Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Upolowany/na: Dann
TY jedno ręki bandyto  :biggrin:  ja cie pierwszy upolowałem tzn twoją mazde  :P  potem ciebie  :hihi:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Ducati diavel przy porcie około 19.30.

Dzisiaj około 20.30 fazer 6 naked przy anczyca. Jakieś 15 min pożniej r6 przy kościele na tatrzańskiej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja nie ogarniam tematu i jego zasad ale tutaj nie chodzi o wymienianie marek napotkanych motocykli tylko o wpisywanie upolowanych ludków na owych motocyklach :smile:  Czyli np dziś AgaJaga na Mickiewicza . a nie Yamaha XJ 600 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 19.47, dużo osób jechało w stronę autostrady w strykowie, napewno Olo, Zyygy, Suchy, ktoś na cbr125 jeszcze jednej, nowej cbr 600/1000 nie widzialem do końca, kilka zx6, Aidekk.
Jechałem z naprzeciwka w volvo szarym el300av...
Aż mi się płakać chciało, dałbym wszystko żeby móc znów z wami pojeździć...
No, ale za niecałe 2 lata, powrócę :smile:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj ok. 19.47, dużo osób jechało w stronę autostrady w strykowie, napewno Olo, Zyygy, Suchy, ktoś na cbr125 jeszcze jednej, nowej cbr 600/1000 nie widzialem do końca, kilka zx6, Aidekk.

Jechałem z naprzeciwka w volvo szarym el300av...

Aż mi się płakać chciało, dałbym wszystko żeby móc znów z wami pojeździć...

No, ale za niecałe 2 lata, powrócę :smile:)

Za upOLOwanie takiej pielgrzymi to cysterna piwa powinna się Tobie należeć :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzisiaj ok. 19.47, dużo osób jechało w stronę autostrady w strykowie, napewno Olo, Zyygy, Suchy, ktoś na cbr125 jeszcze jednej, nowej cbr 600/1000 nie widzialem do końca, kilka zx6, Aidekk.

Normalnie muszę zmienić ten kolor z pomarańcza na jakąś czerń. Będę mniej rozpoznawalny :smile:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

upolowana Różowa(Paulina) na Aleja Pamięci Ofiar Litzmannstadt Getto Coś po 21-ej
To Ty jeździłeś tam na kole? Dobrze że innych "użytkowników" nie upolowałeś :P

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. godziny 16.40 2 motorki, biało zielona Kawa, a drugiego nie zdążyłem zauważyć złapane przy cmentarzu na Rzgowskiej. Właśnie spisywała ich policja. Ciekawe za jakie wykroczenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś ok. godziny 16.40 2 motorki, biało zielona Kawa, a drugiego nie zdążyłem zauważyć złapane przy cmentarzu na Rzgowskiej. Właśnie spisywała ich policja. Ciekawe za jakie wykroczenie..

 

Wiem kto, ale niech się sami przyznają, a tak w ogóle to nie spisywani, tylko jako świadkowie, jakiś moher przewrócił motocykl, gdy przechodził między maszynami, na pogrzebie Darka Lenarta...

128330.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem kto, ale niech się sami przyznają, a tak w ogóle to nie spisywani, tylko jako świadkowie, jakiś moher przewrócił motocykl, gdy przechodził między maszynami, na pogrzebie Darka Lenarta...

No to się przyznaję, że ten drugi motorek to był mój blady a kawa była Okropnej. Okoliczności dokładnie takie jak napisał Arecki. 

Edytowane przez xanton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miqul na włókniarzy ok 20. :smile:

 

Chylon zaprasza do siebie na schabowego i młode ziemniaczki :biggrin: Cały worek ma w domu a że uwielbia je obierać... przybywajcie :biggrin: 

Jestem mila i uprzejma :laugh2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michallica czy to ciebie widziałyśmy wczoraj w Tadzinie na skrzyżowaniu?

Edytowane przez Suchy-wolk (wyświetl historię edycji)

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stawiasz piwo :smile: 

i nie jeździj na długich :P

Kocham motocykle, pytałam tatusia czy mnie na moto czasem nie robił, mówi że nie bo niewygodnie czyli widać jak wie to co najmniej raz próbował ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na długich to na pewno nie latam, ale może lampa ciutke za wysoko łapie :P , jeszcze sobie kupiłem Philipsa żarówke hehe

Piwko chętnie postawie, mów tylko gdzie i kiedy :cheers:  :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...