Skocz do zawartości

Ciekawe Filmiki Motoryzacyjne


Smooth

Rekomendowane odpowiedzi

A znak P-1d ostrzega przed niebezpieczeństwem  :hihi:a na poważnie to dziwne zachowanie tym bardziej, że 50 metrów dalej można było na luzaka zawrócić... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk za nerwowy  jesteś

Że klaksonem potraktowałem? Należało mu się :smile:

 

Musze kamerke sobie zakupić bo takich akcji mam sporo

Ja dostałem na urodziny, to teraz nagrywam. Jak widać może się przydać, bo ten z tyłu prawie we mnie wjechał hamując awaryjnie. Jakby wjechał a ten od cudownego manewru uciekł to by mi przypisali ewentualną stłuczkę, że zajechałem.

 

A od kiedy można wyprzedać z prawej?

Polecam przeczytać punkt 10 :smile:

http://forum.gazeta.pl/forum/w,1057,88903125,88909619,Re_Jakie_sa_zasady_wyprzedzania_na_wielopasmowce.html

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomemu niedawno gościu zajechał drogę, po czym ostro zahamował i się pocałowali. Oczywiście wina poszła na kolegę, że nie dostosował odległości. Od tamtego czasu tez śmiga z kamerką ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyprzedzania z prawej to jest to dozwolone w kilku przypadkach: w terenie zabudowanym jeżeli wyznaczone są przynajmniej dwa pasy przeznaczone do poruszania się w jedną stronę, w terenie nie zabudowanym jeżeli wyznaczone są minimum 3 pasy do poruszania w jedną stronę, jeżeli wyprzedzamy pojezd skręcający w lewo.

Tak że Aidekk jak najbardziej miał prawo wyprzedzić z prawej strony, tamten zdecydowanie wymusił pierwszeństwo, a to co mnie już najbardziej wnerwia w takich przypadkach to jak gość ląduje na prawej stronie prawego pasa i wolniuteńko sobie jedzie żeby nikomu nie przeszkadzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja bym w życiu nie pomyślał, że można takie coś odwalić.

W tym miejscu to norma,czujnym trzeba być,ciesz sie tylko że puszką jechałeś.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahahahaha :biggrin: Wygląda jak żołnierz piechoty z XXII  :smile: Ciekawe jak by się szybko rozberał gdyby taka osa wpadła jakimś cudem za kombi :smile:

 

Trytytki rządzą :smile:

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako mały chłopiec również byłem zadowolony, że udało mi się rozkręcić radio.
Rozebrane na części pierwsze  porysowane (części pourywane ), ale się udało.
Zastanawiam się czy w tym wypadku nie będzie podobnie coś porysowane ...etc  :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacja

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolejny Forest Gump :smile: , nie jestem wielkim fanem MOTO GP ale w/g mnie niesamowite okrążenie

https://www.youtube.com/watch?v=0JkTb1gC9Zc

Edytowane przez MaDDoggY (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...