Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Fłm 2013


d1k3y

Rekomendowane odpowiedzi

Że nie wspomnę o tym, że kolega Aidekk nas tu zapewniał, że darmowa reklama na forum w zamian za to, że "mielibyśmy coś oficjalnie zorganizowanego" jest mega zajebistą propozycją. Także skoro teraz piszesz, że nie chcesz, żeby "forum wtryniało się do tej imprezy jako organizator czy współorganizator" to macie Panowie ewidentny problem z komunikacją.

Kto pisał, że chcę być organizatorem czy współorganizatorem?

 

Moje wypowiedzi:

 

Wszystko obgadane. Nie będę nić pisał póki nie jest pewne ale będziemy walczyć by coś zrobić. Mamy już też parę usprawnień dla forum i jego działania. Będę informował!

 

Naszą propozycją mogą być zainteresowani. Niestety jeśli będzie trzeba płacić im gotówką za możliwość podpięcia się pod imprezę to niestety będzie widać, o co panom organizatorom na prawdę chodzi. Zobaczymy na dniach...

 

I reasumując: nie uważam, że próba podłączenia się pod imprezę ma coś wspólnego z proszeniem się czy żebraniem. Próby współpracy tego typu masz wszędzie. Mniejsze firmy zawsze współpracują z mniejszymi. Takie rozdmuchane wydarzenie i nasz udział w nim mógłby dużo temu forum przynieść dobrego. W końcu mielibyśmy coś oficjalnie zorganizowanego i co wpisać do osiągnięć. Moim zdaniem żaden wstyd próbować podłączyć się pod większą imprezę.

 

Powiedz mi Julka w którym miejscu pisałem, że chcę być współorganizatorem imprezy? Używałem dwukrotnie słowa "podpięcia się pod imprezę" w sensie zorganizowania przejazdu pod ich patronatem. Nie zamierzam się chłopakom pakować w imprezę ani tym bardziej coś organizować poza wyżej wspomnianą paradą.

 

Problemy z rozumieniem tekstu czytanego? A o współorganizowaniu wspomniał Lans nie ja.

 

EDIT: Albo nie tyle nie umiesz czytać co masz już we krwi dziennikarskie przekręcanie faktów. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie cały wątek.

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W końcu mielibyśmy coś oficjalnie zorganizowanego i co wpisać do osiągnięć. Moim zdaniem żaden wstyd próbować podłączyć się pod większą imprezę.

Dokładnie w tym miejscu. Problem ze zrozumieniem WŁASNEGO tekstu pisanego? Piszesz w jednym zdaniu, obok siebie "mielibyśmy coś oficjalnie zorganizowanego" i "żaden wstyd próbować się podłączyć", a to sugeruje, że używasz tych pojęć zamiennie. Zresztą czym się różni w Twoim odczuciu współorganizowanie od podłączenia się? W moim względami etycznymi - "współorganizowanie" to współtworzenie i wniesienie w organizację podobnej pracy, a "podłączenie się" to, jak ktoś tu pięknie stwierdził, włażenie komuś "na krzywy ryj" w jego imprezę. Więc zastanów się czy na pewno to słowo miałeś na myśli. Mam kontynuować analizę? Możemy się sprzeczać w tym miejscu o każde słowo, ale chyba nie o to chodzi. Moim skromnym zdaniem daliście d*py w tej sprawie, nie orientując się nawet z kim macie do czynienia i składając im propozycje, które są śmieszne i sprawiają, że forum staje się niepoważnym partnerem.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"mielibyśmy coś oficjalnie zorganizowanego"

= porzadną paradę zgłoszoną do UM i ogarniętą jak Masa Krytyczna dla rowerzystów

 

 "żaden wstyd próbować się podłączyć"

= pogadać z chłopakami, żeby oficjalnie wpisali nasz przejazd jako część imprezy

 

Gdzie tu widzisz próbę bycia współorganizatorem i mieszanie się w organizację czegoś ZA chłopaków? Raczej próba podłączenia się pod ich event z nasza paradą. Wszystko co oni robią niech robią jak chcą i ciężko byłoby nas nazwać współorganizatorem w takim układzie.

Edytowane przez Aidekk (wyświetl historię edycji)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

= pogadać z chłopakami, żeby oficjalnie wpisali nasz przejazd jako część imprezy   Gdzie tu widzisz próbę bycia współorganizatorem i mieszkanie się w organizację czegoś ZA chłopaków? Raczej próba podłączenia się pod ich event z nasza paradą. Wszystko co oni robią niech robią jak chcą i ciężko byłoby nas nazwać współorganizatorem w takim układzie.

 

Pogadać z chłopakami, żeby wpisali nasz przejazd w ich imprezę, którą ogarniają od roku to faktyczne żadne wtrynianie się na krzywy ryj :smile: Tym bardziej jeśli wiadomo, ile mediów i jakie mają zaangażowane i jakim echem odbiła się ta impreza w zeszłym roku. 

Słowem, chcesz spijać śmietankę po dobrej akcji? Zorganizuj ją.  

EDIT: Albo nie tyle nie umiesz czytać co masz już we krwi dziennikarskie przekręcanie faktów. Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie cały wątek.

Aidekk, daruj sobie swoje tekściki, bo świadczą tylko o Tobie i o tym, że za wszelką cenę próbujesz jakoś wyjść z twarzą z tej mocno "nietwarzowej" sytuacji :)Więcej nie skomentuję tej akcji - nie kopie się leżącego i nawet ja, nędzna dziennikarzyna o tym wiem :smile:

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalsze dyskusje uznaję za zbędne gdyż na prawdę ciężko dyskutować z kimś, kto od pierwszego posta wspominającego o imprezie ujada tutaj jak ratlerek i występuje w osobie prawnika i rzecznika tej imprezy. Jedyna osoba, która próbuje tutaj zrobić dobrą minę do złej gry to Ty Julka.

 

Czy Ty na prawdę myślisz, że mnie to rozpoczęcie jest potrzebne? Że ja z tego mam nie wiadomo co? Weź się dziewczyno zastanów... robię to charytatywnie dla forumowiczów i nigdy nie dostałem za to ani 1 złotówki.

 

Ja kończę ten temat bo to nie ma sensu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dalsze dyskusje uznaję za zbędne gdyż na prawdę ciężko dyskutować z kimś, kto od pierwszego posta wspominającego o imprezie ujada tutaj jak ratlerek i występuje w osobie prawnika i rzecznika tej imprezy. Jedyna osoba, która próbuje tutaj zrobić dobrą minę do złej gry to Ty Julka.   Czy Ty na prawdę myślisz, że mnie to rozpoczęcie jest potrzebne? Że ja z tego mam nie wiadomo co? Weź się dziewczyno zastanów... robię to charytatywnie dla forumowiczów i nigdy nie dostałem za to ani 1 złotówki.   Ja kończę ten temat bo to nie ma sensu.

Jak pewnie NIE zauważyłeś skończyłam komentować imprezę wcześniej. 

Ahh i zastanów się czy kiedykolwiek napisałam, że masz coś z tej imprezy. Podpowiem - nie, nie napisałam. Ale zwróć też uwagę, że to, że nie dostajesz za to ani złotówki nie upoważnia Cię do tego, żeby robić taką wiochę.Co do mojego "rzecznictwa" w sprawie KTS - jak ktoś robi coś z pasją i mądrze to warto to wspierać. Dobra mina mi tu nie jest potrzebna, bo nie ma złej gry. Chcesz podyskutować? Zapraszam na priv.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki organizują fajną imprezę, im więcej osób się pojawi tym lepsza reklama dla nich więc nie rozumiem po co bijecie tyle piany. Suchy zarzucił bardzo fajną propozycję i trzymajmy się tego. Czy jest tak wielka różnica kto organizuję rozpoczęcie? Impreza jest otwarta, wszyscy motocykliści są zaproszeni więc po co robić konkurencję dla dobrej inicjatywy, która już się sprawdziła. Nie widzę powodu, dla którego nasza obecność mogłaby być organizatorom nie na rękę. Jeśli chcemy przejazd to zorganizujmy przejazd, przecież to też nikomu nie będzie wadzić a dodatkowo jak wjedziemy na imprezę zwartą grupą to będzie całkiem fajny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja Luki !

Rozpoczęcie zorganizowane przez FŁM nie jest nikomu do szczęścia potrzebne.

Wystarczy żeby w Łodzi było jedno porządne rozpoczęcie.

Aczkolwiek na tym forum jest już bardzo dużo użytkowników, wiele osób ma kontakty i znajomości z różnymi ludźmi oraz firmami, które mogą pomóc w rozpoczęciu.

Dlatego warto by było wesprzeć chłopaków czymś konkretnym... 

Przykładem jest niewypalona organizacja  urodzin FŁM, było wielu chętnych sponsorów, możliwość darmowej! organizacji imprezy na terenie manufaktury itp - fakt że nie miał kto tego dopilnować i się tym zająć, ale możliwości załatwienia były.

Także kto ma jakieś dobre znajomości, może się przyczynić do uatrakcyjnienia Łódzkiego Rozpoczęcia i tak jak Suchy napisał,  dzięki temu FŁM mogłoby być patronem imprezy.

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam wszystkie wypowiedzi, trochę za dużo tu napięcia ale z drugiej strony nie dziwię się. Koper ma tutaj racje, jeśli forum na służyć jako komunikacja użytkownikow to może warto to oficjalnie ogłosić? Czemu użytkownicy tak reaguja ponieważ oczekują jakiejś inicjatywy od np Administratora myślę, ze to od niego powinna wychodzić inicjatywa oraz sam plan rozpoczecia jeśli wgl ma zamiar coś takiego robić. Może poprostu nie ma. Choć tym sposobem jest kilka nie zrozumiałych dla mnie sytuacji. Jeśli forum nie będzie się promowac i robić akacji nie będzie sponsorow i wyjdzie na to ze za rok znowu będzie zbiórka na serwer bo nawet na to nie stać forum. Zapytam też po co jest stowazyszenie? Daje jakieś przywileje oprócz zamkniętego tematu który pewnie jest pusty? Po co to robić? By napchac sobie kieszenie? Jeśli tyle użytkownikow o co na forum nie łatwo to czemu inne rzeczy są na bakier? Nie chce złe wróżyć, bo dobrze ze jest forum, można poznać ludzi dzielić wspólna pasje ale jeśli ktoś się tutaj nie ogarnie spadnie ilość aktywnych użytkownikow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się z wami zgadzam ale i trochę nie :P jeśli chodzi o oczekiwanie na inicjatywę ze strony Suchego to nie powinniśmy oczekiwać że wyłoży temat, bo od tego są też użytkownicy żeby każdy powiedział co o tym myśli, jaką ma propozycję na ten dzień itd. Jak Lans napisał, każdy ma jakieś dojścia do różnych ludzi którzy mogliby pomóc zrobić coś na większą skalę więc gdybyśmy chcieli to rozpoczęcie jedno konkretne Łódzkie nie byłoby problemu zrobić. Suchy według mnie jest natomiast od tego żeby np. nie było sytuacji jak teraz, że parę osób na raz kontaktuje się z KTS i każdy gada coś innego i proponuje różne warianty współpracy w imieniu forum, takie rzeczy powinien tylko i wyłącznie właściciel ów "organizacji" załatwiać. Według mnie ponieważ jest to forum przede wszystkim dla wszystkich motocyklistów a nie tylko dla administratorów, moderatorów, członków zarządu i przyjaciół forum to ludzie czyli my wszyscy powinniśmy zdecydować co jak i kiedy zrobić. Zróbmy wiec ankietę z kilkoma opcjami żeby każdy mógł wybrać jedną z opcji, wybierze się najwyższą ilość głosów i po krzyku. Tak czy siak i tak się nie wszystkim dogodzi ale chociaż większość użytkowników będzie zadowolona. Dla mnie osobiście stać parę godzin na motodromie po czym każdy zawinie kiece w inna stronę i tyle po rozpoczęciu to nie ma to sensu. Ok można podjechać, na godzinkę możne dwie, wesprzeć duchowo chłopaków, popatrzeć, pobić brawa i tyle, No chyba że ktoś wachę oszczędza i może tylko na Drewnoską i do domu dojechać to ok. To tyle :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Suchy według mnie jest natomiast od tego żeby np. nie było sytuacji jak teraz, że parę osób na raz kontaktuje się z KTS i każdy gada coś innego i proponuje różne warianty współpracy w imieniu forum, takie rzeczy powinien tylko i wyłącznie właściciel ów "organizacji" załatwiać.

Jedyną osobą, która kontaktowała się z chłopakami z KTS był Suchy. Ja nawet nie posłałem maila więc nie wiem na prawdę o co wam chodzi w tym temacie. Tak robili w zeszłym sezonie Suchy i Scoti, prześcigając się na wzajem i śląc info do tych samych ludzi, którzy nie wiedzieli później co myśleć. Wyciągnęliśmy z tego wnioski i teraz jest pełna komunikacja.

 

 

Według mnie ponieważ jest to forum przede wszystkim dla wszystkich motocyklistów a nie tylko dla administratorów, moderatorów, członków zarządu i przyjaciół forum to ludzie czyli my wszyscy powinniśmy zdecydować co jak i kiedy zrobić.

Z poprzednich imprez powszechnie wiadomo, że im więcej du*okracji tym więcej problemów. Temat trzeba ogarnąć w małej grupie wyłożyć jasno na forum. Kto chce to jedzie a kto chce nie jedzie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk a czemu uważasz ze Scoti i Suchy przescigali się ze sobą? Ja mam trochę inne zdanie na ten temat. Piszesz też w osobie trzeciej, "wyciągnęliśmy z tego wnioski i teraz jest pełna komunikacja" pełnisz tutaj rolę czyjeś prawej ręki? Rzecznika? A jeśli chodzi o komunikację to nie wygląda ona najlepiej. Osobiście odpuszam sobie ten temat poniewaz, ogólnie robi się nie smaczny. Jak mam spotykać się w jakieś krzywiej atmosferze to wolę sobie odpuscic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aidekk a czemu uważasz ze Scoti i Suchy przescigali się ze sobą? Ja mam trochę inne zdanie na ten temat.

Piszę że nie było komunikacji bo nie było. Była sytuacja, o której i Scoti i Suchy mogą Ci powiedzieć. Panowie słali równocześnie dwie różne propozycje do tej samej firmy i nie jest to tajemnicą.

 

 

pełnisz tutaj rolę czyjeś prawej ręki?

Piszę to jako obecny sekretarz Stowarzyszenia.

 

I kłócić się też nie zamierzam. Julka była wyjątkiem ale wszystko wyjaśnione prywatnie i też wolałem odpuścić, a jakie zdanie o mnie macie to mnie mało interesuje. W przeciwieństwie do wielu próbuję pomóc Suchemu w organizacji czegokolwiek a nie czekam na gotowe.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie czekam na gotowe jedynie chce aby wszyscy dali opinie jak widzą rozpoczęcie sezonu a nie żeby garstka ludzi decydowała za 1500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę że nie było komunikacji bo nie było. Była sytuacja, o której i Scoti i Suchy mogą Ci powiedzieć. Panowie słali równocześnie dwie różne propozycje do tej samej firmy i nie jest to tajemnicą.

 

 

przepraszam, a ja mogę się dowiedzieć o co chodzi?

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może podsunę pomysł organizatorom, a dalej dokleicie swoje propozycje

http://www.mosirsieradz.pl/cms/php/strona.php3?cms=cms_mosis&id_dzi=13&id_men=27

ogólnie większość info jest na stronie, z swojej strony nie wiele mogę dorzucić bo byłem tam dość dawno i w stanie wskazującym, ale pamiętam, że okolica fajna, cicha i spokojna, blisko trasy, więc same plusy, żeby miło spędzić czas.

Edytowane przez krawol (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przepraszam, a ja mogę się dowiedzieć o co chodzi?

hahaha

 

a jakie zdanie o mnie macie to mnie mało interesuje.

ogólnie wygląda to tak, że chcesz więcej niż możesz.

 

 

Można wcześniej się zebrać i zawitać zwartą grupą forumowiczów.

Jestem za :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje rozpoczęcie sezonu przywitać jakąś małą  trasą np. do miejscowości Sielpia pod Kielce  , jest tam  fajny dojazd ( dlugie proste, droga krajowa 74) ,duzy zakres domków , parę barów ,miejscówka w skali 7/10 byłem tam 3 lata temu i naprawdę miło wspominam, termin koniec kwietnia =] .

to jest link

 

http://www.google.pl/webhp?hl=pl&tab=iw#hl=pl&tbo=d&sclient=psy-ab&q=sielpia&oq=sielpia&gs_l=hp.3..0l4.558.2070.0.2166.9.8.1.0.0.0.210.956.1j5j1.7.0...0.0...1c.1.3.psy-ab.nE74rjXEyo8&pbx=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_qf.&bvm=bv.42553238,d.d2k&fp=24ef896d2e2e8026&biw=1920&bih=955

 

=]

Edytowane przez Suchy-wolk
link (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o rozpoczęcie poczekajmy co napisze Suchy ,  jak pisał wysłał już wiadomość do chłopaków z KTS więc może poczekajmy cierpliwe na odpowiedź. Co do wyjazdu integracyjnego na kilka dni to proponuje zaplanować go na weekend majowy wtedy każdy  będzie miał wolne  a i pogoda w maju  pozwala na jakieś ognisko wieczorkiem , dobrym miejscem było by np jezioro w Ślesinie  , byłem  tam w  zeszłe wakacje i naprawdę jest fajnie cisza , spokój i przyjemna okolica , Jeśli chodzi o kwestie finansową to zawsze można jechac pod namiot  i jadąc na 3 dni myśle że nocleg będzie kosztował z  max 50zł więc nikt nie powie że za drogo ;) A co do spotkania integracyjnego w Łodzi to jak się zrobi ciepło to znowu zacznie się spot pod centralem  i wtedy kto będzie chciał to przyjedzie i pozna forumowiczów i zintegruje się z nami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani bracia i siostry motocykliści, a może wynajeli byśmy coś w okolicy Spały ? Mielibyśmy długą paradę ,a potem całą noc przy ognisku na zapoznanie się i wysłuchanie opowieści na temat naszych przygód motocyklowych. Po odpoczynku rozjechali byśmy się w atmosferze miłości grzecznie do domu i znieciepliwieni kręcili na forum nowe spotkanie. Byłoby  niedaleko od Łodzi i w miarę tanio. Może więcej ludzi mogłoby sobie na taką integrację pozwolić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam, a ja mogę się dowiedzieć o co chodzi?

Sam mi mówiłeś, nie będę już pisał szczegółów, a teraz udajesz głupka. Trochę biedna próba skompromitowania mnie na forum.

 

 

ogólnie wygląda to tak, że chcesz więcej niż możesz.

Impreza jest w organizacji i pracują nad nią na chwilę obecną 4 osoby z naszego forum. Nie robię tego sam, także możesz być spokojny.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...