Skocz do zawartości

Gleba


Gleba

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam ciężką maszynę. Dawaj przewiozę Cię

hahahaha

cały ten wątek jest dwuznaczny :riding::whistling:

 

Witamy serdecznie

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to kolezanka da jeszcze link do fb, ocenimy golym okiem oczywiscie to, czy fireblade bedzie pasowal

tylko na to czekałem :biggrin:

 

ale też przyłączam się do prośby o fb ;)

 

SIEMA !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAQUZIE ! Mission Accomplished :smile:

 

Do mobilnej wersji ? :smile: Hehe o to teraz masz wielu chętnych którzy ciebie przewiozą :biggrin:

 

btw: patrząc na twoją figurę to chyba raczej jakiegoś lżejszego 2oo potrzeba :smile:

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gleba właśnie w tym problem że się podoba :P I to jeszcze jak :P To widzę już kolejka chętnych do przewiezienia koleżanki :P Choroba nie załape się :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać i do zobaczenia na szosie... tylko nie wychodź z domu póki tutaj na forum ilość testosteronu nie opadnie bo może być niebezpiecznie! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś mnie coś i ten tego ale coś znalazłem... http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif http://nk.pl/#profile/17214397?referer=sz_p# :riding: :riding: a pro po....teraz się zacznie :biggrin: :D

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rooland na 250 jezdziłam,na razie pasuje mi ta pojemność,jasne że chciała bym większą i to da sie zrobić,kolega ma 650,to na cieplejsze dni spróbuje.zobacze jak będę siegać itp itd.

 

Głupi deszcz,głupia zima,głupie zimno!;D ale w taką pogodę też da się jeździć;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da tylko przyjemność już mniejsza i trochę mniej bezpieczniej.lepiej poczekaj do wiosny ;-) a nie chodzi mi o pojemność silnika tylko o całkowita wagę moto, bo niektóre 600 są lżejsze od mniejszych pojemności....

 

Daniel, Ty jeszcze na nk siedzisz ? :P heheh

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZEŚĆ :smile:

 

;D za ciężka dla mnie będzie.Ale chcę ją i będę miała!na początek myślałam o kawie,ewentualnie cokolwiek się trafi..byle by jeździć;D

 

ZX10 najlepsza :P

 

Ja mam ciężką maszynę. Dawaj przewiozę Cię to już będziesz miała pierwsze doświadczenia ze sportami.

 

Lepiej jak byś dał się przejechać koleżance :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że się da tylko przyjemność już mniejsza i trochę mniej bezpieczniej.lepiej poczekaj do wiosny ;-) a nie chodzi mi o pojemność silnika tylko o całkowita wagę moto, bo niektóre 600 są lżejsze od mniejszych pojemności....

 

Daniel, Ty jeszcze na nk siedzisz ? :P heheh

 

mam sentyment :smile::):)LOL:) XD :biggrin: :D :biggrin:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej, mi w tym linku mobile nie pokazuje fot, co za draństwo :wry:

idę kombinować :biggrin:

 

ps. wykombinowane ;)

plus za glany, rude, i rzemyki na łapce.

minus za tego brodatego z długimi włochami http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/strong.gif

 

nie no, żart http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/woot.gif

 

kup sobie superbike'a, widzę, że doświadczenie już zdobyte (widać na 1 z fot) http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/crash.gif

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie, nie ma za zimno na moto - są tylko słabo ubrani motocykliści. W tą niedzielę o 15;30 zrobiłem 42 km na Zippie i było mi cieplutko i generalnie jeździło się przyjemnie. Temp +5 (podczas wyjazdu) do +2 (jak zajeżdżałem na Przyłęk za Brzezinami). Jedyne co mi zmarzło niemiłosiernie to ręce - ale to moja wina bo rękawiczki letnie i nie kupiłem nic cieplejszego :biggrin:

 

Droga cała mokra a i przymrozek pod wieczór już łapał. Dodatkowo nie jechałem sam a z pasażerką... jej tam też przesadnie zimno nie było. Dodam, że kawałek drogi (ok 3 km) zrobiłem normalnie po śniegu i jechałem na 3 biegu przy 2500 obr i czekałem aż mi d*pa spier****. O dziwo było całkiem nieźle, więc nie ma co przesadzać z tymi uślizgami. Spokojnie jadąc i nie szarżując da się jeździć. Pozdro i nie bać się zimna! :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

Panowie i panie, nie ma za zimno na moto - są tylko słabo ubrani motocykliści. W tą niedzielę o 15;30 zrobiłem 42 km na Zippie i było mi cieplutko i generalnie jeździło się przyjemnie. Temp +5 (podczas wyjazdu) do +2 (jak zajeżdżałem na Przyłęk za Brzezinami). Jedyne co mi zmarzło niemiłosiernie to ręce - ale to moja wina bo rękawiczki letnie i nie kupiłem nic cieplejszego :biggrin:

 

Droga cała mokra a i przymrozek pod wieczór już łapał. Dodatkowo nie jechałem sam a z pasażerką... jej tam też przesadnie zimno nie było. Dodam, że kawałek drogi (ok 3 km) zrobiłem normalnie po śniegu i jechałem na 3 biegu przy 2500 obr i czekałem aż mi d*pa spier****. O dziwo było całkiem nieźle, więc nie ma co przesadzać z tymi uślizgami. Spokojnie jadąc i nie szarżując da się jeździć. Pozdro i nie bać się zimna! :biggrin:

 

Aidekk, to jak już pociśniesz ze dwie paki na tym Zippie przy +2 stopniach przez chociaż 15 min i odwiniesz manetę mając z 90KM na tylnym kole a śliskość pod oponą to wróć i opowiesz nam jeszcze raz wrażenia :decayed::P ... znam takich co na podobnych piedopędach całą zimę jeżdżą, śnieg, mróz, breja pośniegowa na ulicy a oni do roboty i nazad, i nie robią z tego halo B)

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aidekk, to jak już pociśniesz ze dwie paki na tym Zippie przy +2 stopniach przez chociaż 15 min i odwiniesz manetę mając z 90KM na tylnym kole a śliskość pod oponą to wróć i opowiesz nam jeszcze raz wrażenia ... znam takich co na podobnych piedopędach całą zimę jeżdżą, śnieg, mróz, breja pośniegowa na ulicy a oni do roboty i nazad, i nie robią z tego halo

No wczoraj to był tylko przykład, wciąż jeżdżę i nie widzę z tym problemu. Zgodzę się że moc nie ta sama ale na mocniejszym moto tez idzie jechać spokojnie na niskich obrotach bez szarpania. Ja nie pisałem, że da się zapier***lać bo na to na pewno nie ma warunków. Za to są warunki, żeby od czasu do czasu zrobić sobie wycieczkę i o tym pisałem.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wczoraj to był tylko przykład, wciąż jeżdżę i nie widzę z tym problemu. Zgodzę się że moc nie ta sama ale na mocniejszym moto tez idzie jechać spokojnie na niskich obrotach bez szarpania. Ja nie pisałem, że da się zapier***lać bo na to na pewno nie ma warunków. Za to są warunki, żeby od czasu do czasu zrobić sobie wycieczkę i o tym pisałem.

 

Co za przyjemność jechać litrem w takie zimno 50km/h ??? :biggrin:

Wole sobie na X-BOXsie poza****dalać :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...