Skocz do zawartości

Zlot Koluszki


suzuki

Rekomendowane odpowiedzi

Najpierw muszę odpowiedzieć sobie na pytanie: Czy jestem MOTOCYKLOWYM NAPALEŃCEM? :smile: Hm...

 

Odpowiedź o treści 'TAK' na pytanie patrz wyżej + pizza domowej roboty Danna = 20 kwietnia godz. 17 spotkanko w OSP Długim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie wiem gdzie to się konkretnie znajduje ale jak postawisz tę pizze własnej roboty to mogę się przejechać

Pizza tylko w wekend  B)

a co do  tematu to miejsce spotkania jest tu 

 

http://www.zumi.pl/trasa.html?loc1=Rog%C3%B3w%2C+&loc2=woj.+%C5%82%C3%B3dzkie%2C+D%C5%82ugie+1&byCar=1&cId1=&sId1=&cId2=23dc1fb57800d3a300e7dc00cd040075c3003247ea6ec426&sId2=#

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pizza tylko w wekend  B)

 

 

20 kwietnia wypada w sobotę ;) a sobota to część weekendu.

 

Dzięki za trasę, już wiem gdzie to jest ale nie uwzględniłeś objazdu :smile: który teraz obowiązuje przez budowę wiaduktu... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiaduktu ? nie jestem w temacie sorrki jak nie to przez brzeziny do koluszek a dalej to już  :biggrin: moge się :komunikacją: zająść odpowiednio  :biggrin:

 

A no tak sobota  :blush:  :biggrin:

Edytowane przez Dann (wyświetl historię edycji)

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko żeby zakalec Ci nie wyszedł :smile:

 

Może gdybym kogoś znała z Koluszek to z ciekawości pojawiłabym się na tym spotkaniu.

 

Obecnie zamknęli drogę wyjazdową z Rogowa na drogę krajową więc do Rogowa trzeba jechać przez Marianów Rogowski lub Rogów PGR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak na złość, w sobotę mam "rodzinną" imprezę, ale jest szansa, że jednak się pojawię, niestety, najprawdopodobniej bzykiem małżonki... 

Edytowane przez Arecki (wyświetl historię edycji)
128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście jak na złość, w sobotę mam "rodzinną" imprezę, ale jest szansa, że jednak się pojawię, niestety, najprawdopodobniej bzykiem małżonki... 

No i udało się, z małym spóźnieniem pojawiłem się na spotkaniu, plany są, zobaczymy co z tego wyniknie...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...