Skocz do zawartości

kaTTi


kaTTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :bye: Zainspirował mnie tata juz w dziecinstwie :smile: pozniej jezdziłam jako plecaczek i nareszcie latam na swoim bialym misiu TT :P

Przygód było już wiele,najbardziej niezapomniane wspomnienia przywiozlam z Bydgoszczy (Stunt  GP) i zlotu w Kaliszu :smile: Meeeggggaaa :biggrin:,

a to tylko namiastka wspaniałych wspomnień

No cześć! Jaka jest Twoja historia z moto? (jeśli mogę zapytać-to nic osobistego  :biggrin:)

Witaj :bye: Zainspirował mnie tata juz w dziecinstwie :smile: pozniej jezdziłam jako plecaczek i nareszcie latam na swoim bialym misiu TT :P

Przygód było już wiele,najbardziej niezapomniane wspomnienia przywiozlam z Bydgoszczy (Stunt  GP) i zlotu w Kaliszu :smile: Meeeggggaaa :biggrin:,

a to tylko namiastka wspanialych wspomnien

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka . :bye: To był pierwszy sezon rozkręcania manetki ? :riding:

Byle do ciepłej wiosny i do zobaczenia na drodze  :decayed:

 

A tak przy okazji to stwierdzenie do zobaczenia na trasie tak troszke dwuznacznie brzmi  :woot:  :P

 

 

"Napisano 21 styczeń 2013 - 16:35

HAPPY-GSM, on 21 Jan 2013 - 16:33, said:Dołączona grafika

Witam

Witam  :bye: do zobaczonka na trasie "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Siemka . :bye: To był pierwszy sezon rozkręcania manetki ? :riding:

Byle do ciepłej wiosny i do zobaczenia na drodze  :decayed:

 

A tak przy okazji to stwierdzenie do zobaczenia na trasie tak troszke dwuznacznie brzmi  :woot:  :P

 

 

"Napisano 21 styczeń 2013 - 16:35

HAPPY-GSM, on 21 Jan 2013 - 16:33, said:Dołączona grafika

Witam  :bye: do zobaczonka na trasie "

hej :bye: na TT pierwszy :smile: i to Wy doszukujecie sie owej dwuznacznosci :nono:  :P:decayed: :decayed: do zobaczonka

cześć Kasiu

Witaj :bye: i do zobaczenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko i witamy kolejną motodziewczynkę :smile:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne panowie (mówię do tych wolnych - w sensie kawalerów, a nie jeżdżących wolno ;)), że jeszcze nie padło z Waszych klawiszy pytanie w stylu, czy Kacha jeździ z  plecakiem  :angelnot:

możecie mi podziękować - wyręczyłem Was wstydziochy :whistling:

 

ps. Kasia, powiedz, że masz plecak, bo się nie odkleją :smile:

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne panowie (mówię do tych wolnych - w sensie kawalerów, a nie jeżdżących wolno ), że jeszcze nie padło z Waszych klawiszy pytanie w stylu, czy Kacha ma swojego "Gacha" (i nie mówię o 2 kółkach - a o "plecaku")     i tak, możecie mi podziękować - wyręczyłem Was wstydziochy

dobrze to rozegrałeś ;) teraz niby nie jesteś ten ciekawski :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniłem nawet trochę wpis, by wyglądał ładniej :angelnot:

ja ciekawski? nigdy :whistling::P

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaq nie mów że Cię nie interesują te ładne.... klapeczki, na których Kacha jeździ w upalne dni na moto? :riding:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne panowie (mówię do tych wolnych - w sensie kawalerów, a nie jeżdżących wolno ;)), że jeszcze nie padło z Waszych klawiszy pytanie w stylu, czy Kacha jeździ z  plecakiem  :angelnot:

możecie mi podziękować - wyręczyłem Was wstydziochy :whistling:

 

ps. Kasia, powiedz, że masz plecak, bo się nie odkleją :smile:

hihi :biggrin: moim plecaczkiem jest Gleba :smile::biggrin:

dobrze to rozegrałeś ;) teraz niby nie jesteś ten ciekawski :P

fakt :P rozegranie zaskakujaco sprytne :biggrin: ale odpowiedz juz jest :smile:

Jaq nie mów że Cię nie interesują te ładne.... klapeczki, na których Kacha jeździ w upalne dni na moto? :riding:

klapeczki hahaha :decayed: bardzo wygodne i mocno motocyklowe :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, i to jest najbardziej dyplomatyczna i prawidłowa odpowiedź ;)

 

Przemek, jakie klapki? Ja nawet nie zwróciłem uwagi na klapki B)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak wygląda wersja dla mężczyzn tych Twoich sportowych.. może tak? :riding:

Dołączona grafika

ew. druga wersja:

Dołączona grafika

hłe hłe..

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jak wygląda wersja dla mężczyzn tych Twoich sportowych.. może tak? :riding:

Dołączona grafika

ew. druga wersja:

Dołączona grafika

hłe hłe..

Jag...wersja 1,ze wzgledu na latwosc zmiany biegow :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie uwierzę, że w wersji pierwszej łatwiej zmieniałabyś biegi :angelnot:  nie ma szans. Przecież te pokrętełka służą do ustawiania radia :yeah:

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha nie uwierzę, że w wersji pierwszej łatwiej zmieniałabyś biegi :angelnot:  nie ma szans. Przecież te pokrętełka służą do ustawiania radia :yeah:

bo to wersja dla zaawansowanych z dodatkowymi funkcjami i ochrona palcow :biggrin: haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...