Skocz do zawartości

Upolowany / upolowana :)


Radzikkk

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję obowiązkowe tabliczki z nickiem pod tablicą rej. :smile:

 

 

Jestem za tablica pod rejestracja z nickiem :P chyba sobie kupie

 

Chcecie sporo ułatwić niebieskim pracę? Niech się troszkę pomęczą :P Z drugiej strony jak ktoś jest "grzeczny" to nawet ciekawa koncepcja :moto:

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcecie sporo ułatwić niebieskim pracę? Niech się troszkę pomęczą :P Z drugiej strony jak ktoś jest "grzeczny" to nawet ciekawa koncepcja :moto:

Ale w czym ulatwic, hello - przeciez wiekszym identyfikatorem i jedynym kierownika na moto jest nr rej...a tabliczek moge miec i pięć i stawiam krate browaru jak ktos mie ukarze mandatem na podstawie tabliczki z ksywa pod numerem rej...

ps. bawi mnie ta fobia niektorych,ze psy sie wszytskim interere...Nie wiem czy nie zauwazyliscie,ale o wiel latwiej dostac mandat jadac puszka niz moto...pomyslcie o tym. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz sobie tabliczke "jebac policje" to sie moga przyczepic, ale jak dasz sobie ksywe....kuuuurna " mial pod tablica "siwy" sprawdz w bazie! Tak to ten co byl skazany, ale jezdzi bez prawka!" specjalnie wybralem siwy bo tych ksywek jest od groma, wsrod dresow najwiecej ;p ksywka nie okresla jednoznacznie czlowieka wiec moga Cie po pietach posmyrac. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli wychodzi, ze jestem grzeczny, bo mam tabliczke "Jaquzie" pod blacha?
no niech tak bedzie, nie bede nikogo wyprowadzal z bledu ;)

 

ps.

ten Pan też jest w takim razie grzeczny bo ma tabliczkę :biggrin:

suchy.jpg

Edytowane przez jaquzie (wyświetl historię edycji)

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czyli wychodzi, ze jestem grzeczny

no kurde przecież zawsze jeździsz 20km/h mniej niż na znakach. :moto:  przynajmniej tak w radiu mówią :smile:

 

kto stawia czarnego GS500 na widzewie pod Galileo serwis AGD na Czernika?? codziennie go tam widzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

romba upolowany w sklepie na Dąbrowie :biggrin:

"W jeździe na motocyklu nie chodzi tylko o to, żeby jechać szybko. Ważne jest również, żeby się nie spieszyć, powoli połykać kilometry, krążyć po autostradach, pozwolić, żeby droga pokazywała ci kierunek, nie martwić się, dokąd jedziesz, tylko cieszyć się samą jazdą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym za kazde moto, ktore przejechalo dzis 20 minut po polnocy ulica Palki na wysokosci Wojska Polskiego dostala browca, to chodzilabym pijana do jutra :biggrin: szkoda, ze Was kurna nie poznaje :sad2:

Edytowane przez Karolka (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Buell Smootha przy pasażu oraz Aidek na wyszyńskiego

Ty upolowałeś mnie, a moja kobita jakieś 15-20 min później Ciebie w Lidlu więc wychodzimy na 0 :P

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla pacjenta na sporcie (wydech pod tyłkiem) widzianego wczoraj ok. 18:40 koło Statoil na retkinii...

Krótkie spodenki, koszulka z krótkim rękawem, adidaski i chyba nawet bez rękawic... Blacha ERA...

Stayin' Alive

Instruktor motocyklowy w MotoInstruktor, Szkoła MotocyklowaTurbo i KULIKowisko.pl
Ratownik MotoPozytywni.pl

Jeśli instruktor siadaąąaz kursantem na tylne siedzenie, podczas zajęć w ruchu drogowym, to ok.
Jeśli jedzie autem i mądrzy się przez radio, to amator i niewiele przekaże podczas zajęć.

Co do szkolenia w aglomeracji łódzkiej, to ja proponuję szkołę Turbo, gdzie szkoli motoTomasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę w temacie, proszę bardzo kogo dziś ja upolowałem :smile:
 
pl. Dąbrowskiego, 11:26
 
t1ok.th.jpg 9l16.th.jpg
 
może kiedyś pojawię się na GMaps :riding:
Google, stawiaj browara! W końcu na forum pojawiasz się dość często jako Googlebot  :cheers:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie brawa dla pacjenta na sporcie (wydech pod tyłkiem) widzianego wczoraj ok. 18:40 koło Statoil na retkinii...

Krótkie spodenki, koszulka z krótkim rękawem, adidaski i chyba nawet bez rękawic... Blacha ERA...

To i ja nieco odbiegnę od tematu ale na skrzyżowaniu Włókniarzy/ Konstantynowska trafiłem takie zjawisko:

16a2eaf60dedcf36m.jpg

Mam nadzieję, że to nikt z FŁM. A w razie zdarzenia lamet będzie... jakoś nie współczułbym wówczas tym bardziej, że przelot po Włókniarzy mieli, lekko mówiąc - dynamiczny. 

Edytowane przez xanton (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

na skrzyżowaniu Włókniarzy/ Konstantynowska trafiłem takie zjawisko:
Klasyka gatunku, zwłaszcza "obów" pasażerki :whip:  Wczoraj też upolowaliśmy pewnego pacjenta w klapkach na moto, ale nie powiem kto to był :decayed:

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

no to skoro się "pucujesz"... :P michal_lc4 wczoraj na Pl. Wolności około 22:30 podążał śladem opony niewiastki na CB500, zdaje się że Malinowej Pantery  :P

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty upolowałeś mnie, a moja kobita jakieś 15-20 min później Ciebie w Lidlu więc wychodzimy na 0 :P

Tyle że Ty byłeś na 2oo a ja na własnej dwójce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różowa Pantera

no to skoro się "pucujesz"... :P michal_lc4 wczoraj na Pl. Wolności około 22:30 podążał śladem opony niewiastki na CB500, zdaje się że Malinowej Pantery  :P

Upolowani ;) Tak nam się wydawało, że ktoś z forum opycha się przy budkach, lecz nie daliśmy rady rozpoznać, więc ... -->   :cheers:

Lubię ... wpie*dalać.  :eat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

michal_lc4 wczoraj na Pl. Wolności około 22:30 podążał śladem opony niewiastki na CB500, zdaje się że Malinowej Pantery
He, he  :smile:  I tak, i nie boooo...... to ja jechałem CB 500 na Pl. Wolności a Pantera LC4'ką :P Ale niech będzie, upolowani  ;)  

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kto stawia czarnego GS500 na widzewie pod Galileo serwis AGD na Czernika?? codziennie go tam widzę.

 

Codziennie przejeżdżasz i się nie przywitasz :shock3: ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...