Skocz do zawartości

Wybór Malowania Rs 50


ClearWater

Rekomendowane odpowiedzi

Przyłączając się do dyskusji wcisnę swoje 5 groszy. Nie jestem lakiernikiem bo to za dużo powiedziane, można powiedzieć, że coś tam w życiu malowałem i szpachlowałem ew usuwałem ślady korozji. Wywodzę się ze wsi gdzie znam kilku mechaników i lakierników, fakt ceny są tam dużo niższe niż za usługę w mieście, tam też naprawiam auto(to czego nie potrafię zrobić sam) i to że ktoś robi na wsi i przysłowiowej szopie nie oznacza, że to będzie spier**lone ale do rzeczy taki lakiernik za malowanie elementu ceni sobie 200-250zl tylko za malowanie. Jednak jeśli chciałbym mieć coś za***iście zrobione oddałbym to do fachowca z komora itd gdzie cena już rośnie. Więc wybacz ale za 250 zl nawet jak byłbym Twoim ziomkiem to mógłbym Ci położyć jedną warstwę najtańszego lakieru na taczce którą wozisz słomę.  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Siemka Panowie

 

W sobotę na pięknej malowniczej miałem ślizga.

Genialni fahowcy wybudowali w polu taki objazd który będzie pewnie służył do połączenia z inną drogą. W piątek to badziewie architektury otworzyli a ja zaliczyłem piękny ślizg w sobotę.

O dziwo wiedziałem że to może być syf ( Kupa żwiru i kamieni na asfalcie )

Zwolniłem na tyle żeby jaką taką stabilizację utrzymać  i w momencie skręcenia kierownicą w prawo zorientowałem się że leże na tym piachu a moja ukochana ( nie mówie o żonie ) leży ciut dalej.

Efekt  - porysowana prawa owiewka, lusterko, lekko draśnięty błotnik i skrzywiony hamulec nożny.

 

Mam pytanko, znacie lub możecie polecić jakiegoś lakiernika który to pomaluje ?

Czarna perła.

Elementy dowiozę do łodzi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe malowanie na pomarańcz, do tego naklejki Repsola...

- Regis-

 - Airbrush & Tattoo Artist-

 

                                                                                -Wolna grupa Wujków Motocyklowych Łódź-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka Panowie

 

W sobotę na pięknej malowniczej miałem ślizga.

Genialni fahowcy wybudowali w polu taki objazd który będzie pewnie służył do połączenia z inną drogą. W piątek to badziewie architektury otworzyli a ja zaliczyłem piękny ślizg w sobotę.

O dziwo wiedziałem że to może być syf ( Kupa żwiru i kamieni na asfalcie )

Zwolniłem na tyle żeby jaką taką stabilizację utrzymać  i w momencie skręcenia kierownicą w prawo zorientowałem się że leże na tym piachu a moja ukochana ( nie mówie o żonie ) leży ciut dalej.

Efekt  - porysowana prawa owiewka, lusterko, lekko draśnięty błotnik i skrzywiony hamulec nożny.

 

Mam pytanko, znacie lub możecie polecić jakiegoś lakiernika który to pomaluje ?

Czarna perła.

Elementy dowiozę do łodzi.

 

Pozdrawiam.

 

miałam okazję wczoraj tamtędy jechać, to faktycznie jest cud architektury  :wacko:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałam okazję wczoraj tamtędy jechać, to faktycznie jest cud architektury  :wacko:

Puściłem info do REGIS-a, zobaczymy co odpowie.

Dzisiaj tam jechałem po deszczu. Jazda na całego. Błocko i kamiory na samym zakręcie. Aż dziw że tylko troszkę cię porysowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Puściłem info do REGIS-a, zobaczymy co odpowie.

Dzisiaj tam jechałem po deszczu. Jazda na całego. Błocko i kamiory na samym zakręcie. Aż dziw że tylko troszkę cię porysowałem.

SIemka

Może mi ktoś podesłać kontakt do regisa. Ponoć numer fona rzucał na forum. Piszę do niego ale jakoś ciężko maile odbiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja może napiszę, że plastiki wszystkie pomalowane. Za sam lakier zapłaciłem 275 zł. Nałożono trzy warstwy perły, dla mnie efekt super. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...