Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja dobrze kombinuje ze to sa 125cc ???

 

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie wiem o ch*j chodzi z tymi lusterkami... zawsze myślałem że to zadość uczynienie za złośliwe zachowanie puszek :smile: a z filmików wynika że to czysty debilizm 


https://www.facebook.com/harleyandthedavidsons/videos/10154467892133586/

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak, niektórzy myślą że jak ich inni nie używają, to trzeba je urwać. Ale wtedy tym bardziej nie będą ich używać xD

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie podoba to jest opcja ignoruj :smile: lepiej ''jechać'' i sie wymądrzać nie ? Sprawia Wam to przyjemność. 

 

bede wrzucał takie motocykle jakie chce na ta strone . jak sie nie podoba to mozecie mnie zbanowac. droga wolna . 

 

Dla mnie motocykle 125 są bardzo ciekawe,wiec pasują do tematu ''ciekawe filmiki motoryzacyjne''. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie nie podoba to jest opcja ignoruj lepiej ''jechać'' i sie wymądrzać nie ? Sprawia Wam to przyjemność.    bede wrzucał takie motocykle jakie chce na ta strone . jak sie nie podoba to mozecie mnie zbanowac. droga wolna .    Dla mnie motocykle 125 są bardzo ciekawe,wiec pasują do tematu ''ciekawe filmiki motoryzacyjne''. pozdrawiam.

I proszę forumowicze, zatem odwrócona logika może występować nie tylko w układach elektronicznych ale i w ludzkim umyśle...

 

Nikt tu się nie wymądrza i nie jedzie. Jako obserwatorzy tego tematu, chcielibyśmy aby zachował on swoje przeznaczenie i poziom/róznorodność treści - to wszystko. 

Edytowane przez gary (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To pisz w tematach dla posiadaczy 125,może tam wzbudzisz entuzjazm,w co szczerze wątpię.

 

 

a dlaczego mam isc gdzies do tematu 125 ? Czy ja wrzucam cos niezgodnego z tematem ?  Wrzucam Ciekawe filmiki motoryzacyjne które dla mnie sa ciekawe . Dla Ciebie nie muszą być i tego od Ciebie nie wymagam żebyś je lubił . Rób swoje i daj mi robic swoje . :smile:

 

Do banowania już przywykłeś,zadałeś sobie kiedyś pytanie"dlaczego ja?"

 

nie ,nie zadałem sobie bo mam na Hejterów wylane. hejterów się nie słucha i nie czyta na poważnie :smile:

 

 

I proszę forumowicze, zatem odwrócona logika może występować nie tylko w układach elektronicznych ale i w ludzkim umyśle...

 

Nikt tu się nie wymądrza i nie jedzie. Jako obserwatorzy tego tematu, chcielibyśmy aby zachował on swoje przeznaczenie i poziom/róznorodność treści - to wszystko. 

a czy to co wrzucam jest offtopem ? Wrzucam motocykle 125 . Wy mozecie wrzucac inne . jest roznorodnosc ?jest. 

 

nie wiem o co cieczke masz chłopie.

 

Moja rada na przyszłosc : Zawsze pisz czy mów za siebie . Ponieważ wątpie że 100% forum by się podpisało pod Twoim postem.

Edytowane przez punkbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem

skupmy sie na czyms troche wiekszym niz 125cc

i przyjemniejszym :biggrin:

 

Edytowane przez Bulba (wyświetl historię edycji)

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...