Skocz do zawartości

Spodnie motocyklowe - dżinsowe (?)


Bogdano

Rekomendowane odpowiedzi

W Motopublice na Żeligowskiego mają jakiś tam wybór gaci z jeansu , ja osobiście jeżdżę w Halvarssonach , sam materiał + ochraniacze biodra kolana , wypinana membrana przeciwdeszczowa , na wysokości kolan można rozpiąć i są wówczas krótkie gacie , bez membrany to prawie jak jeansy :-)) gacie kupiłem u mojego dobrego kolegi w sklepie moto na wlocie do Głowna obok Orlenu , można powołać się na Jastrzębia to dostaniesz dodatkowy rabat :-)) spodnie ok 500zł

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

no, też bym takie moto-spodnie chciał, ale producenci szyją spodnie na manekin - pod linijkę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif ...założyć tego na udo nie idzie, a jak idzie to pas mają na jakiegoś brzuchacza albo d*pę hipopotama, normalny facet, bez brzucha, z małym tyłkiem i udem potężniejszym niż tzw przeciętna nie kupi takich spodni, bo będzie wyglądał albo jak w rajtuzkach albo jakby się owinął w pasie namiotem... a mierzyłem już chyba z 15 różnych modeli... znacie jakieś luźniejsze modele, żeby pas i tyłek miały normalne, a nogawy luźne?

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

działkowy helda jak sprawdzałem miały szerokie nogawki i ixon evil ale nie wiem ile masz w udzie :P

 

dziękulski ;) - popatrzę w wolnej chwili... no właśnie - nie chcę portek na sylwetkę a'la "patyk" ... udo to prawie 70% tego co w pasie :decayed: ...

a przy szerokich nogawkach oferują spodnie w pasie na jakiegoś mega - grubansena http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

Edytowane przez działkowy emeryt (wyświetl historię edycji)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, też bym takie moto-spodnie chciał, ale producenci szyją spodnie na manekin - pod linijkę http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif ...założyć tego na udo nie idzie, a jak idzie to pas mają na jakiegoś brzuchacza albo d*pę hipopotama, normalny facet, bez brzucha, z małym tyłkiem i udem potężniejszym niż tzw przeciętna nie kupi takich spodni, bo będzie wyglądał albo jak w rajtuzkach albo jakby się owinął w pasie namiotem... a mierzyłem już chyba z 15 różnych modeli... znacie jakieś luźniejsze modele, żeby pas i tyłek miały normalne, a nogawy luźne?

 

mottowear espada xtp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

mottowear espada xtp

 

o fajne! ... handluje tym ktoś w Łodzi...?

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli dobrze pamiętam to ceny mieli zawsze kosmiczne !!!! na wyroby mottowear-a

Prawda :P Na alledrogo można było znacznie taniej kupić spodnie mottowear...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie wiem czy to będzie dobry temat, ale chciałem zapytać się was czy wszystkie spodnie motocyklowe są tak strasznie 'gorące' :biggrin:
Osobiście posiadam model taki jak kolega przedstawił: http://motocykle-lodz.pl/topic/2273-spodnie-adrenaline-podpinka-szelki/ jest mi w nich strasznie gorąco :/ nie wiem czy to ja mam jakieś dziwne odczucia czy może faktycznie jakieś lipne spodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Odświeżę trochę temat jeansów motocyklowych. Już od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu tego typu spodni, niestety bez powodzenia (przyznaję jestem trochę wybredny :unsure: ).

Ostatnio wpadły mi w oko jeansowe spodnie motocyklowe czeskiej firmy 4SR. A konkretnie modele Street Denim Blue, który kosztuje ok 540PLN i trochę starszy model Jeans  za 430PLN. Atutem tych spodni jest to, że w tej cenie oprócz samych spodni mam już protektory kolanowe i biodrowe(nie tak jak w przypadku Helda, który oferuje swoje  ractory za ok. 530PLN bez protektorów), Niestety najbliższy sklep tej marki znajduje się w Warszawie. Trochę daleko  żeby specjalnie jechać tylko po to, aby je zobaczyć na żywo.

Być może ktoś z Was ma już takie gacie i mógłby się coś więcej na ich temat wypowiedzieć. Chętnie, rzuciłbym także swoim surowym okiem na spodenki, jeśli ktoś pozwoli :smile: .

Z tego co czytałem, jedną z wad tych spodni jest brak ściągaczy na końcówkach nogawek co przekłada się na ich znaczne trzepotanie przy jeździe większymi prędkościami (ale mam na to rozwiązanie – wciągnięcie nogawek w buty :smile: ).   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie w każdym dobrym sklepie powinni mieć dostępność do każdego takiego produktu . Wiadomo że dochodzą znaczne koszty przesyłki. Ja jedynie mogę coś niecoś powiedzieć o spodzienach freestar czy Tarbor. Freestar szyje dość klasyczne modele ,które mają odzwierciedlić zwykłe wycieruchy w których chodzimy na co dzień.. Znów Tarbor oferuje troszkę bardziej finezyjne wzory (nie wszystkie) ale większość jest z slimowaną nogawką gdzie łatwość w zakładaniu umożliwia ekspres na całej wysokość łydki a na "tyłku" spodnie przylegają do ciała.  Tego typu spodnie posiadają dużą ilość streczu przez co są lekko ciągliwe. Ceny  są różne wszystko zależy od modelu i ilości protektorów . Pozdrawiam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje spodnie są niezłe ;p na sobie nie mają żadnego przetarcia natomiast na skórze widzę co innego... chyba przetarłem się o jeansy ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przy zakupie polecam upewnić się, że ochraniacze są na wysokości kolan, a nie ciut niżej. 

Ja kupiłem Mottowear i się spisały super podczas wczorajszego zdarzenia drogowego. Trochę się przetarły na kolanie, ale to wina tego ciut niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nic. Koleś tylko wyjeżdżał z podwórka jak by miał pierwszeństwo. Po hamulcach trzeba było i przetestowałem ciuchy na ścieranie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale, że na nim, czy na asfalcie testowałeś?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba było ubrać HD w spodnie dżinsowe :biggrin: (proszę, wybrnąłem bez offtopu ;))

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

jeśli chodzi o spodnie jeansowe to polecam sklep MTTR na północnej obecnie mają około 1500 par takowych spodni w dobrych cenach jest z czego wybrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...