Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

hehhe ale i tak szacun że przy 2,5 promila trzymał się w pasie ruchu, bo ja bym głowy już nawet nie podniósł :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zdania, że takich osobników powinno się leczyć naturalnymi metodami: dla uzdrowienia położyć im dwa jajka na czole.....

założę się, że większość po dociągnięciu (ich jajek) w okolice pępka (w drodze na czoło) stała by się zatwardziałymi abstynentami :smile:

 

Tak na serio to szacunek dla ludzi, którzy kolesia zawinęli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wow, nie sądziłem że to możliwe, ale jednak istnieją skończeni idioci którzy uskuteczniają manewr "dania nauczki przez zahamowanie przed maską" na motocyklu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupi jestem albo za krótko latam na moto ale co ten kierownik chciał udowodnić kierowcy samochodu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widziałem, ale szukałem czegoś w wysokiej jakości. Lubię ten filmik, dobry montaż jest.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jak to się wydarzyło ? Ale racja najpierw bezpiecznie trzeba postawić motocykl, tragedia.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrzucajcie winy na kierownika tak jak cały internet - fakt oglądając filmik patrząc jak się pindoli z postawieniem  to myślałem ,że go rzuci. Założę się ,że jak byście byli na jego miejscu to też byście postawili wpierw motor... - z tego co widać to babka zleciała w pełnym umundurowaniu ,więc też bez dramaturgii - sam zleciałem na quadzie na plecy bez jakichkolwiek zabezpieczeń i w stałem ,a na motogp liczą gleby przy ponad 200 km/h i lecą często gęsto w powietrze ,albo w żwir ...  Prostując nie wypominajcie typowi ,że powinien rzucić motor i lecieć na łeb na szyje ,bo raczej według mnie to wyolbrzymienie sprawy - serio gorsze rzeczy widziałem i nikt też nie dramatyzował. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie winię. Napisałem to co myślałem.....czy się puścił, czy spadł....żal i tyle.

Też pewnie moto bym postawił......oprócz komizmu ludzi z zewnątrz patrzących - pośpiech nie spowoduje że zdoła jej pomóc w czymś bardziej podbiegając sekundę później.

Co do dalszej części Twojej wypowiedzi skoro dużo widziałeś to pewnie także wiesz że wypadek, wypadkowi nie równy.

Ludzie wychodzą cało z rozbitych samolotów, a inni wywalając się na krawężniku tracą życie. Więc w takich sprawach bym nie uogólniał :smile:

Wiadomo jak się to skończyło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wladca-Swiata

Nic jej się nie stało. Po badaniach w szpitalu zwolniona do domu. Dużo szczęścia...

 

Wysłane z mojego Che2-L11 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie przeglądałem dziś filmiki na yt z nudów i jeden z nich po chwili skojarzenia wzbudził we mnie niepokój.

 

Chodzi o podobną sytuację w jakiej autor filmu się znalazł

 

Jadę sobie pewnego razu późnym wieczorem ze Zgierza na Rzgów.

Pokonuję tą trasę kolejno Szczecińska, Teresy, Traktorowa, Aleksandrowska i Włókniarzy/Jana Pawła Górną do 1 i na Piotrków.

Na Teresy minąłem taki maxi skuter bez świateł z dwoma kolesiami ubrani tylko w kaski i normalne ciuchy. Jechali w przeciwną stronę na wys. rossmana.

Po dojechaniu do ronda Traktorowa/Teresy byłem zmuszony zatrzymać się, Tir zakręcał po rondzie patrze w lusterko skuter jest za mną.

Traktorową jechali za mną, na światłach przy Aleksandrowskiej byliśmy sami wiecie jak to jest z lewoskrętem i motocyklem. Dojechałem i zatrzymałem się, oni dojechali do mojej prawej dziwnie blisko mnie. Nie zwróciłem uwagi na nich ponieważ za chwilę światło zmieniło się na pulsacyjne żółte i wystartowałem, ale kurna kierownik zdawało mi się, jakby wyciągnął łapę w celu nie wiem złapania mnie czy też wyłączenia silnika przez killswitch, na pewno nie było to LWG, wydawali się nerwowi w ruchach. Pochylił się do przodu i wyciągnął rękę do mojej prawej kiedy wystartowałem.

Oczywiście zero kontaktu wzrokowego z ich strony.

Potem jechałem normalnie bez ciśnienia do włókniarzy jechali za mną w pewnej odległości już nie na d*pie jak między rondem, a skrzyżowaniem do Aleksandrowskiej.

Po skręcie we włókniarzy bez potrzeby zatrzymania (może na szczęście?) postanowiłem pożegnać towarzystwo, przez chwilę cisnęli, ale odpuścili. Zgubiłem ich z pola widzenia. Zjechałem na stację BP koło pitstop, władowałem się za ostatni dystrybutor celem zatankowania. Przejechali włókniarzami, tablica była zaklejona taśma papierową???? Tak to wyglądało.

Wtedy się z nich śmiałem w formie jacyś idioci po prostu, poszedłem zapłacić za wachę i dzida na Rzgów.

Po natknięciu się na ten film opisana przeze mnie sytuacja nabrała nowego znaczenia.

Mamy już tak rozwinięte złodziejstwo w naszym kraju?

Sprzętu coraz więcej jeździ po ulicach,  miałem być potencjalną ofiarą?

 

WTF??!!

 

Zawsze podchodzę serdecznie do innych użytkowników 2oo, ale od teraz już pewne podejrzenie będzie do "dziwnych" ludzi.

Edytowane przez crazyy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde srogo. Oby nikt z nas nie miał takiej sytuacji i a tym bardziej przykrego finału.

Ja w takim wypadku bym starał się złamać kluczyk w stacyjce. Chyba najszybsza opcja.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym im spuscil wp***dol. Oczywiście w miarę możliwości. Dobrze, że woze batona ze sobą w Bandziorze to ewentualnie jeszcze taka opcja :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...