Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

f*ck  oglądając ten film Wyjazd z pod profi to już bym chciał  wiosnę ciepło i.....yhhhhhh :wry:  :wry:  :wry:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo widziałem filmików z kolekcji "driving in Russia" ale ten bije na głowę. Wszystko dozwolone. Polecam i zachęcam do obejrzenia całego:

 

http://www.youtube.com/watch?v=AXz4P6EpX3s&NR=1

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I najlepszy komentarz pod filmem:

Hilarious! Bear strapped to a rocket.

 

Hahaha :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie obejrzałem wszystkiego ale część z wypadków robi wrażenie.

 

I coby nie mówić jak narazie większość jest z winy motocyklistów :sad2:.

Wychodzi brak umiejętności  (nawet na skuterach przydaje się umiejętność skręcania) i wyobraźni.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

I coby nie mówić jak na razie większość jest z winy motocyklistów

Ja odnoszę inne wrażenie. Wg mnie:

40% - niedostosowanie prędkości lub poślizg i uderzenie w auto

50% - auto spycha motocyklistę lub zajeżdża mu drogę wjeżdżając na jego pas

10% - Ci ludzie nie umieją jeździć

 

Tak czy inaczej polecam każdemu obejrzeć. Taki kubeł zimnej wody jest czasami dobry.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

... Moskwa, Kijów... tam to norma, że auteczka jeżdżą w poprzek drogi nie patrząc na nic i na nikogo... zmiana pasa, "rzeźba" na lub tuż przed skrzyżowaniem, jeden cwańszy od drugiego... i takich akcji jest na pęczki - na kilka takich filmów...

no i cały zestaw pacanów, którzy przewracają się bo... zapomnieli się pochylić na zakręcie...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i cały zestaw pacanów, którzy przewracają się bo... zapomnieli się pochylić na zakręcie...

Najlepszych jest kilku co nie wiedzą jak operować gazem i rwą jak dzikusy :biggrin:

22m 24s: Tutaj to nie wiem co bym zrobił  :biggrin:

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=5aoT1Nwo7UI&t=22m24s

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

b.dobry film przed zbliżającym się sezonem. jak napisał Aidekk - "kubeł zimnej wody".

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22m 24s: Tutaj to nie wiem co bym zrobił :biggrin:

A to motocykl czasem nie był na lewoskręcie ??  W sumie to chyba sam sobie winien

 

 

Nudziło mi się:

 

10 minut filmu  i próba obiektywnej oceny.

Naliczyłem 16 przypadków typowych wymuszeń   czyli do 50% nam jeszcze daleko

z 10 takich którzy tylko skręcać nie potrafią ;)

I jeszcze wiele wiele innych. Przy czym nadaj wygląda że większość sama sobie winna

1. Nie umie skęcać2. Równoczesna zmiana pasa plus wyprzedzanie (cieżko winić tylko puszkę)3. Problem z manetką4. Zawadził o samochód jadąc po linii5. Niby wymuszenie ale samochód stał tam kilka sekund i można było się zatrzymać albo ominąć6. ch... wie ;)7. Nie umie skęcać8. Ktoś tu zap... i się nie zmieścił9. Wymuszenie puszki10. Same motocykle nie wiadomo czemu11. Gleba na śliskim12. Wymuszenie puszki13. Wjazd w dupe motocyklisty14. Wyprzedzanie z prawej15. Nie wiem ale wina puszki ;P16. Wymuszenie lewoskręt17. Sam się wyje... na linii18. Wyprzedzanie prawą na skrzyżowaniu + wymuszenie. Niby wina puszki ale k... skąd miał wiedzieć że ten mu tam wyskoczy.19. Cieżarówka się nie zmieściła i pan się wyje....20. Pedał w puszce21. Wyprzedanie przed i na skrzyżowaniu lub puszka skręcająca w prawego pasa w lewo (pewnie baba :P)22. Wymuszenie ale motocyklista pomógł bo go nie było widac.23. Motycyklista wjechał na czerwonym.24. Nie umiemy skręcać25. Sam się wyje....26. Wyprzedzanie prawą i panika przy hamowaniu27. Nie umiemy skręcać.28. Próba wymuszenia ? Przez motocykl i to chyba na uprzywilejowanym ;)29. Wyprzedzanie przed pasami i nie umiemy omijać.30. Nie umiemy skrecać a jeszcze w zakręcie wyprzedzamy31. Wyprzedzanie z prawej32. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu33. Zapier... w korku po linii - sam nie wiem czy bym go zauważył jadąc tą puszką34. Wymuszenie puszki35. Wyjeb.. się nie wiedzieć czemu36. Nie umiemy skręcać i trochę za szybko jechał ;)37. Wymuszenie puszki38. Gleba przy stawianiu na koło pewnie trening  ;)39. Syf na drodze. Fajnie biadoli koleś pod tym kaskiem ale sporta ma :P40. Stoppy - bywa i tak41. Ch.. wie42. Wtargnięcie pieszego ??? Czasem nie warto omijać jak inni się zatrzymują43. ch... wie44. Zamyślony motocyklista45. Wymuszenie46. Nie umiemy jeździć.47. Uślizg na zakręcie48. Następny rozkojarzony motocyklista49. Nic się nie stało50. Skąd on k... wyjechał między tymi kwietnikami. Niby puszka winna ale skąd miał wiedzieć.51. Wszyscy stali motocyklista zaje... dziwne52. Motocyklista się nie zatrzymał53. Dziwne ale wymuszenie.54. Motocyklista chciał zepchnąć samochód z drogi ??55. Potrącenie na przejściu56. Pedał w puszce57. Jakiś nawiedzony  koleś58. Wyprzedzanie albo skręcanie w lewo z prawego pasa. Sytuacja dyskusyjna o tyle że nie ma tam skrzyżowania.59. Nie umiemy jeździć.60. Nie umiemy skręcać.61. Nie wiem czemu upadł62. Pedał w puszce.63. Wyprzedzanie na skrzyżowaniu ???64. Zmiana pasa ruchu i wymuszenie ale przy takich okolicznościach można się było tego spodziewać na 99%.65. Nie umiemy skręcać.66. Nie wiem

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość tych wypadków nie ma się co łudzić jest z winy motocyklistów, śmiem przypuszczać że początkujących.

 śmiem przypuszczać że większość z nich to trójsezonowi "profesjonaliści" którym 500 nie jedzie 

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmiem przypuszczać że większość z nich to trójsezonowi "profesjonaliści" którym 500 nie jedzie

I kto to mówi :P

No to teraz zajrzyj do wątków o polecanych maszynach na początek ;)

 

I to jakie fajne maszyny się rozbijają na prostych zakrętach. Wyjazdy w krzaki są przednie

 

Dodatkowa kwestia. Jest parę wypadków jak maszyna się wypier... i suuuuuuuuunie przez 500m.

Najlepszy dowód na to że kładzenie maszyny nie ma sensu bo szybciej niż na kołach się nie zatrzymamy :sad2:

 

Pytanko:

Co sądzicie o sytuacji z 40 min i 23 sek ??

 

PS

Nie wiem czy wrzucenie tego filmu do ulubionych filmów motoryzacyjnych to dobry pomysł.

To smutna rzeczywistość, która w zasadzie warto by czasem przedyskutować a nie tylko obejrzeć.

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widać w ulubionych filmikach nie przyniosło to odzewu ale topic pt dla ludzi o mocnych nerwach przyniósł odzew od razu 

 

a co do 500 nie jedzie, moje 500 jeździło i bardzo go żałuję niestety

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...