Skocz do zawartości

Pomoc W Konkursie Dla Koleżanki Motocyklistki


Thebestof78

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie w ten sposób się dorobili 4500

 

Zalogowałem się tam i w szybkim czasie nabiłem trochę kredytów na to, aby inni klikali na link "głoda" :smile: .... problem polega na tym, że w tym serwisie trzeba podać link do "Głodka", który po kogoś kliknięciu automatycznie zapisze wejście, czy oddanie głosu - wie ktoś może jaki to link ?

Przecież nie wystarczy wejść na sam przycisk zagłosuj ?

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej, zarejestrowałem się na tej stronce podanej przez "Massi" i nabiłem ponad 4 tys. kredytu (czyt. kliknięć na stronkę Głoda). 

Problem polega na tym, czy aby na pewno dałem dobry link - jeśli ktoś może pomóc w temacie to super, ponieważ kredyty nie pójdą na marne :smile:

 

Link który wkleiłem na stronie:

http://pamietnik.danio.com.pl/pamietnik-malego-gloda/228

 

 

Dołączona grafika

Edytowane przez tlfabianka (wyświetl historię edycji)

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie miejmy nadzieję, że tak będzie dobrze i czekajmy na efekt ...

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na podstawie spadających kredytów nie jestem w stanie teraz sprawdzić, czy wrzucony przeze mnie link jest prawidłowy, ponieważ każdy nowy link wymaga akceptacji administratora serwisu i niestety nie jest napisane ile mają na to czasu.

Jeśli zaczną spadać kredyty, a głodek będzie bardziej napakowany punktami to oznacza, że działa :smile: .... w innym przypadku z ipada chyba nici.

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2596 :smile: chyba trzeba głosowac tradycyjnie :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wspomniałem wcześniej, zarejestrowałem się na tej stronce podanej przez "Massi" i nabiłem ponad 4 tys. kredytu (czyt. kliknięć na stronkę Głoda). 

Problem polega na tym, czy aby na pewno dałem dobry link - jeśli ktoś może pomóc w temacie to super, ponieważ kredyty nie pójdą na marne :smile:

 

Link który wkleiłem na stronie:

http://pamietnik.danio.com.pl/pamietnik-malego-gloda/228

 

 

Dołączona grafika

 

 

Link bezpośredni do oddania głosu jest taki: http://pamietnik.danio.com.pl/diaries/voteonit/228

 

Podanie linku do stronki nie odda głosu, bo nie ma wtedy metody onclick.

 

2607

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podanie linku do stronki nie odda głosu, bo nie ma wtedy metody onclick.

 

Nieprawda, ja w ten sposób oddałem jakieś 30 głosów wczoraj. Wpisanie linku w przeglądarkę za pierwszym razem:

 

/

 

Twój głos został dodany.

 

Za drugim:

/

 

Można zagłosować tylko raz dziennie.

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2672 a czort wie, jeszcze kilka dni jest

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej ma rację, głosy z linku wchodzą, tylko link jeszcze nie został "klepnięty" na stronce, stąd pewnie brak ruchu :sad2:

Zapożyczone, ale bardzo trafne .... "Denerwować się, to mścić się na swoim zdrowiu za głupotę innych"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...