Skocz do zawartości

xrobin76


xrobin76

Rekomendowane odpowiedzi

no tak

 

wiesz, czasem się mówi że jak kocha to poczeka ale w tym przypadku to trochę nie teges :P

 

ale oby do wiosny i szybkiego zdobywania umiejętności na zippie :smile:

 

biżuterię fajną robisz to już Cie lubię :biggrin:

 

powodzenia 

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj. Tylko czy nie warto byłoby skoczyć na kurs, zrobić papier i wsiąść na coś większego. Szybko może Ci się objeździć to moto a im cieplej się zrobi tym we wszystkich szkołach zacznie się większe obłożenie. Tak czy owak - udanego śmigania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak

 

wiesz, czasem się mówi że jak kocha to poczeka ale w tym przypadku to trochę nie teges :P

 

ale oby do wiosny i szybkiego zdobywania umiejętności na zippie :smile:

 

biżuterię fajną robisz to już Cie lubię :biggrin:

 

powodzenia 

a skąd wiesz ze robie ? Michał mówił ?

Witaj. Tylko czy nie warto byłoby skoczyć na kurs, zrobić papier i wsiąść na coś większego. Szybko może Ci się objeździć to moto a im cieplej się zrobi tym we wszystkich szkołach zacznie się większe obłożenie. Tak czy owak - udanego śmigania!

juz mi sie obiezdzilo po prawdzie . maxa juz osiagnolem na pierwszych jazdach ale techniki jazdy sie jeszcze poucze troszke na nim a w miedzy czasie bede probował  sprzedac i kupic cos fajniejszego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wujek fb pokazał:biggrin:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...