Skocz do zawartości

X Zlot Motocyklowy, Jasna Góra 2013


Julka

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry Marsel. Masz rację ale wpadłem tylko na chwilkę aby udzielic Wam informacji o zlocie.

Tak Konradzie. Patronatami zlotu Gwiaździstego jak co roku jest Radio Matyja a transmituje na żywo TV TRWAM. Zawsze tak było.

Jak pisałem wybór zlotu należy do każdego. Proszę tylko się upewnić czy 21 na pewno bedzie msza na błoniach. Według moich info nic takiego nie bedzie miało miejsca. Ci sami organizatorzy w zeszłym roku również zapewniali o mszy aby sciągnąć motocyklistów a potem się okazało że mszy nie ma.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się mszy nie było....., za to u Węgrzyna ludzi brakło..... Ale ojczulkowie wyszli maszyny poświęcić....Pomimo padającego non stop deszczu kupa ludzi około 10k maszyn było.

A Panu Węgrzynowi gratuluję pomysłu na zniszczenie największego zlotu motocyklowego w Europie.

Oczywiście jadę 21. Z tego co się orientuję to tym razem msza będzie.

 

Pozdro

 

Doop

Edytowane przez Doop (wyświetl historię edycji)

Lepiej na dwóch ... jak człowiek niż jak zwierze na czterech...... !! :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz msza ma być argumentem przetargowym  :pout:

 

A wydawało mi się że celem kościoła/religii jest zebranie jak największej liczby osób chcących uczestniczenia w takich mszach,

o ja głupi i naiwny - rozumiem 2 msze, w 2 niedziele to temat nie do ogarnięcia organizacyjnie.

Cóż, trudno, tylko proszę nie wciskać nam że całe to zamieszanie jest dla naszego dobra, 

i nikt nie chce na nim czegoś ugrać...  :thumbdown:

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się mszy nie było....., za to u Węgrzyna ludzi brakło..... Ale ojczulkowie wyszli maszyny poświęcić....Pomimo padającego non stop deszczu kupa ludzi około 10k maszyn było.

A Panu Węgrzynowi gratuluję pomysłu na zniszczenie największego zlotu motocyklowego w Europie.

Oczywiście jadę 21. Z tego co się orientuję to tym razem msza będzie.

 

Pozdro

 

Doop

Marku, ja byłem w Gietrzwałdzie i nie narzekam na frekwencję, nie to jest najwazniejsze. (z tymi 10k to też nie szalej)

A za zniszczenie zlotu to podziękuj prezydentowi Cz-y. Bo to jego zasługa. Wystarczy przeczytać link który podałem wcześniej.

 

Mam pytanie do kolegi JakUb. Piszesz: "

"Według biura prasowego na Jasnej Górze pielgrzymka motocyklistów jest ustalona na 21 kwietnia"

Mógłbyś dokładniej podac gdzie to piszą? Ja tego nie znalazłem. Zadałem pytanie na stronie jasnej góry i dostałem odpowiedź treści:

 "Pielgrzymka motocyklistów 14.04.2013r./ zmiana z 21.04/

Pozdrawiam

Halina Dempniak"

Czyli Doop źle się orientujesz.

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego post Konrad85 który obraża Matkę Bożą do której jedziemy się modlić nie został edytowany a mój w którym o tym wspominam został??? Cenzura?

 

 

LOL hahahha no nie wierzę :biggrin: 

 

ale beka ! Suchy proszę nie kasuj tych postów, błagam... piwko ci postawie :P

 

btw: 90% osób nie jedzie się tam modlić tylko jedzie bo jest wycieczka :smile: tak tylko żebyś wiedział na przyszłość :P

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi osobiście na mszy nie zależy. Zależy mi na fajnej bezpiecznej wycieczce, ładnej pogodzie oraz jak największej ilości motocyklistów oraz dobrej zabawie of cors:)

 

i dlatego głupio jak będą dwa terminy bo tak to się ekipy podzielą...

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do kolegi JakUb. Piszesz: "

 

"Według biura prasowego na Jasnej Górze pielgrzymka motocyklistów jest ustalona na 21 kwietnia"

Mógłbyś dokładniej podac gdzie to piszą? Ja tego nie znalazłem. Zadałem pytanie na stronie jasnej góry i dostałem odpowiedź treści:

 "Pielgrzymka motocyklistów 14.04.2013r./ zmiana z 21.04/

Pozdrawiam

Halina Dempniak"

 

Dokładnie to tutaj:

 

http://www.jasnagora.com/zapowiedzi_miesieczne.php?rok=2013&miesiac=4

 

Jest podany cały harmonogram na kwiecień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście JakUbie. Dziękuję za dokładnego linka. Jak widać jeszcze nie wprowadzono zmian. Proponuję obserwować a niebawem zostanie to tez zaktualizowane.

pzdr.

 

Jeszcze się nie spotkałem z takim forum na którym usuwano by wszystkie posty bo adminowi który ma monopol na słuszność się nie podobają. To chore i zaprzecza sensowi dyskusji. Ale skoro Wam to pasi to OK. Ja jak pisałem wpadłem na chwilę i znikam. Zresztą widzę że mnie zbanowano bo nie moge dodać nowego postu. Ten zapewne tez za chwile zostanie wywalony. :smile:

Pozdrawiam. LwG

Edytowane przez __TT__ (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Proszę tylko się upewnić czy 21 na pewno będzie msza na błoniach. Według moich info nic takiego nie będzie miało miejsca. Ci sami organizatorzy w zeszłym roku również zapewniali o mszy aby ściągnąć motocyklistów a potem się okazało że mszy nie ma.

 

jak pisałem nie chcę jechać dla mszy tylko zobaczyć się ze znajomymi... równie dobrze może nie być nic organizowane :smile: ale w fajnej paczce... sportową prędkością... każdy wypad jest fajny :smile:

 

 

suchy ładnie wszystkim powycinałeś wypowiedzi... 

 

 

rooland może dołączysz się do naszej paczki na kts i potem na Częstochowę? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym jest problem? Ci, dla których ważna jest msza i wymiar... hm... duchowy jadą 14.04, a reszta jedzie na kiełbachę z grilla ze znajomymi, jak co roku, tydzień później. 

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

rooland może dołączysz się do naszej paczki na kts i potem na Częstochowę? :smile:

 

Bardzo chętnie ale mogą być dwa problemy : 1. Moje umiejętności motocyklowe są jakby to delikatnie powiedzieć średniej jakości :P  a po drugie Wy macie w miare sporty a ja mam SV :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo chętnie ale mogą być dwa problemy : 1. Moje umiejętności motocyklowe są jakby to delikatnie powiedzieć średniej jakości :P  a po drugie Wy macie w miare sporty a ja mam SV :P

 

czyli organizujemy grupę umiejętności w wersji hard :P pisze sie jako pierwsza :smile:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

czyli organizujemy grupę umiejętności w wersji hard pisze sie jako pierwsza :smile:

 

Boje się zwyczajnie że się zgubie na tej prostej drodze a potem jak mnie zostawią z tyłu to zamknę się w sobie i spłaczę jak dziecko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 jak zauwaza ze cie nie ma to wroca po tym strumieniu lez ;);)hehe albo rooland poczekasz na mnie bedacego gdzies daleko w tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli dream team powoli się krystalizuje :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście JakUbie. Dziękuję za dokładnego linka. Jak widać jeszcze nie wprowadzono zmian. Proponuję obserwować a niebawem zostanie to tez zaktualizowane.

pzdr.

 

Jeszcze się nie spotkałem z takim forum na którym usuwano by wszystkie posty bo adminowi który ma monopol na słuszność się nie podobają. To chore i zaprzecza sensowi dyskusji. Ale skoro Wam to pasi to OK. Ja jak pisałem wpadłem na chwilę i znikam. Zresztą widzę że mnie zbanowano bo nie moge dodać nowego postu. Ten zapewne tez za chwile zostanie wywalony. :smile:

Pozdrawiam. LwG

 

 

 

Qrcze, co było w tych wypowiedziach __TT__, że aż Marcin musiał je cenzurować, może ktoś mnie oświecić ?

 

Bo jeśli to ma być cenzura dla osób o innych poglądach, to zaczyna być niefajnie...

Było wiele forumowych mordobić, i nikt tam się nie użalał by cenzurować, a tu takie jajo.

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie pojawiły się osoby, które miały inny pogląd na religię i Suchy skasował tylko te stwierdzenia które mogły spowodować zeście z tematu zlotu na temat wiary i braku wiary :P Nic tam wielkiego nie było.

 

zwyczajnie o religii i polityce nie ma co dyskutować :P

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie Suchy, bo ostatnio zdecydowanie najciekawsze kawałki wycinasz :P

 

chyba trzeba zacząć print sreeny robić :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się nie spotkałem z takim forum na którym usuwano by wszystkie posty bo adminowi który ma monopol na słuszność się nie podobają. To chore i zaprzecza sensowi dyskusji. Ale skoro Wam to pasi to OK. Ja jak pisałem wpadłem na chwilę i znikam. Zresztą widzę że mnie zbanowano bo nie moge dodać nowego postu. Ten zapewne tez za chwile zostanie wywalony.  :smile: Pozdrawiam. LwG

 

Jeżeli ktoś wchodzi w dyskusję na temat poglądów religijnych, to niech to głosi w swoim rodzinnym gronie, a nie publicznie na Forum sugerując jaki użytkownik obraża kogoś (od tego jest admin/moderator, aby reagować). No tak..zbanowano Cię i jednak dodałeś post - nie mam słów Tomku.. nie mam co robić tylko bezpodstawnie kogoś usuwać.  

 

Zwyczajnie pojawiły się osoby, które miały inny pogląd na religię i Suchy skasował tylko te stwierdzenia które mogły spowodować zeście z tematu zlotu na temat wiary i braku wiary Nic tam wielkiego nie było.   zwyczajnie o religii i polityce nie ma co dyskutować

 

Dokładnie tak! Polałbym Ci  :biggrin: Nie mam ochoty się tutaj wykłócać, a Tomek koniecznie chciał tutaj kogoś skonfrontować z Bogiem i Maryją  <_<

= = = = = = = 

Koniec o tym! :smile: Powróćmy do sedna sprawy... Moim zdaniem i tak pogoda będzie wyznacznikiem, więc proponuję spróbować w pierwszym terminie się jednak wybrać, co by nie było niespodzianek w następnym.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...