Skocz do zawartości

kaTTi


kaTTi

Rekomendowane odpowiedzi

nie dość, że ładna, znaczy.. ładny motocykl, to jeszcze kulturalna kierowniczka - ze wszystkimi się przywita ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dość, że ładna, znaczy.. ładny motocykl, to jeszcze kulturalna kierowniczka - ze wszystkimi się przywita ;)

oj Jack ;) TT nie jest ładny,on jest niesamowicie piekny :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaquzie - nie tylko Kasia się tak wita z każdymi :biggrin:  :biggrin:

Po prostu..coś tu jest na rzeczy   :giggle:  :giggle:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel się ostatnio romansideł naczytał i teraż się doszukuje wątków  :riding:  :whistling:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:  :biggrin: Uderz w stół , a nożyce się odezwią  :angelnot:  :angelnot:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel się ostatnio romansideł naczytał i teraż się doszukuje wątków  :riding:  :whistling:

ja myśle,ze nam wszystkim uderza do głowy nadchodzacy wkrótce sezon xd

:biggrin:  :biggrin: Uderz w stół , a nożyce się odezwią  :angelnot:  :angelnot:

i jak zwykle pozornie wybrnał :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co odpisałem, Cwaniak jeden :woot:  teraz wyszło, że... :angelnot:

 

Kacha, co racja to racja ;) tylko... gdzie ten sezon (patrząc przez okno poczekamy jeszcze trochę).

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i po co odpisałem, Cwaniak jeden :woot:  teraz wyszło, że... :angelnot:

 

Kacha, co racja to racja ;) tylko... gdzie ten sezon (patrząc przez okno poczekamy jeszcze trochę).

ja z niecierpliwości zaczełam juz odliczac dni :smile: hmmm ide roztopić ten śnieg :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając Daniela (znów się wywinę, a co :riding: ), pewnie by napisał, że do roztapiania śniegu wystarczy, że... wyjdziesz na dwór :angelnot:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znając Daniela (znów się wywinę, a co :riding: ), pewnie by napisał, że do roztapiania śniegu wystarczy, że... wyjdziesz na dwór :angelnot:

teraz to chyba ktoś inny sie tu wywinął :P :angelnot: :angelnot: :angelnot: :angelnot: :angelnot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAck , nie ładnie  :whistling:  tak się odzywac do kolegi w moim wieku  :decayed:

Po druga do roztapiania wystarczy sól drogowa  :decayed:

Po trzecia nie lubię się wywijać  :biggrin:  :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z niecierpliwości zaczełam juz odliczac dni :smile: hmmm ide roztopić ten śnieg :biggrin:

no  i to jest w koncu ta dobra mysl kasiu tyle was jest juz na forum me drogie  sliczne i przecudowne panie  :biggrin: ze jak by kazda z was zlapala za suszareczke od wlosow to mysle ze pierwsze loty by juz jutro sie odbyly :P  A i oczywiscie witam cie serdecznie bo chyba cie wczesniej nie witalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lajcik,pisząc "do roztapiania śniegu wystarczy, że... wyjdziesz na dwór" miałem na myśli, że wystarczy, że nasze panie wyjdą na zewnątrz (bez żadnych suszarek, bo po co - mamy "gorące" panie :biggrin:), a śnieg się roztopi ;)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no  i to jest w koncu ta dobra mysl kasiu tyle was jest juz na forum me drogie  sliczne i przecudowne panie  :biggrin: ze jak by kazda z was zlapala za suszareczke od wlosow to mysle ze pierwsze loty by juz jutro sie odbyly :P  A i oczywiscie witam cie serdecznie bo chyba cie wczesniej nie witalem

hej Marcin :bye:  no i zadziałało-ŚNIEG TOPNIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woot:  :smile: :) :smile:

lajcik, pisząc "do roztapiania śniegu wystarczy, że... wyjdziesz na dwór" miałem na myśli, że wystarczy, że nasze panie wyjdą na zewnątrz (bez żadnych suszarek, bo po co - mamy "gorące" panie :biggrin:), a śnieg się roztopi ;)

Działa :smile:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko kasia nawet niemysl coby do domciu wracac bo jeszcze troche sniegu lezy jak narazie to mozna plywac a nie jezdzic ale ty grzejesz ja tu w samych slipach przed kopem bo tak daje od samej twojej foty uff he :woot:  :woot:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no spoko kasia nawet niemysl coby do domciu wracac bo jeszcze troche sniegu lezy jak narazie to mozna plywac a nie jezdzic ale ty grzejesz ja tu w samych slipach przed kopem bo tak daje od samej twojej foty uff he :woot:  :woot:  :biggrin:  :biggrin:  :biggrin:  :P

no bez przesady,prosze :angelnot: :angelnot: :angelnot:  :P miał stopnieć i topnieje :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki ładny offtop. W sumie to fajnie że odwilż i nie trzeba auta odśnieżać, ale jak znów przymrozi to Kasia jesteś proszona by chociażby przednia szyba puściła od lodu :smile:

Też już czekam na sezon...

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaki ładny offtop. W sumie to fajnie że odwilż i nie trzeba auta odśnieżać, ale jak znów przymrozi to Kasia jesteś proszona by chociażby przednia szyba puściła od lodu :smile:

Też już czekam na sezon...

Będę działać :P;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...