Skocz do zawartości

Gsxr 750 K8


Rafał Zt

Rekomendowane odpowiedzi

Piękna maszyna !!! :smile: 

 

W tym roku w Łodzi będa same konkretne maszyny, nawet BMW S1000rr  pojawią się na Dellu  :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm a mniejszych zdjęć nie było ??

Fajna maszynka

 

 

W tym roku w Łodzi będa same konkretne maszyny, nawet BMW S1000rr pojawią się na Dellu

Może braknąć mniejsca pod centralem i dellem ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny szpej :smile:

 

P.S

W tym roku w Łodzi będa same konkretne maszyny, nawet BMW S1000rr pojawią się na Dellu :riding:

 

A na torze też sie pojawicie czy będziecie tylko "swoje maszynki" pałować na Dellu?????????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładny szpej :smile:

 

P.S

 

A na torze też sie pojawicie czy będziecie tylko "swoje maszynki" pałować na Dellu?????????????

Tego kto gdzie będzie jezdził nie wiem, jasnowidzem niestety nie jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna maszyna  :biggrin:  Sam bym chciał taką jeździć ale jeszcze nie ten wiek :/

 

 

Edit// do p_d żeby nie było spamu ;D

W powitalni już byłem, a  postów mam mało bo przez styczeń nie miałem czasu ale teraz zamierzam to zmienić :biggrin:

Edytowane przez Kitket987 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie jakiś Gix  ,kosaaa sprzęt 

600 i 3/4 k8 k9 i L 0 jak dla mnie najładniejsze Gixy 

nie wiem czy wiesz ale twoja Suza nie do końca zgadza się z oryg malowaniem, 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wreszcie jakiś Gix  ,kosaaa sprzęt 

600 i 3/4 k8 k9 i L 0 jak dla mnie najładniejsze Gixy 

nie wiem czy wiesz ale twoja Suza nie do końca zgadza się z oryg malowaniem, 

co Ci sie nie zgadza?:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niezły śmigacz, przegląda sobie właśnie inne opcje jeśli chodzi o wygląd i ten mi wpadł w oko

 

http://sprzedajemy.pl/suzuki-gsx-r-750-gsxr-k8-sprzedam,184315

Zajrzyj jeśli interesują Cię nowe wózki widłowe

Kupno i sprzedaż koparko ładowarek Komatsu

Deawoo http://wozki-jezdniowe.pl/wozki-widlowe-daewoo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze czarne malowanie i seryjne takie jak ma kolega Rafał. Cały urok Gixa :smile: 

Co Ty masz w nim za wydech?? , bo na tych fotkach nic nie widać, aczkolwiek fajnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

cieżkie czasy na kupienie zdrowego nie bitego gixa jeśli CI się udało to gratulację

 

Nie tylko GIX'a, od jakiegoś czasu monitoruje rynek i są praktycznie same paździochy :sad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czasza no ale jeśli to tylko nakładka to ok 

cieżkie czasy na kupienie zdrowego nie bitego  gixa jeśli CI się udało to gratulację 

zmienione ma blotniki ,klamki i czache wszystko na karbon. orginał jest zdjęty i lezy w pudełku:)

Najlepsze czarne malowanie i seryjne takie jak ma kolega Rafał. Cały urok Gixa :smile:

Co Ty masz w nim za wydech?? , bo na tych fotkach nic nie widać, aczkolwiek fajnie wyglada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...