestawem np. go pro z:

Dołączona grafika

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ciekawe jakby zrobić coś takiego zestawem np. go pro z:

Raczej ciężko by było zrobić takie ujęcia z takiej maszyny.. Do takich nagrań służą przynajmniej quadro bądź oktocoptery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli go pro 3 black - 1,7k + 2,7k za:

http://allegro.pl/dji-phantom-quadrokopter-do-filmowania-gopro-w-wa-i2990073063.html

 

hm. drogawo finalnie.

może wysoka drabina? ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale fajna zabawka  :decayed:  :decayed:  tylko cósik drogawa strasznie  :wry:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tym akurat bardzo łatwo jak widzę - głównie ze względu na 2 tryby: GPS i ATTITUDE mode, sam ląduje w miesjcu, które ustawiasz jako HOME, etc.

przykładowy filmik:

 

ale po offtopie bo nas admini rzeczywiście pogonią ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...