Skocz do zawartości

Sól Na Drogach


BlueSky

Rekomendowane odpowiedzi

 

Michał, po profilu widzę że latasz "dziesiątką" i ty nie wiesz że się nie odpala "wszystkich kucy" po wyjechaniu z błota,szutru piachu i innych śmieci do czasu "wyczyszczenia gum"?Czy trzeba wyjechać z bramy ,dać na tłoki i napisać zaliczyłem szlifa bo mamy marzec i to wina pogody?.ach Gdybym miał tylko takie zmartwienia..

 

Po 1 to latałem 10-tką, już jej nie mam :P No wydaje mi się, że ameryki nie odkryłeś i chyba każdy to wie ;)

 

Kolego, czy ja tobie albo komuś zabraniam jeździć??? W luźnej rozmowie zwróciłem tylko uwagę, że przy takich warunkach, po zimie jest bardziej niebezpiecznie i temu chyba nie da się zaprzeczyć? Po prostu "łatwiej" jest o szlifa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli już mowa o błocie, to mieszkam na ulicy bez asfaltu, która po środku ma dół a na krańcach położona jest na wzniesieniach. Do tego na odcinku tego przeklętego dołu są prowadzone budowy 2 domów, więc co jakiś czas przejeżdżają jakieś cięższe samochody robiąc wielką ciapę :thumbdown: (ostatnio buta zgubiłem w tym błocie xD). A jak spadnie deszcz to już w ogóle jedna wielka masakra, przejść się nie da chyba, że w kaloszach. Więc na moto czy bym chciał czy nie, wsiąść nie mogę. Poczekam sobie jak wsio wyschnie przez upragnione słoneczko :decayed: , akurat też resztka soli się zmyje z dróg i można śmigać  :riding:  

 

Każdy robi , tak jak lubi. Masz ochote - lataj , chcesz uczynic moto zabytkowym postaw je na piedestale w garażu.

LwG ;]

Dzięki Wojtas, Twoje argumenty do mnie przemawiają. Najlepsza odpowiedź w tym temacie.  :woot:

Po nieba błękicie za*******am przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Przecież nie krzyczę na ciebie,wpadnij na wódkę :cheers:

 

Cieszę się :smile: A wpadnę Sobol :P Tylko jeszcze trochę, jak się bardziej "wyrehabilituję" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na drodze nie mam asfaltu. Dlatego wpadłem w błoto, ale da się żyć, a poza tym, znowu zawitało do nas białe g...no więc sól welcome to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też na drodze nie mam asfaltu. Dlatego wpadłem w błoto, ale da się żyć, a poza tym, znowu zawitało do nas białe g...no więc sól welcome to

Sorry ale gdzie ty mieszkasz? Na moim zadupiu nawet śladu piaskarki z solą :biggrin: wiosna przecież jest, służby drogowe już nie rabotajet:D

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tu się Marta mylisz  :whistling:  :whistling:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, niestety się mylisz... po takiej ilości śniegu, znowu odpalą te swoje solanki. Mieszkam na zadupiu zwanym Antoniewem, a i tam zawitała sól więc sorry ale gdzie Ty mieszkasz ? ;p To, że u Ciebie nie dotarli jest troszkę niepokojące :biggrin: cóż to za ciemna strona miasta. Come to the dark side of the town... we have cookies :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek do MArty to nawet nawigacja i dobry stary tropiciel zagubi trop   :blink:  Nie wiem co macie do tej soli ..Widze wam dogodzic ludziska to jakas masakra..takto akcja na cała polskę pługi w dół a teraz żeby nie sypać solą (chociarz w tej chwili to albo jest sypane mieszanka soli z piaskiwm ,lecz w większości gdzie bardziej ruchliwa ulica ,wojewódzka ,krajówke etc jest sypane czysty chlorek sodu ,chlorek wapnia ..)

Więc te wasze gadanie o soli to troche staromodne .... :huh:  :huh:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co niektórzy nie mają nic do stracenia jeżdząc po soli , przynajmniej rdzy nie widać :smile:

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...