Skocz do zawartości

Bielizna termoaktywna


Koper

Rekomendowane odpowiedzi

Na wiosnę/jesień Brubeck Thermo, na lato Brubeck Light, czy jakoś tak. Wersja letnia była w GoSport chyba za 99 za komplet.

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie czy jeszcze jest w lidlu?

 

A co sądzicie o bieliźnie 4F?

Wejdź na lidl.pl i sprawdź w gazetkach.

Jeżeli chodzi o 4F, to nie znam ich produktów, oprócz rękawiczek ;)

"Try not to become a man of success but rather to become a man of value."
-- Albert Einstein

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w pracy i na moto używam ciuchów Brubeck'a z kolekcji Dry. Jak dla mnie sprawują się bardzo dobrze, bo pracuję w przeciągach i niskich temperaturach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wejdź na lidl.pl i sprawdź w gazetkach.

Jeżeli chodzi o 4F, to nie znam ich produktów, oprócz rękawiczek ;)

 

Miałem na myśli to, czy ktoś był w lidlu i czy zostały ostatnie sztuki, jeśli były od 10? :biggrin:

Jak Twoja kobieta dotrze do tego tematu i zobaczy że na nej oszczędzasz biada, biada chłopie. Łeb spadnie :biggrin:

 

Przy mojej kobiecie pisałem ten temat :biggrin: Od razu Jej mówiłem, aby brać Brubeck'a, ale powiedziała, że tak dużo ze mną nie jeździ i może wystarczy coś tańszego kupić. Dlatego udałem się do Was o pomoc ;)

 

A coś z allegro w takiej sumie jesteście w stanie polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Moja też mówiła że nie będzie że mną latać a teraz z moto nie zsiada  :smile: na prawdę warto zainwestować w dobre ciuchy żeby dwa razy nie kupować :biggrin: Brubocka mam trzy komplety i nie narzekam a marino na najzimniejsze dni daje radę i jeszcze nigdy w nich nie zamarzłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a marino na najzimniejsze dni daje radę i jeszcze nigdy w nich nie zamarzłem. 

 

Merino nie tylko na zimę, 120 na lato i upał dużo lepsza niż wszystkie syntetyki :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sam używam Brubeck z serii cooler i jestem zachwycony. Po ciężkim treningu kurtka cała mokra, bielizna przepocona, a ciało suche. Sam jestem zimnolubny, więc dla mnie idealnie. Do tego rękawiczki termiczne, kominiarka i skarpety z Brubecka i jest pełny komfort. Dla "Plecaczka" Brubeck Termo. Plecaczek na moto nie pracuje, więc lepiej do dogrzać. Polecam z czystym sumieniem. Jak ktoś mnie złopie na trasie, to chętnie pokażę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nadal polecam Icebreaker (i ogólnie wełnę merino). Jednak materiał naturalny nie do pobicia przez wszelkie brubeki, under armory itd (a przetestowałem tego we wspinaczce i trekkingu dziesiątki). Na obecne mega upały Icebreaker Sphere, najcieńsza, najlżejsza i najsuchsza opcja jaka może być w bieliźnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...