Skocz do zawartości

Gleba


Gleba

Rekomendowane odpowiedzi

Jeździłem na CBR 1000F z 91 roku. Czy to czyni ze mnie geja? Bo zapewniam, że wolę kobiety :biggrin:

poczuciem humoru to Ty nie tryskasz 

z powitalni zrobiły nam się babskie pogaduchy i temat o wyborze moto dla Gleby 

ach te kobiety 

z wami dziewczyny też świniakiem mogę być nawet lochą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

poczuciem humoru to Ty nie tryskasz 

Albo Ty kolego nie rozpoznajesz żartu, bo to był właśnie żart z mojej strony :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos kobiet na moto ...wybaczcie kobitki kochane ale rozwala mnie jak na "miescie " widze "lanserke na 150 konnym zapierd...czu  jadaca 50 km/h a na skrzyzowaniu trzepiaca sie z biegami :smile:

 

jesli kupujemy potworka to po to by odhamic sie nockami przy 2,5 zlotego na budziku a nie jezdzic na spacerki . Na zwiedzanie kupujemy turystyka albo cos malego by go nie meczyc takim wolnym zazynaniem ..tosz to meczarnia dla silnika :smile:

 

widzialem w poprzednim sezonie w lodzi gwiazde na nowej  R6 w kozaczkach z obcasem ...to nie jest lans ?? wybaczcie ale troche pod publike coby faceci jezorami mlaskali na widok dlugich wlosow spod kasku :smile:

 

a co do ciucha na moto ...rownie wazne jak sam motocykl ..z dwojga zlego lepsze glany niz szpilki :smile:

 

i meritum : lubie laski na moto , te ktore lataja jako kierowca i te na moich pleckach :smile:

Edytowane przez dan-erłan (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

apropos kobiet na moto ...wybaczcie kobitki kochane ale rozwala mnie jak na "miescie " widze "lanserke na 150 konnym zapierd...czu  jadaca 50 km/h a na skrzyzowaniu trzepiaca sie z biegami :smile:

 

jesli kupujemy potworka to po to by odhamic sie nockami przy 2,5 zlotego na budziku a nie jezdzic na spacerki . Na zwiedzanie kupujemy turystyka albo cos malego by go nie meczyc takim wolnym zazynaniem ..tosz to meczarnia dla silnika :smile:

 

widzialem w poprzednim sezonie w lodzi gwiazde na nowej  R6 w kozaczkach z obcasem ...to nie jest lans ?? wybaczcie ale troche pod publike coby faceci jezorami mlaskali na widok dlugich wlosow spod kasku :smile:

 

a co do ciucha na moto ...rownie wazne jak sam motocykl ..z dwojga zlego lepsze glany niz szpilki :smile:

 

i meritum : lubie laski na moto , te ktore lataja jako kierowca i te na moich pleckach :smile:

 

Dan czy ty się martwisz o obsadę na zadupku? :biggrin:

 

a jeśli chodzi o takie lanserki to pierwsza gleba  skutecznie je eliminuje a te widowiskowe włosy spod kasku po sezonie nadają się tylko i wyłącznie do obcięcia więc generalnie jest to zjawisko mało szkodliwe choć na pewno cieszące niejedno oko :P

Edytowane przez Thebestof78 (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlosy da rade rozczesać;D Sprawdzone już.Wiele wysiłku i bólu kosztuje lecz jest to możliwe;D

Wiem ile wysiłku włożyłam w nauke jazdy na 200 i dam rade.Wyznaje zasade że jak się bardzo czegoś chce to mimo wszystko można spełnić swoje marzenie.

Taa..A z mojego i Kasi szaleństwa i rozpierdzielania miasta...Była świetna zabawa..Niestety skończyło się 2godzinnym sirdzeniem w szpitalu..Wstyd się przyznać ale złamałam ręke;D

Ale niczego nie żałuje!Zrobiła bym to jeszcze raz!

 

Haha a co trzepania się z biegami...dlatego zawieszenie będzie obniżane i kanapa ścinana bym nie musiała jak to zwykle bywało skakać z lewej na prawą i z prawej na lewą noge.;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

dlatego zawieszenie będzie obniżane i kanapa ścinana bym nie musiała jak to zwykle bywało skakać z lewej na prawą i z prawej na lewą noge

 

Jezuś... to ile Ty masz wzrostu ? Chyba nie przebijesz naszej "Małej Ani" z forum.... 

Może buciki na dużych koturnach ... teraz takie są trendy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlosy da rade rozczesać;D Sprawdzone już.Wiele wysiłku i bólu kosztuje lecz jest to możliwe;D 

 

Prostszym rozwiązaniem i mniej bolesnym jest zakup kominiarki i skrupulatne chowanie włosów. Nic się nie plącze na wietrze, nie lata przed oczami w kasku itd :smile:

Tylko już tak widowiskowo nie jest niestety  ;)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyyyy wole kominiarkę :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rooland mam 156..w dowodzie wpisałam 160 haha..nie chce buciköw na koturnach,nie chce szpilek,chce glany lub te motocyklowe i bedzie dobrze;D

 

Thebestof78 mam 2 kominiarki,ale jak by nie było średno wygodnie się mi w nich jeździ;/

 

A teraz z tą łapą złamaną to sobie polatam za jakieś 6tyg.Jak tyle wytrzymam z gipsem..haha ostatnim razem zdjełam po 4 dniach bo już na nerwy mi działał.Trzeba kombinować z umycien się,ubraniem,zawiązaniem butów..grgr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Lesiu ,czasem spam też może być zabawny,pouczający...Nie chciałam zawalać wam Powitalni.Samo tak wyszło.

I dziekuje za życzenia.Już mam niecny plan polegający na rozłupaniu tego dziadostwa!

Wyobraźcie sobie żeby sie umyć muszę zakładać gumową rękawiczke i foliówke na to ustrojstwo..afe

 

rooland no tak ze mnie to taki ciężki kawał mięcha...;D

Skoro Ania sobie radzi to ja też dam rade.;D W końcu jestem większa.

Co do rozruby to tak jakby dałyśmy ciała w ostatnich godzinach.Ale teraz ta złamana łapka przypomina mi o jednych z najwspanialszych dni jakie do tej pory przeżyłam.A niech boli..co mi tam.

Edytowane przez Gleba (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To się nazywa zaliczyć GLEBĘ  :biggrin:  :biggrin:  reka w gipsie :giggle: głowa cała :P i ciągła myśl kiedyż WIOSNA :biggrin:  :biggrin:  

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z głową nie jestem taka pewna.Jak rąbnełam tak ze 3 razy w śnieg twardy jak kamień to myślałam że nie wstane.Teoretycznie w głowe nic mi nie jest;D

 

Mimo iż chwilowo latać nie mogę (Kasia TT my to sie wylatałyśmy już na różnych sprzętach) z chęcią bym posłuchała mruczenia waszych ulubieńców.

 

(co do sprzętów nie koniecznie chodzi mi o 200 ;D)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga Agnieszko, 

 

po co tam spamowac w powitalni, która jak sama nazwa wskazuje służy do witania się.

Proponuję założyć nowy wątek w dziale Off topic. Proponuję nazwę Dylematy Agusi :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne o co mi chodziło to pisanie w odpowiednim dziale, nie w powitalni. Absolutnie nie zabraniam pisać, po to w końcu jest forum my rozmawiać. Może zbędny był ten sarkazm z nazwą nowego wątku, ale w mojej złośliwości nie mogłem się powstrzymać ;)

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...