Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

 

krzychoslav
  • photo-thumb-2726.jpg?_r=1467074566
  •  
  •  
  •  
  •  

 

toż to dawca, takim potężnym motocyklem jeździć o.O

 

a tak serio, nie zauważyłeś że Twoje zachwyty nad 2t nikogo nie interesują? :smile:

Krzysztof, no co Ty???!!! Ja rano pędze reaktywować moją motorynke...punkbuster mnie zainspirował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musimy ostrzec kolejne fora, że nadchodzi Rafał ;) 

 

Takich skurwieli i kretynow nigdzie nie ma tylko tutaj . najgorsze debile i chamy jakie widział polski internet . żegnam.


you-watch-your-pkqz4y.jpg

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopieliscie swego. Takich skurwieli i kretynow nigdzie nie ma tylko tutaj . najgorsze debile i chamy jakie widział polski internet . żegnam.

 

Jesteś strasznie nadpobudliwy i wulgarny. Bierzesz dopalacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopieliscie swego. Takich skurwieli i kretynow nigdzie nie ma tylko tutaj . najgorsze debile i chamy jakie widział polski internet . żegnam.

Nie bądź zły .Zrozum że nie każdy potrafi ogarnąć temat mniejszych motocykli lub tematu dwusuwów. Dla co poniektórych RG 500 Gamma to pierdzimączek dwusuwowy. Nigdy go nie widzieli i niewiele wiedzą w temacie istnienia takiego moto. Dla niektórych posiadanie np.FZ1 to jak złapać pana Boga za pięty  :smile: "Bo ja mam litra kmiocie i po co mi oglądać jakiegoś starego dwusuwa ..."

 

Taki RG 500 to wciąga FZ1 na torze jak chce ...  

Mój kumpel miał ten sprzęt bardzo dawno temu ale naprawdę był to wymiatacz.

 

Ja tam osobiście chętnie obejrzę filmik z KAŻDYM moto. Obojętne mi czy to mega liter czy 50cm lub 125cm w dwusuwie. Pasja dwóch kółek się liczy a nie suwy czy pojemność ....

 

Te forum jest dla motocyklistów a nie dla wielkich pojemności. Ja nie dyskwalifikuję Cię tylko dlatego że jeździsz mniejszą pojemnością w dwusuwie. Kiedyś też miałem tego typu sprzęty i marzyłem o większych. Chcesz pogadać o każdym typie motocykla i zobaczyć kilka większych to serdecznie zapraszam do siebie do Tuszyna. 

 

pozdro dla WSZYSTKICH wielbicieli dwóch kółek - z silnikiem of course :smile:

Edytowane przez tuono1000 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja tam osobiście chętnie obejrzę filmik z KAŻDYM moto.

Ja również,pod warunkiem,że nie będziesz mi go pokazywał w sposób nachalny i prowokacyjny z przesłaniem,że to co mi pokazujesz jest najlepsze.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może wrzucę małą chłostę dla uszu :smile:
Fajnie brzmi na słuchawkach lub generalnie głośno :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ... to wyobraź sobie że jesteś mieszkańcem naszego tolerancyjnego zachodu i takie coś gdzieś w okolicy jedzie :biggrin: 

nie wiesz czy się zachwycać czy uciekać  :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem, zachęcam (i namawiam :smile: ) do powrotu do tematu ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. żegnam

 

dopiałem swego. dziękuję Ci za tę decyzję. a do admina zwracam się z prośbą o jakieś ostrzeżenie czy coś za obelgi w moim/naszym kierunku :smile:

 

 

Zrozum że nie każdy potrafi ogarnąć temat mniejszych motocykli lub tematu dwusuwów.

 

potrafi. ale nie w momencie jak ostatni temat "ciekawych filmików" to 2t, 2t i dla odmiany.. 2t. z próbą przekazania że jest to coś najlepszego i jedynego słusznego. rozumiem że przytyk o fz1 był do mnie - tak. jeżdżę fazerem, jeżdżę litrem. i nie jeden wypad, nie jeden trening odbyłem ze znajomymi na 125cc. nic nie mam do tych pojemności, ani do 2t, do mometu kiedy ktoś będzie mi narzucał że to jedyne słuszne i najlepsze.

 

istniał temat, założony przez tego gościa, w którym zwyzywał nas od dawców i debili bo jeździmy ponad 250cc. a on ma chińskiego rometa k125 i jest najlepszy. trochę podchodzi mi to pod hipykryzję, bo potem jara się 500 w 2t która jak twierdzisz wziągnie FZ1. nie przeczę, pewnie masz rację, ani mój motocykl najszybszy, ani najmocniejszy, ani najlepszy. TFU. jest dla mnie najlepszy, ale to nie znaczy że będę teraz wrzucał tu każdy filmik z fz1 który znajdę na jutubie :smile:

 

kolega którego bronisz przegrał sprawę poprzednim tematem. ba, został zbanoway z oficjalnego forum rometa. nie spotkał się tam najwyraźniej ze zrozumieniem :sad2:

 

 

nie wiesz czy się zachwycać czy uciekać 

 

zachwycać.. obracając się przez głowę w trakcie ucieczki :biggrin:

 

 

 

Fajnie brzmi na słuchawkach lub generalnie głośno

 

dzwięk przekozak, tylko nie rób mi więcej takich numerów. rozkręciłem wieżę na full, idę sprawdzić czy sąsiadka na zawał nie zeszła..

P.S.

 

 

 

najgorsze debile i chamy jakie widział polski internet .

 

to mało internetu widziałeś..

Edytowane przez krzychoslav (wyświetl historię edycji)

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kuuuuuuuuźwa, to ja przeczytałem 8 stron tematu o tym jego cinciolu, z chęcią uzupełnienia tematu jakimś konstruktywnym postem a na końcu sie okazało, że temat ZAMKNIĘTY!!!

50 Minut to czytałem!!! Żałowałem że nie ujarany w Holandii, ale czytałem.

 

Kuuuurde, napiszę wiec tutaj :smile:

8 stron o tym jak amatorzy lekkoatletyki, sprintu, maratonów chcą przekonać szachistę że są fajniejsze dyscypliny i to mozna je uprawiać w fajnych butach adidasa ;)

 

Ludzie, ten świat już jest stracony, nie ratujcie go na sile, przypominam ze już środa a to oznacza jazdę miedzy pachołkami ;)

Do znaczenia obok lotniska :smile:

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...