Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Fłm 2013


d1k3y

Rekomendowane odpowiedzi

Z uwagi na podzielone zdania - do rozważenia przekazuję taką myśl. Entuzjaści modlitw i święcenia moto jadą pod kościół reszta w tym czasie przejeżdża miasto (z ewentualnym krótkim postojem np. na rozdawanie informacyjnych ulotek). Po zakończeniu mszy "rozgrzeszeni" dołączają do wcześniej ustalonego miejsca zbiórki i wspólnie jedziemy do miejsca docelowego na grilla.

 

Z autopsji wiem, że trzy dniowy wyjazd integracyjny to za długo nawet dla osób bardzo dobrze się znających. Chyba, że byłby połączony z jazdą po torze, wówczas ma to szanse zaistnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z autopsji wiem, że trzy dniowy wyjazd integracyjny to za długo nawet dla osób bardzo dobrze się znających. Chyba, że byłby połączony z jazdą po torze, wówczas ma to szanse zaistnieć.

Rok temu zaistniało. Jak dla mnie temat do zamknięcia póki nie będzie oficjalnego stanowiska Suchego.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o msze, swiecenie motocykli itp to uwazam ze jak ktos ma taka potrzebe to czemu nie, ale w Czestochowie, bo po co powielac takie uroczystosci? Dla forum powinno byc spotkanie sb-nd gdzies nad woda, najlepiej w maju, bo bedzie cieplo. Rozpoczecie sezonu forum lodzkich motocyklistow nie musi odbyc sie pierwszego cieplego dnia zaraz jak snieg stopnieje z wiadomych przyczyn. Chodzi o to zeby w fajny sposob "rozpocząc" juz rozpoczety sezon, ale we wspolnym gronie. A co najwazniejsze, zebysmy mogli sie wszyscy spotkac na spokojnie, poznac, dobrze napic, najesc, zabalowac itp. To ma sluzyc nam Forumowiczom, a nie wszystkim z okolicznych wiosek, miast czy panstw.

Edytowane przez musi88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przychylam się w stronę Marcina co do daty na wyjazd weekendowy, ale z drugiej strony do tego maja już będziemy jeżdzić więc jak ktoś wcześniej pisał dobrze jest uświadomić puszkarzy, że motocykliści się obudzili ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często problemem jest zebrać kilku osobową grupe na jakąkolwiek trase, niektórzy nie mają paliwa na dojechanie do kruszowa, a co dopiero mowić o wyjazdach...

 
Racja. Dlatego
 

Jest też zawsze opcja zrobienia dwóch imprez, ale skupmy się na razie tylko na rozpoczęciu bo się burdel zrobi.

 
A co do
 

To po pierwsze, a po drugie zauważ, że, jak to nazwałeś, "wysługuję" się Suchym w kwestii zlotu integracyjnego, a nie rozpoczęcia. A robię to dlatego, że to zlot integracyjny forum, którego on jest właścicielem, więc nie zamierzam wchodzić mu w kompetencje.  

 
Właścicielem jesteśmy my wszyscy a temat dotyczy rozpoczęcia sezonu motocyklowego a nie zlotu integracyjnego, proszę o rozdzieleni tych dwóch kwestii.
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tylko, że w kwietniu będziemy jeździć w każdą niedzielę na msze rozpoczynające sezon. Po co to komu? Wystarczy chyba raz dla wierzących... Po co kolejne takie "święto" tym razem na własnym podwórku? Może trzeba zagadać z organizatorami zeszłorocznego otwarcia na Motodromie? Wg mnie to lepsza opcja niż przejazdy i stanie pod wszystkimi kościołami w okolicy.

 

To taka propozycja, gdyż większość takich imprez rozpoczyna się w ten sposób.

Ja też jestem ateistą, wiec jedynie mogę pojechać pogadać pod kościół.

 

Rok temu zaistniało. Jak dla mnie temat do zamknięcia póki nie będzie oficjalnego stanowiska Suchego.

 

Pisać sobie możemy, a Suchy to przeczyta i będzie miał rozeznanie co nas interesuje...

 

 

Dobrym pomysłem jest przyłączenie się do Motodromu, dodatkowo można zorganizować jakąś fajną dużą parade, a nie tak jak w tamtym roku, każdy się rozjechał w swoim kierunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosmaty juz przegral (na klaty, z oczywistego powodu :biggrin:)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roland nie wiesz że to taka gra ;) jest :smile:

Gra wstepna  :disgusted:  :decayed: 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 
a temat dotyczy rozpoczęcia sezonu motocyklowego a nie zlotu integracyjnego, proszę o rozdzieleni tych dwóch kwestii.
 

a co ma piernik do wiatraka? Niby czemu nie mozna zrobic rozpoczecia lub zakonczenia sezonu pod postacia wyjazdu integracyjnego? Wiele grup motocyklowych tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe to nie walka tylko wymiana zdań, każdy ma jakiś pomysł teraz trzeba zmieszać to wszystko,wyciągnąć średnią i coś z tego wyjdzie, może :P  :P

ale jak znam życie to i tak się to skończy o północy w Kruszowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?wid=15266936&

 

A tu ciekawostka, z taką prognozą frustracja gwarantowana :smile:

Proponuje napisać petycje do ruskich co by atmosferę podgrzali. Oni swojego czasu prowadzili badania z ingerencją w pogodę więc może pomogą. A może trzeba by kupić jakieś pole pod Łodzią i zrobić tam kryte tory motocyklowe, trzeba dryndnąć do Kulczyka.

Edytowane przez Zyygy (wyświetl historię edycji)
:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiadomosci.wp.pl/martykul.html?wid=15266936&

 

A tu ciekawostka, z taką prognozą frustracja gwarantowana :smile:

Proponuje napisać petycje do ruskich co by atmosferę podgrzali.

 

o ile z ruskimi problemu nie bedzie..

 

Oni swojego czasu prowadzili badania z ingerencją w pogodę więc może pomogą. A może trzeba by kupić jakieś pole pod Łodzią i zrobić tam kryte tory motocyklowe, trzeba dryndnąć do Kulczyka.

 

.. to na Kulczyka może nas nie być stać :P

"Motocykl to znak, że jego posiadacz nie utonął w szarości życia" Newsweek Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 kwietnia 2013  Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Killing The Streets :

Łódź  ul. Drewnowska 147  godz. 14

Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję imprezy "Killing The Streets" w Łodzi. Jeżeli jesteś fanem motoryzacji - nie może Cię tutaj zabraknąć ! Solidna dawka adrenaliny dla każdego - bez wyjątku !DO ZOBACZENIA !

 

Może by tak porozmawiać z organizatorami tej imprezy i przyłączyć nasze forum do tego rozpoczęcia ???

Poszukać sponsorów, zrobić dużą porządną impreze z moto atrakcjami. np mobilna hamownia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans tu dobrze prawi było by coś z rozmachem i połoczyc to przykladowo z tym kursem pierwszej pomocy moze jeszcze kto chce moze oddac krew itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

oo albo laweta do symulacji (nauki) stawiania na gume :decayed:

Jak na Moto Bazarze była ;p ale kasy za 2 minuty panowie sobie brali ;p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

20 kwietnia 2013  Rozpoczęcie sezonu motocyklowego Killing The Streets : Łódź  ul. Drewnowska 147  godz. 14 Zapraszamy wszystkich na kolejną edycję imprezy "Killing The Streets" w Łodzi. Jeżeli jesteś fanem motoryzacji - nie może Cię tutaj zabraknąć ! Solidna dawka adrenaliny dla każdego - bez wyjątku ! DO ZOBACZENIA !   Może by tak porozmawiać z organizatorami tej imprezy i przyłączyć nasze forum do tego rozpoczęcia ??? Poszukać sponsorów, zrobić dużą porządną impreze z moto atrakcjami. np mobilna hamownia

Lans jak zwykle spóźniony - przenieśmy może dyskusję do wątku o KTS, tam ta informacja wisi od kilku dni :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dobrym pomysłem jest przyłączenie się do Motodromu, dodatkowo można zorganizować jakąś fajną dużą parade, a nie tak jak w tamtym roku, każdy się rozjechał w swoim kierunku...

Bardzo dobry pomysł. Zagadam o tym z Suchym i spróbuję pocisnąć temat do przodu.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lans jak zwykle spóźniony - przenieśmy może dyskusję do wątku o KTS, tam ta informacja wisi od kilku dni :smile:

Nie spozniony tylko nie zrozumialas o co chodzi w moim poscie...A tak na marginesie, moglabys udzielic nieco bardziej wyczerpujacych informacji w odpowiednim do tego temacie, gdyz nie kazdy ma konto na FB :)Aiddek pogadaj pogadaj, bo cos cicho z jego strony ... Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Aiddek pogadaj pogadaj, bo cos cicho z jego strony ...

Wszystko obgadane. Nie będę nić pisał póki nie jest pewne ale będziemy walczyć by coś zrobić. Mamy już też parę usprawnień dla forum i jego działania. Będę informował!

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawialem z organizatorami KTS i niestety nie sa zainteresowani wspolpraca z kimkolwiek :smile:

Jedynie szukaja sponsorow :smile: Takze nie ma co rozmyslac nad taka opcja...

 

Aikekk czekamy z niecierpliwoscia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...