Skocz do zawartości

Uwaga Na Gsxf-A Z Łodzi!


Wino

Rekomendowane odpowiedzi

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsx-600f-i3067767591.html
Byłem, oglądałem. Pan ponoć dużo jeździ, możliwe że jest i użytkownikiem forum. Motocykl z wyglądu nie najgorzej. Problem zaczyna się podczas jazdy :/
Rzuca dziwnie kierownicą, z mała prędkoscią cięzko jechać prosto i wogole jakoś dziwnie wężykował. Pan mi powiedział że te motocykle tak mają że jak pełny bak to nim buja -_-  Taa, jasne...
Jak mu powiedzialem że nie możliwe to się pozegnalismy, nie przekonywał mnie dalej że tak ma być

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm ja mam to stare jajko i powiem ci ze na wolniutkich obrotach jak puszczam kiere to tez leeko wezyje ale moze przez to ze mam jeden ciezarek na kierownicy tyle ze miaem gpz i tez tak potrafila na wolniutkich ale myslalem ze kazdy tak ma i po to zaklada sie amorki skretu ale ja tam sie nie znam i motocygl gpz napewno nie byl bita ani po zadnej kraksei bo bylem 2 wlascicielem po wujku ale nie czytalem na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalezy kiedy ogladales, bo jak w taka pogode jak mamy za oknem lub kolo "0" i przy czarnym aswalcie to przy nie rozgrzamnych oponach to kazde moto sie tak zachowuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze byc powodowane np;

lozyska kola przedniego

zdeformowana opona po zimie(zimowanie bez stojaka)

lozysko glowki ramy

malo powietrza w oponie :smile:

Edytowane przez renpa1971 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesto przyczyna wlasnie jest opona. Ja tak mialem w R1, opona wygladala na dobra a po sprawdzeniu na wywarzarce, okazalo sie ze jest nierowna i ma wypuklosci. Po zakupie nowej problem zniknal :smile:

Takze taka diagnoza nie jest powodem do skreslania motocykla. Trzeba to poprostu sprawdzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeździłem wieloma motocyklami :smile: Dzien przed jajem oglądałem fazera, on prowadził się idealnie. Leciutko równiutko (choć jeżdziłem po dziurawej części łodzi + po torach tramwajowych). Jajkiem jeździlem na równej ulicy Śmigłego rydza i była masakra. I oglądałem jak jeszcze zima nie powróciła i było 10 czy tam więcej na plusieA no i napisałem też o tym bo sprzedawca dziwnie zmienił mine i podejscie jak mu powiedziałem że tak nie powinno być :smile:

Edytowane przez Wino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nawet jak sam nie jedzie to jeździec nie powinien walczyć z motocyklem aby go utrzymać na odpowiednim torze jazdyNo ale dobra, nie będe się kłócił. Wg mnie coś w nim jest nie tak i to napisałem :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No ale dobra, nie będe się kłócił. Wg mnie coś w nim jest nie tak i to napisałem :smile:

a ja nie twierdzę że ten moto jest OK. kilka osób w tym i ja napisało dlaczego tak się może dziać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...