Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Fłm 2013


d1k3y

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczęcie sezonu to nie panowie maj ani kwiecień tylko myślę marzec. W zeszłym roku jeździłem jak tylko zrobiło się ciepło a było to jakoś 7 marca takie ładne słoneczko. Zawsze można zrobić dwa rozpoczęcia albo akcję a'la masa krytyczna i robić ją co miesiąc.

 

Aidekk tu jest mowa o oficjalnym otwarciu sezonu :smile: ja też planowałem rozpocząć swój sezon na przełomie lutego i marca ale czas pokaże co to będzie :smile:

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oficjalne rozpoczęcie sezonu powinno być 1 dniowe i najlepiej w Łodzi ...

Wiadomo jaka zawsze jest frekwencja na kilku dniowych wyjazdach...

Często problemem jest zebrać kilku osobową grupe na jakąkolwiek trase, niektórzy nie mają paliwa na dojechanie do kruszowa, a co dopiero mowić o wyjazdach...

Rozpoczęcie sezonu powinno być dogodne dla wszystkich !!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze oficjalne rozpoczęcie sezonu powinno być 1 dniowe i najlepiej w Łodzi ...

Wiadomo jaka zawsze jest frekwencja na kilku dniowych wyjazdach...

Często problemem jest zebrać kilku osobową grupe na jakąkolwiek trase, niektórzy nie mają paliwa na dojechanie do kruszowa, a co dopiero mowić o wyjazdach...

Rozpoczęcie sezonu powinno być dogodne dla wszystkich !

dobrze gada !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie nie zgadzam. Nie oszukujmy sie wyjazd na 2 dni nie kosztuje nie wiadomo ile kasy. Zgodze sie ze odleglosc nie powinna by za duza zeby kosztow nie robic duzych. Najlepiej do 100 km max.  Jeziorsko, czy Sulejow pasuja tu idealnie. Ale tak naprawde moga byc nawet domki w Białej :smile:  Przy jednym dniu nie da sie nawet z ludzmi zintegrowac.

Edytowane przez musi88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suchy, rozgranicz wyjazd kilkudniowy od przejazdów i rozpoczęć, bo to chyba jednak nie to samo...

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nieoszukujmy sie wyjazd na 2 dni nie kosztuje nie wiadomo ile kasy.

Tak? To czemu w Wieleuniu, ledwo się uzbierało 20 osób? To nie jest takie proste...Potem się jednak okazuje, że jednakdrogo i nie każdy ma wolne...

 

Nie czytajac wątku od razu zapytam jakie plany na Wigilię 2013 bo już pora coś działać

.

 

mądrze prawisz...

Tak dla przykładu tylko powiem..na innym forum na wyjazd w majówkę mamy już ankietę zrobioną i wpłacone zaliczki, w sumie to już przyklepane...także jak chcecie gdzies jechać, to oszczędźcie śmiesznych komentarzy tylko zacznijcie coś robić...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wyjazdów zawsze i wszędzie było tak samo, wszyscy są chętni, ale jak co do czego... nikt nie jedzie...

Sam też nie mogłem z braku czasu a pieniądze nie stanowią dla mnie problemu, dlatego wyjazd można zaplanować jako 2 rozpoczęcie- a bardziej wyjazd integracyjny.

 

Rozpoczęcie sezonu powinno być w  Łodzi, skoro ma to być Rozpoczęcie sezonu ŁÓDZKICH Motocyklistów. 

 

Nawet w Zgierzu potrafią zrobić rozpoczęcie jak należy...  A w Łodzi...

 

Mamy jeszcze dużo czasu dlatego, trzeba myśleć i wspólnie dzielić się pomysłami i propozycjami.

 

Może by zrobić tak jak wszędzie, zaczynając od mszy z poświęceniem motocykli (np w łagiewnikach), dużą paradą.

 

Jeszcze możnaby pomyśleć nad wjazdem na teren Manufaktury, na moto sercu można było wjechać to może i by nam pozwolili???

Edytowane przez Lans (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram przedmowczynie. jakos tak dziwnie wychodzi, ze ciezko tu z organizacja (co poniekad wyjasnia te 20 os. w Wieluniu zapewne). Podobnie jak Marti, na kolezenskim forum leci juz ankieta, w jakie miejsce udac sie na zlot..3 dniowy, na ktorym od paru lat kojarze conajmniej 50 osob, a jest to forum markowe (glownie konkretna marka motocykla), a tutaj mamy everything, do tego forum obecnie jest dosc liczne. moze to wlasnie kwestia tego, iz tak naprawde nie bylo konkretnej integracji-w sensie zlotowej,na ktorej byloby wiecej niz wspomniane 20osob? moze czas najwyzszy? bo ile mozna stac pod centralem, czy ogladac zloty mlyn w kruszowie? mamy motocykle czy hulajnogi,ze ograniczamy sie do minimalnej odleglosci?

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozpoczęcie sezonu powinno być w  Łodzi, skoro ma to być Rozpoczęcie sezonu ŁÓDZKICH Motocyklistów.    Nawet w Zgierzu potrafią zrobić rozpoczęcie jak należy...  A w Łodzi...   Mamy jeszcze dużo czasu dlatego, trzeba myśleć i wspólnie dzielić się pomysłami i propozycjami.   Może by zrobić tak jak wszędzie, zaczynając od mszy z poświęceniem motocykli (np w łagiewnikach), dużą paradą.   Jeszcze możnaby pomyśleć nad wjazdem na teren Manufaktury, na moto sercu można było wjechać to może i by nam pozwolili???

Wszystko fajnie, tylko, że w kwietniu będziemy jeździć w każdą niedzielę na msze rozpoczynające sezon. Po co to komu? Wystarczy chyba raz dla wierzących... Po co kolejne takie "święto" tym razem na własnym podwórku? Może trzeba zagadać z organizatorami zeszłorocznego otwarcia na Motodromie? Wg mnie to lepsza opcja niż przejazdy i stanie pod wszystkimi kościołami w okolicy.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rozpoczęcie sezonu powinno być w Łodzi, skoro ma to być Rozpoczęcie sezonu ŁÓDZKICH Motocyklistów. Nawet w Zgierzu potrafią zrobić rozpoczęcie jak należy... A w Łodzi...

fakt jest taki że w łodzi jest zagłębie jakieś, nic sie nie dzieje, nic nikt nie organizuje nosz qrwasz mać. Myślę że jak by poszła fama że Łódź w końcu organizuje rozpoczęcie z prawdziwego zdarzenia to wszyscy by sie zdjechali w promieniu 50 km. Julka a nikt nikomu nie karze jeździć na wszystkie msze, na zakończeniu w bełchatowie podjechaliśmy tylko na 10 min pod kościół a potem wszyscy pojechaliśmy na winkle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

fakt jest taki że w łodzi jest zagłębie jakieś, nic sie nie dzieje, nic nikt nie organizuje nosz qrwasz mać. Myślę że jak by poszła fama że Łódź w końcu organizuje rozpoczęcie z prawdziwego zdarzenia to wszyscy by sie zdjechali w promieniu 50 km. Julka a nikt nikomu nie karze jeździć na wszystkie msze, na zakończeniu w bełchatowie podjechaliśmy tylko na 10 min pod kościół a potem wszyscy pojechaliśmy na winkle.

Ok, ale po jaką cholerę dublować kolejną mszę skoro można zrobić coś innego? Uważasz, że skoro w każdym mniejszym i większym zadupiu wokół są msze rozpoczynające sezon to nagle wszyscy radośnie przybędą na rozpoczęcie właśnie do nas? Nie sądzę. Dlaczego? To proste - w rozpoczęciach w Częstochowie czy w Bełchatowie liczy się jeszcze trasa, którą trzeba pokonać, żeby tam dojechać + atrakcje towarzyszące np. winkle. Sam zresztą napisałeś, że po 10min stania w Bełchatowie pojechaliście do Kleszczowa, więc po co Ci była do tego msza? :smile: Trzeba było jechać od razu poszaleć na zakrętach. Jak zrobisz mszę w Łodzi to zapewniam, że większość mając do wyboru stanie pod kościołem wybierze wycieczkę gdzieś za miasto. Wiem, że nikt nikomu nie każe jechać pod kolejny kościół, ale to nie o to chodzi. Wolałabym mieć inną alternatywę niż tylko poświęcenie motocykla dziesiąty raz. Impreza na Motodromie, która odbyła się w zeszłym roku i była łódzkim rozpoczęciem została zorganizowana po raz pierwszy, więc może warto dać jej szansę. To, że piszesz, że w Łodzi nic się nie dzieje, świadczy tylko o tym, że jesteś niedoinformowany. Chociaż część pewnie nie będzie zadowolona z rozpoczęcia tego typu - w końcu zabunkrowanie się gdzieś na placu to co innego niż lansik paradą przez wiochę :smile:  

Co do masy krytycznej - zastanówcie się, czy zrobiła rowerzystom więcej szkody czy pożytku.

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeeeee ateiści górą! :biggrin:

osobiście jakby to powiedzieć, wszelkie kościoły mam głęboko gdzieś i wszystko co związane jest z tą mafią czarnych magów :biggrin:

 

Do Częstochowy to tak jak Julka powiedziala, większość jedzie tylko dlatego że jest wycieczka i będzie fajnie, oczywiście jest pewnie też grono motocyklistów którzy wierzą i moją duchową potrzebę.

Ja jestem za grupowym grillem gdzies na parkingu. Gdzie wszyscy sobie przypomnimy nasze zapyziałe buźki oraz poznamy nowych "członków" i "członkinie" naszej społeczności :smile:

 

Na przejazdy można się umówić kiedy indziej... np tydzień po grilu, a jeszcze tydzień później skoczymy na weekend gdzieś na domki :biggrin: i każdy będzie mógł wybrać w jakich imprezach chce uczestniczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie grill na parapecie. tam moge autobusem jechac :/ jak juz grill, to gdzies za miastem, czyli.. wycieczka i grill (i nadal jestem za 3dniowym zlotem co by fajnie sie pointegrowac na poczatku sezonu).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest taki że w łodzi jest zagłębie jakieś, nic sie nie dzieje, nic nikt nie organizuje nosz qrwasz mać

jedyna nadzieja w Stowarzyszeniu FŁM, proponuję zebrać propozycje, zrobić ankietę i działać w kierunku wybranego celu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Uważasz, że skoro w każdym mniejszym i większym zadupiu wokół są msze rozpoczynające sezon to nagle wszyscy radośnie przybędą na rozpoczęcie właśnie do nas? Nie sądzę.

co ty sie tak uparłaś na te msze, nie napisałem żeby zorganizować KOLEJNĄ mszę tylko rozpoczęcie sezonu, a to czy ktoś ze wsi bedzie chciał przyjechać i przejechać się po mieście czy iść pod kościół to sram na to. Ja na pewno nie bede stał pod kościołem więc skończmy już gadke o tym bo to nie forum trwam. A co do tego jakie łódź zapewnia atrakcje to jeśli mam się cieszyć ze na motodromie skuterarze zrobili sobie mini rozpoczęcie to sorry gregory ale mamy różne pojęcia ORGANIZACJI ROZPOCZĘCIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co ty sie tak uparłaś na te msze, nie napisałem żeby zorganizować KOLEJNĄ mszę tylko rozpoczęcie sezonu, a to czy ktoś ze wsi bedzie chciał przyjechać i przejechać się po mieście czy iść pod kościół to sram na to. Ja na pewno nie bede stał pod kościołem więc skończmy już gadke o tym bo to nie forum trwam. A co do tego jakie łódź zapewnia atrakcje to jeśli mam się cieszyć ze na motodromie skuterarze zrobili sobie mini rozpoczęcie to sorry gregory ale mamy różne pojęcia ORGANIZACJI ROZPOCZĘCIA

ok, dobra, nie pisałeś o mszy - ale biorąc pod uwagę poprzednie posty można było wywnioskować, że właśnie o takie rozpoczęcie Ci chodzi. Co do forum trwam - chyba nie zrozumiałeś przesłania, właściwie nie... z Twojej odpowiedzi wynika, że W OGÓLE nie zrozumiałeś przesłania :)Przepraszam, kto to są "skuterarze"? Bo ja na przykład widziałam tam stunterów - w dodatku najlepszych w Polsce. Impreza była organizowana po raz pierwszy, a i tak uważam, że było to zrobione profesjonalnie jak na warunki. Dlatego uważam, że pokazy tego typu połączone z grillem, który też był na miejscu i konkursami to bardzo dobra opcja. No chyba, że masz inny świetny pomysł to zapraszamy do podzielenia się, bo marudzić, wybrzydzać i negować wszystko co ktoś ciężką pracą zorganizował to każdy potrafi :smile: 

Edytowane przez Julka (wyświetl historię edycji)

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na razie to widzę że ty negujesz pomysły wszystkich więc może ty zorganizujesz coś dla wszystkich od początku do końca nie wysługując się Suchym.

 

ok, dobra, nie pisałeś o mszy

i kto tu nie rozumie tekstu, dobra szkoda gadać,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

jak na razie to widzę że ty negujesz pomysły wszystkich więc może ty zorganizujesz coś dla wszystkich od początku do końca nie wysługując się Suchym

Powiedz mi, gdzie logika? Po co mam organizować coś od początku do końca, skoro podoba mi się coś co już istnieje? A skoro coś mi się podoba to może jednak nie neguję wszystkiego :smile: Mówię oczywiście o imprezie na Motodromie. To po pierwsze, a po drugie zauważ, że, jak to nazwałeś, "wysługuję" się Suchym w kwestii zlotu integracyjnego, a nie rozpoczęcia. A robię to dlatego, że to zlot integracyjny forum, którego on jest właścicielem, więc nie zamierzam wchodzić mu w kompetencje.  Po trzecie nie zrozumiałam Cię, ale potrafiłam się do tego przyznać, więc nie sądzę, by był to powód do "szkoda gadać" :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem przejazd ulicami był dobrym pomysłem, a później jakiś integracyjny grill. To chyba ma być rozpoczęcie sezonu, a nie biwak, ale ja się jeszcze nie znam :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

zarąbisty filmik i imprezka, ja się piszę napewno na coś takiego, ma ktoś namiary na organizatorów tej imprezy?

 Mamy :smile:

Nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza na Motodromie była świetna, poziom jazdy zawodników najwyższy.

I właśnie może to jest bardzo dobry pomysł na to aby Łódź miała rozpoczęcie sezonu odmienne niż wszystkie inne polegające na mszy, paradzie przez miasto do jakiegoś miejsca docelowego i grill, koncerty itp.

 

nawet mój sprzęt się załapał na kadr w filmie  :woot:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
  • Dodaj nową pozycję...