Skocz do zawartości

mundurowy88


mundurowy88

Rekomendowane odpowiedzi

Andree-stary wyga

a nazwisko ? i zależy co on tam robi :P ale za pewne będę kojarzył

 

profesja taka sama jak Twoja :smile: , nazwisko poszło na pw ;)

Motocykl jest jak media markt - nie dla idiotów ;)

Kupię stary motocykl: Jawa, CZ, MZ, WSK 175, SHL !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! i do zobaczenia na trasie. Mam nadzieję wypytać Cię przy okazji o Twoją profesję :smile: Od dłuższego czasu "SW" brzmi dla mnie interesująco. A jako anegdotę dodam, że kilka lat temu załatwiając coś tam w WORD, słyszałem dochodzącą zza murów kolędę bo akurat święta się zbliżały :smile: Bardzo mnie to wówczas rozbawiło i zmusiło do pewnych refleksji. LwG !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegę :smile:

Widzę że foto z besiekier.. ale motocykla nie kojarzę...

 

witam witam :biggrin: Nie miałem jeszcze okazji polatać z chłopakami od nas... ale wszystko przede mną :smile: A besiekiery fajne miejsce :smile: teraz na sezon zmieniam moto i będe miał wiecej czasu więc na pewno się spotkamy LwG

 

Cześć! i do zobaczenia na trasie. Mam nadzieję wypytać Cię przy okazji o Twoją profesję :smile: Od dłuższego czasu "SW" brzmi dla mnie interesująco. A jako anegdotę dodam, że kilka lat temu załatwiając coś tam w WORD, słyszałem dochodzącą zza murów kolędę bo akurat święta się zbliżały :smile: Bardzo mnie to wówczas rozbawiło i zmusiło do pewnych refleksji. LwG !!!

 

Praca lekka nie jest ... a może inaczej ten kryminał nie należy do lekkich aczkolwiek bywa wesoło :P ale jedyne co mnie skłoniło żeby tam pracować to piękna perspektywa zostania 37 letnim emerytem :smile: i stała praca bez zmartwień czy dostane wypłatę albo zwolnienia z dnia na dzień jak to bywało na magazynach rosmana przy św teresy... Pytaj o co chcesz :smile: zawsze coś doradzę i podpowiem :smile: LwG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...