Skocz do zawartości

Anita


Anita

Rekomendowane odpowiedzi

 

nie udawajcie zakonnic 

 

Ja tylko grzecznie spytałam, by nie zarzucić nikomu, że mu tylko jedno w głowie bez uprzedniego upewnienia się, że faktycznie tak jest ;)

Każdy motocyklista jest piękny - póki nie zdejmie kasku :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile: owocnego sezonu i powodzenia w zawieraniu znajmości .... sądząc po ilości postów w Twojej powitalni... nie będzie z tym problemu :smile: LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra koniec podlizywania 

zamykać temat 

Majka 11 ma racje jeśli facet zakłada temat w powitalni to przeważnie 2-3 strony. Przy kobiecie ciągnie się to i ciągnie. Strasznie napalona ta męska wiara forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie panowie....to chyba dobrze żeśmy rozmowni   :biggrin:  :P

A nie , ani be ani me..... ;)

że witamy z rozmachem płeć piękną :biggrin:  :biggrin:

i jest o czym popisac a nie tylko o pogodzie na 6 kwietnia  :biggrin:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESTOSTERON !!!!!!!!!!!!! 

tutaj gadka szmatka a na zlocie będzie "yyy...eeee.. no fajna pogoda, nie? "  :laugh2:  :laugh2:

Brawo kolego!!!!!Dokładnie...masz rację.....krowa która dużo muczy,mało mleka daje!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TESTOSTERON !!!!!!!!!!!!! 

tutaj gadka szmatka a na zlocie będzie "yyy...eeee.. no fajna pogoda, nie? "  :laugh2:  :laugh2:

no bo jak tu z babą o motocyklach gadać? :whistling:

Ty o silniku - że ma tysionc pińćset kuni, a ona o... gołąbkach, które ostatnio gotowała, i wyszły za***iście :laugh2:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest witanie a nie podlizywanie  ^_^

kazdemu z osobna odpisywac CZESC, WITAJ, USZANOWANIE, itp... to troche nudne sie robi, ale ok skoro tobie sie to podoba... wolnoc Tomku w swoim temacie... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo jak tu z babą o motocyklach gadać? :whistling:

Ty o silniku - że ma tysionc pińćset kuni, a ona o... gołąbkach, które ostatnio gotowała, i wyszły za***iście :laugh2:

hehe.....wpółczuję,jeśli znasz baby które jedynie znają się na gotowaniu.To musi być naprawdę przykre.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ty o silniku - że ma tysionc pińćset kuni, a ona o... gołąbkach, które ostatnio gotowała, i wyszły za***iście :laugh2:

I dlatego w tv jest tyle programów "kulinarnych" i o sprzątaniu by było o czym rozmawiać  :P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przebrnęłam przez 10 stron powitań, ale skoro przywitało się w tym wątku całe forum, to i ja witam serdecznie :smile:

"Powiedz mi, że nigdy nie przystanąłeś przy swoim sprzęcie w garażu i nie ogarnęła cię nieopisana radość z powodu faktu, że ten motocykl się tam znajduje…"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja;p

eeeeee nieee motocykl każda ma swój :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...