Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

I kto powiedział ze 125 cc nie brzmi ?


Brzmi jak 125ccm :whistling:

Czego tu oczekiwać więcej?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

I kto powiedział ze 125 cc nie brzmi ?

 

i powiem Ci szczerze, że bawi mnie takie coś. zakładamy 125cc głośniejszą od dużego motocykla. słyyyszą, słyyyyyyyyyyszą, szłyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszą... a ten ciśnie na odciąciu 80 kmh xD no wytrzymać nie idzie xD

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jak 125ccm :whistling:

Czego tu oczekiwać więcej?

Nie to nie brzmi jak 125 . To brzmi jak sv 650 z dobrym wydechem.

 

 

 

i powiem Ci szczerze, że bawi mnie takie coś. zakładamy 125cc głośniejszą od dużego motocykla. słyyyszą, słyyyyyyyyyyszą, szłyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyszą... a ten ciśnie na odciąciu 80 kmh xD no wytrzymać nie idzie xD

Od kiedy hyo gt na odcięciu ma 80 km/h ? Bardziej 120 km/h . Nawet moj romet za 3,5 tys. Leci ponad setkę. A np. Aprillia rs 125 dobrze dotarta leci 170km/h

 

Przestańcie juz blaznowac bo wy siebie ośmieszacie a nie mnie i klasę 125 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, masz rację.

Przepraszamy.

Teraz odpalilem na Youtube "sv650 na dobrym wydechu" i faktycznie brzmi tak samo.

Moj błąd.

:-)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piurel nie znasz się !

 

Dźwięk bierze się z wydechu, a nie z moto ! 

 

Mogłem założyć duży wydech do mojego varadero 125, poczułbym się jak na litrze  :riding:

 

PS. faktycznie, nie słychać różnicy  :laugh2:

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przestańcie juz blaznowac bo wy siebie ośmieszacie a nie mnie i klasę 125 .

 

a czy ja ośmieszyłem Ciebie lub klasę 125cc? podpytaj sobie ludzi z forum z którymi niejednokrotnie się spotykałem, trenowałem, jeździłem - znajdziesz tam niejednego na 125cc. i raczej wątpię żeby którykolwiek z nich czuł się lekceważony lub traktowany gorzej. Ty za to masz ten problem przez swoje wybujałe ego i problem z czytaniem ze zrozumieniem. 

 

po pierwsze PRIMO zauważyłem jedynie, że BAWI MNIE zakładanie TAK GŁOŚNYCH WYDECHÓW do tej klasy. to moja subiektywna opinia, nie musisz się z nią zgadzać. 

 

po drugie PRIMO nigdzie nie napisałem że brzmi gorzej niż duży motocykl.

 

po trzecie... PRIMO... ULTIMO 80 kmh było prędkością poglądową, może i jedzie 120, nie znam się, nie jechałem. w każdym razie bardziej brzmi, niż jedzie :smile:

 

czy to jest kuurr***a jasne żołnie.. wróóóóć! czy to jest jasne?!

 

podsumowując - wyraziłem jedynie swoja opinię, która jak się okazało jest odmienna od Twojej. jeżeli każda osoba posiadająca opinię odmienną od Twojej jest dla Ciebie błaznem - gratuluję podejścia do zycia. 

sam przestań błaznować, bo obrażasz człowieka za to że wyraził swoje zdanie. 

 

i znowu robi się gównoburza, bo ktoś napisał coś odmiennego od Twoich opini.

 

 

 

Aprillia rs 125 dobrze dotarta leci 170km/h

 

widziałem. po 3 minutach przy prędkości nieco ponad 170 silnik się zatarł :smile: ale jechała, czyli te 160 da radę bez większego wysiłku :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok sorry troche przegiąłem jak zawsze.

Ale przyznacie ze słodko ta v dwójka brzmi ?

 

A teraz cos mojego xD troche słabe warunki bo wiatr w kask dosyć spory ale licznikowa 100 poszła ;d . Z słabym wiatrem leci 110 licznikowe co daje koło 104 realnie z gpsem .licznik mi przekłamuje 5-6km/h.

 

 

Aaa, i mogłem troche dłużej na 4 podciągnąć ...ale trudno.

Edytowane przez punkbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie, hyo powyzej brzmi naprawde ladnie :smile:

 

Wysłane przez gołębia pocztowego

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu macie najpiękniejsze brzmienie motocyklowe moim zdaniem. Osobiście powybijalbym tych zielonych że przez nich od ponad 20 lat nie produkuje się prawdziwych motocykli ... i cały czas czekam na 1000cc :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te demoludy typu mztka wsk czy jawa to prawdziwe gowno w porównaniu do japońskich i włoskich 2t :biggrin:

 

Zero rezo obroty max 6000. Żałosna moc itd. Ja ich nie zaliczam do prawdziwych 2t .

 

Aprillia rs 250 Suzuki rgv 250 Suzuki rg 500 Yamaha rd 500 yamaha tz 750 , bimota vdue 500 Honda nsr 250 500 itd.

Ale ostatnio można kupić ronaxa 500 który ma homologację na drogi (nie wiem jak obeszli ekologię) ale obniżyli moc bo ma tylko 160 km . Cena pół miliona złotych...

Edytowane przez punkbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ostatnio można kupić ronaxa 500 który ma homologację na drogi (nie wiem jak obeszli ekologię) ale obniżyli moc bo ma tylko 160 km . Cena pół miliona złotych...

 

 

To proste, cena jest tak duża ze sprzedadzą pewnie dwie sztuki. A z każdej sprzedawanej oddadzą mega podatek za emisje CO2.

 

 

Sent from a not-so-smartphone.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz klasa 750! Te brzmienia są uber cool .

 

 

 

 

 

 

 

 

Prawda jest taka że nikt z nas nie ma możliwości przejechać się motocyklem dwusuwowym więcej ni 125 . Nie liczę Mz-tek i jawek bo to zalosna abominacja 2t.

Edytowane przez punkbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wasz ścigacz 600 to igraszka przy 250 a ścigacz 1000 to ubogi krewny 500tki

 

Jesteś tak najarany na 2t, że sam sobie wkręcasz ich zajebistość. Poczytaj sobie o jej żywotności, spalaniu i elastyczności. Taką rs 250 chętnie bym przytulił (niestety praktycznie niedostępna w polsce) ale to jest tylko zabawka na tor, totalnie nie sprawdzi się w codziennym użytkowaniu (jak i zresztą pozostałe duże 2t). Zaletą tych motocykli jest wysoka moc (w niskim przedziale obrotów) przy niskiej masie i to w zasadzie tyle, żeby tym jechać szybko trzeba mocno pilnować obrotów. Zresztą odpowiedz sobie sam, czemu producenci porzucili tą cudowną technologię i inwestują 'w te beznadziejne' 4t

Edytowane przez jaszczomb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ktoś tak napiszę . Nie , duże 2t nie jest do jazdy do pracy czy po bułki .to jest sprzęt do szybkiej jazdy,ale wam to nie obce ;D Ale ten kto pisze ze jego ścigacz 1000 jest ultra za***isty najszybszy, niech przejedzie się dwusuwem... jechałem tylko 250 tka . Nie odważyłbym się wsiąść na 500tke . Za cholerę . Kiedyś robili znacznie lepsze motocykle.

 

Choćby porównać stara cbr 250rr do nowej cbr 250r . No comment .

 

Nie, producenci nie zaprzestali produkcji dużych 2t.to zrobily przepisy i ekolodzy . Jakby od lat 90 usprawniali silnik 2t jak 4t to byłby lepszy pod każdym względem nawet ekologii.wtrysk już w latach 90 tych w 2t obniżamy emisję sporo ...

Edytowane przez punkbuster (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że ktoś tak napiszę . Nie , duże 2t nie jest do jazdy do pracy czy po bułki .to jest sprzęt do zapierdalania,ale wam to nie obce ;D Ale ten kto pisze ze jego ścigacz 1000 jest ultra za***isty najszybszy, niech przejedzie się dwusuwem... jechałem tylko 250 tka . Nie odważyłbym się wsiąść na 500tke . Za cholerę . Kiedyś robili znacznie lepsze motocykle.

 

Choćby porównać stara cbr 250rr do nowej cbr 250r . No comment .

250rr jest jednak 4t

BTW - ty uważasz, że każdy litr to 'ścigacz' ?? to radze z internetu wyjść na ulice, bo jednak ludzie używają motocykli nie tylko do pałowania po torze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...