Skocz do zawartości

Motodrom Brzeziny


Gość henry1125

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na razie mam nienajgorsze zdanie o MOTODROMIE. Robiłem tam oględziny jednego motoru i zrobili na mnie dobre wrażenie, właściciel wziął jeszcze mniej pieniędzy niż ustaliliśmy przez telefon, bo wszystko trwało dość krótko:D. Też myślę o kupnie motocykla u nich, w najbliższym czasie podjadę tam obejrzeć cebulę - wzięli od swojego klienta, więc chyba wiedzą co sprzedają... BTW tej XJ, o której w temacie - jak tam byłem ostatnio, to właściciel mi o niej opowiadał i pokazywał, że w super stanie itp., wyszło to zupełnie przypadkiem podczas naszej rozmowy a ja wcale nie chciałem jej kupić - także nie musiał się chwalić... Myśle że mozna to potraktowac jako dobry znak:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam...

 

 

 

Mocno przesadziłeś ;)

 

 

 

 

 

Jedyne co mogę powiedzieć, że kiedyś pracował tam dobry mechanik, który moje moto zrobił dobrze (potwierdził to kolejny mechanik) ale z tego co wiem już dawno tam nie pracuje :P

Ten mechanik teraz ma własny serwis w Adamowie.

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo :biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arthur - zgadza się ;) Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba Robert... Czyli jeszcze za czasów pracy w Moto-dromie przeprowadził czynności serwisowe w moim moto :P Z tego co mówił mój obecny mechanik zrobił to solidnie :smile: No ale z jakiś tam względów zakończył współpracę z firmą i "poszedł" w swoją stronę :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się , to Robert .

 

Arthur - zgadza się ;) Nie wiem czy dobrze pamiętam ale chyba Robert... Czyli jeszcze za czasów pracy w Moto-dromie przeprowadził czynności serwisowe w moim moto :P Z tego co mówił mój obecny mechanik zrobił to solidnie :smile: No ale z jakiś tam względów zakończył współpracę z firmą i "poszedł" w swoją stronę :P

"Jazda na motocyklu to najprzyjemniejsza rzecz jaką można robić w ubraniu,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO  Spotkaniu Z robertem na zlocie w KOluszkach i zaglądniećiu u niego w warsztacie wydaje się byc solidnym mechanikiem i troszke gadułą  :riding:

Ostatnio ze 3 godziny przesiedziałem u niego  :decayed:  :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość henry1125

Skoro zacząłem ten temat, to napiszę moje zdanie:).Ja jestem BARDZO MIŁO zaskoczony Panem z Motodromu. Motor przywiózł mi osobiście, sam zaproponował, poświęcił mi dużo czasu, wyjaśnił co i jak z motorem, do tego dostałem gratisa. Wczoraj odbyłem pierwszą jazdę i jedzie sie super, zobaczymy co i jak będzie w przyszłości, ale jestem dobrej myśli.

Osobiście gorąco polecam ten komis!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

znam Właściciela i niejednokrotnie przesiedziałem godzinami u jego chłopaków w warsztacie , owszem sprowadza naprawia sprzęty handluje i serwisuje , patrzyłem na pracę mechanika który jest moim znajomym robi sprzęty tak jak ja bym robił dla siebie nic doadać nic ująć

Odszkodowania powypadkowe z polisy OC sprawcy za różne zdarzenia z ostatnich 19 lat , bezpłatna analiza sprawy , wypłacam zaliczki do 20 tys. zł na osobę po podpisaniu umowy , pokrywam wszelkie koszty sądowe , daję pisemną gwarancję wygranej sprawy sądowej.

Artur Jastrzębski
Dyrektor Generalny woj. Łódzkie
Europejskie Centrum Odszkodowań S. A.
606-342-812

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koleś to stary cwaniak, kupe lat temu miał siedzibe w Łodzi na Tuszyńskiej przy torach kolejowych, ale tak nawkręcał ludzi na mina i tak kombinował że muszał zwiac do Brzezin bo kilka osób chciału mu wpier....yyyhmm. Jak ma w miare zdrowe moto to ach i oh a jak mina to nabiera wody w usta i obserwuje czy ktoś sie zna troche czy nie. Typowy handlarek, ja nie polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Michallica coś słabe masz wieści z tym zwiewaniem z Tuszyńskiej do Brzezin. Jurek dłuuugo po Tuszyńskiej nie był w Brzezinach. Nie chce tu nikogo bronić, każdy ma prawo mieć też swoja opinię, ale tez bez powodu nie rób takiego czarnego scenariusza. Mi osobiście bardzo często odradzał nawet swoje sprzęty i nie dlatego że były "miną" tylko wręcz miały już wady fabryczne typu np: padające panewki, czy zacierająca się pompa oleju.

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Kolego Michallica coś słabe masz wieści z tym zwiewaniem z Tuszyńskiej do Brzezin.

 

W tym przypadku prawdą jest, że miał komis na Tuszyńskiej więc nie są to "słabe wieści" moim zdaniem... Też nie chce nikogo bronić czy pomawiać, aczkolwiek jak ostatnio spotkałem się z kolegą to również wspominał o tym co Michallica napisał... I co ciekawe głównie pamiętają to osoby z bardzoooo długim stażem motocyklowym... Niestety tego się raczej nie wymaże :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Michał_  a czy ja mówię że nie było komisu na Tuszyńskiej. Chodzi mi o "miał siedzibe w Łodzi na Tuszyńskiej przy torach kolejowych, ale tak nawkręcał ludzi na mina i tak kombinował że muszał zwiac do Brzezin" , czytamy ze zrozumieniem  ;)
 
Gość nie zwiewał do Brzezin z Tuszyńskiej bo historia toczyła się zupełni inaczej, dlatego mój powyższy wpis. Ja znam ten sklep-komis z... hmmm... 17-18 lat... rzeczywiście może nie jest najdłuższy staż motocyklowy ale jakąś tam opinię przez ten czas można sobie wyrobić. Według mnie normalny gość, wszystkim na pewno nie dogodzi. A z tego co teraz słyszę o pseudo "mechanikach motocyklowych" to jest jakaś masakra. Nie znają podstawowych zagadnień w moto

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Chodzi mi o "miał siedzibe w Łodzi na Tuszyńskiej przy torach kolejowych, ale tak nawkręcał ludzi na mina i tak kombinował że muszał zwiac do Brzezin"

 

Tak się składa, że od wielu osób słyszałem podobną opinię ;) 

 

 

 

Według mnie normalny gość

 

A wg wielu osób tak jak napisał Michallica - "kombinator"... 

 

 

 

A z tego co teraz słyszę o pseudo "mechanikach motocyklowych" to jest jakaś masakra. Nie znają podstawowych zagadnień w moto

 

A co to ma do rzeczy? Nie bardzo rozumiem? 

 

Reasumując, po części opisałem swoje doświadczenia z tym serwisem. Zostałem przewałowany na kasę, a druga sprawa, że mój motocykl wyjechał z tego serwisu nie sprawny - w stanie zagrażającym życiu... Dziękuję za uwagę :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja  jestem zadowolona z tej firmy na 3 motocykle które kupowałam z MOTODROMU żaden nie jest ( nie był) jakąś " tykającą bombą "  i moi znajomi,którzy tam kupowali sprzęt są również zadowoleni ...

 

 

 

 

A co to ma do rzeczy? Nie bardzo rozumiem?

 

Bo Facet prowadzi też dobry serwis?!?.. :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bo Facet prowadzi też dobry serwis?!?..

 

Naprawdę?  :blink:

 

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia  :smile: Dla mnie to nie jest dobry serwis, jeśli "wypuszcza" się klientowi motocykl nie sprawny... 

 

 

 

A ja  jestem zadowolona z tej firmy na 3 motocykle które kupowałam z MOTODROMU żaden nie jest ( nie był) jakąś " tykającą bombą "

 

A czy był to motocykl w 100% bezwypadkowy i oryginalnym malowaniu jak wszystkie w ogłoszeniach  :hihi:

 

Dla mnie to śmieszne a w zasadzie tragiczne jak ktoś wypisuje takie bzdury, a na własne oczy widzę moto przywiezione na pace po szlifach na obie strony... A następnie po miesiącu pojawia się ogłoszenie - moto bezwypadkowe, całe w oryginale! 

 

Aczkolwiek rozumiem Wasz punkt widzenia, jesteście zadowoleni z michal_lc4, a ktoś inny może być niezadowolony i tyle w temacie  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aczkolwiek rozumiem Wasz punkt widzenia, jesteście zadowoleni z michal_lc4, a ktoś inny może być niezadowolony i tyle w temacie ;)

 

   i o to mi chodziło _Michał_  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość henry1125

Nie wiem jak było kiedyś, ja kupowałem motor w tym roku i jestem bardzo zadowolony. Motor jest z 1996 roku więc cudów nie będzie, był malowany ale nikt nie mówił, że nie jest. Pojechałem z mechanikiem(chwalonym na tym forum)i nie przyczepił się do niczego. Jedyne co nadaje się do wymiany to sprzęgło , ale o tym zostałem od razu poinformowany. Oddałem motor na serwis i tutaj też same pozytywy, motor na czas, mogłem dowozić własne części i przede wszystkim dobry kontakt z szefem. Dla mnie spoko komis i serwis, ale każdy może mieć swoje zdanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Odgrzeje kotleta :smile:

 

Ja też kupowałem swój motocykl w Brzezinach i tam serwisowałem. Paru znajomych też kupowało tam sprzęty. Jak miałem szlifa też mogłem liczyć na pomoc właściciela i wcale nie była droga. Odemnie duży plus dla Jurka :smile:

 Panie władzo, ma pan rację, niestety, zdarzyło mi się przekroczyć prędkość. Zdaję sobie sprawę z tego, że było to bardzo nieodpowiedzialne, że naraziłem innych uczestników ruchu na niebezpieczeństwo, ale... Jechałem szybko, gdyż...lubię zapie..lać  :moto: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...