Skocz do zawartości

Beny


Beny

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, jestem Arek, choć dla wielu znajomych poprostu Beny (długa historia... ). To pojadę wg regulaminu :smile: Lokalizacja: Pabianice, Dziadek miał SHL, którą ja zdąrzyłem się przejechać po wsi robiąc sporo hałasu, Ojciec miał WSK-125 (klasyka z porańczowym bakiem hehe), więc można powiedzieć, że od pokoleń się to u nas uprawia. Stąd i ja mam zamiłowanie do motocykli :smile: Wasze forum znalazłem dzięki jego ładniejszej części, przyjaciółce thebestof1978, która nijako zaprosiła mnie do tego zacnego grona.

 

Na ten moment: nie mam motocykla, nigdy nie miałem na dłużej więc jestem zupełnie zielony :smile: choć prawko robiłem u Darka z DELTy (szacun). Chciałbym kupić na ten sezon. Mam 190cm, więc drobna maszyna z małym silnikiem to jak na motorynce, a z dużym... sami wiecie. Stąd liczę na porady, sugestie, miłe towarzycho... i co tam tylko wiatr przyniesie :smile:

 

Witam jeszcze raz i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

część oficjalna za Tobą :smile:

 

powodzenia w szukaniu informacji i kupowaniu moto

 

a wiosną śmigamy do Sielpi :riding:

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :smile: a co do ładniejszej części to nie widziałeś jeszcze mnie :biggrin:

a tak na poważnie to powodzenia w kupowaniu moto.

 

zdecydowanie przesadziłem dzisiaj z alkoholem :smile:

wolę dwieście po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano :riding: udanego żakupu i trafnego wyboru zycze :whistling: :whistling:

P>S na początku twego powitania myslałem że jesteś moim kumplem z Koluszek :decayed: :decayed: Arek i tez ksywa Beny :biggrin: :D

Ale miejscowośc wszystko zepsuła http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

A więc jeszcze raz witaj !!1

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja też aktualnie szukam dla siebie motoru i jestem podobnego wzrostu, dzisiaj jadę przymierzyć się do kawasaki er-5, próbowałeś tego? dam znać jak wrażenia:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj :smile: powodzenia i szerokości na nowym moto ;)

LwG :riding:

Żyj tak jakbyś miał umrzeć jutro, marz tak jakbyś miał żyć wiecznie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andree-stary wyga

Powitać, powodzenia w dobieraniu sprzęta :riding:

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

ja też aktualnie szukam dla siebie motoru i jestem podobnego wzrostu, dzisiaj jadę przymierzyć się do kawasaki er-5, próbowałeś tego? dam znać jak wrażenia:)

pozdro

 

Hej, powiedzmy że ER-5 jest w kręgu moich zaintersowań. Choć jedyne wyższe motocykle to wg mojej wiedzy albo szosowo-surystyczne albo "terenowe" tj. Africa Twin itp. Daj znać jak poszło :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, weekend wolałem w całości poświęcić dla rodziny niz na komputer, wieć odpisuję dopiero dzisiaj http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/bye.gif. Przymierzałem się do gs`a oraz do eerki i moje wnioski są nazwałbym, obiecujące. Na pewno nie będzie to odkrywcze jeśli powiem, że gs jest zdecydowanie za mały dla ludzi naszego wzrostu i to widać na pierwszy rzut oka, jednak kawa robi juz calkiem niezłe wrażenie. Oferuje całkiem komfortową pozycję (podobno równiez na dluższych wypadach-jak twierdzi "mój" handlarz) jednak jak dla mnie jest zbyt goła, wole coś bardziej obudowanego (albo przynajmniej wydaje mi się, że wolę) - dlatego też przed kupnem chcę jeszcze spróbować jajka, bo, można powiedzieć, że zakochałem sie w nim od pierwszego wejrzenia :wub:. Ma nawet ciut wyższe siedzenie niz er. Myślałes o tym, a może masz doswiadczenie z tym motorem? Jakby coś daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...