Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Częstochowa 21.04


Gruby124

Rekomendowane odpowiedzi

siema wszystkim mam pytanko kto leci 21 do Częstochowy i o której lecicie może warto by było zebrać się i pojechać tam razem

ja z tatą i jeszcze paroma jego kolegami z Płocka

ruszamy z Łodzi koło 8 rano żeby dojechać na 10 do Częstochowy na paradę

co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zauważyłeś, bo nawet się tam wypowiedziałeś, że jest już wątek poświęcony zlocie na Jasnej Górze, więc może nie dublujmy tego tematu :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem temat w którym jest jasno napisane 21 kwietnia tam cały czas są sprzeczki

więc kto leci 21 niech wpisze się tutaj i tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zrobiłem temat w którym jest jasno napisane 21 kwietnia tam cały czas są sprzeczki więc kto leci 21 niech wpisze się tutaj i tyle :smile:

Okej, to była tylko propozycja :smile: niech moderator/administrator zdecyduje

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno zauważyłeś, bo nawet się tam wypowiedziałeś, że jest już wątek poświęcony zlocie na Jasnej Górze, więc może nie dublujmy tego tematu :smile:

to nie jest dublowanie tematu, bo sa dwa calkowicie niezalezne zloty w Czestochowie!

jeden organizuje Wegrzyn, a drugi Jura Rides!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

siema wszystkim mam pytanko kto leci 21 do Częstochowy i o której lecicie może warto by było zebrać się i pojechać tam razem

ja z tatą i jeszcze paroma jego kolegami z Płocka

ruszamy z Łodzi koło 8 rano żeby dojechać na 10 do Częstochowy na paradę

co wy na to ?

My też lecimy 21, z którego miejsca w Łodzi lecicie? btw jest motoserce http://motozjazd-czestochowa.pl/ ktoś leci ew dzień wcześniej bo 2 ziomków by się zabrało też 20-tego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My Lecimy z Bałut więc wsio rawno gdzie chcesz to się podstawimy (po trasie najlepiej )

Lepiej na dwóch ... jak człowiek niż jak zwierze na czterech...... !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aura nie istotna do 21 wytrzymam ( z trudem ) , dłużej już nie !!!!!

Lepiej na dwóch ... jak człowiek niż jak zwierze na czterech...... !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też pewnie będziemy lecieć 20-21, ma ktoś pod ręką jakiś "plan zlotu" ?Którego dnia co będzie się działo ... :smile:

Jeździjmy tak, aby było nas więcej a nie mniej ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Powoli trzeba się organizować.

Ktoś planuje na 9.00-9.30 dostać się do Olsztyna, skąd rozpoczyna się parada ?

Wtedy ok 7.30 trzeba by było wyruszyć z Łodzi...

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się przelecę w niedzielę do tej Częstochowy, start z Łodzi koło 09.00. Jeśli ktoś się piszę możemy się spiknąć na Statoil/Rzgowska (przy McDonalds)

motormanialogomalesh.png

www.motormania.com.pl

 

Mój zecioR... http://motocykle-lodz.pl/gallery/image/565-zecior-ready/

...tak brzmi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się spikniemy myślę w Kruszowie ok.9-10 rano lub na BP przy Rzgowskiej/Kolumny  :riding: Temat do dogadania, bo i tak potworzą się grupy.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki plan tylko k**wa pogoda niech wytrzyma. Jeśli nie będzie lało to śmigam i jeszcze jeden koleszka ze Zduńskiej chyba ze mną poleci. Można się spiknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...